Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość ivy_queen.
Dzieki ty tez jestes fajna tylko ty podajesz stronny inne Macki z klanu siedza na dupie podesrane ! Dzis byl umnie listonosz oto co tostalam: 1 paznokcie starych ludzi 2 pot 70 letniego dziada 3 ucho swini (2szt) 4 kloca na klate (od listonosza) :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no! To Brawurka_00 jest ta \"nasza\" a Brawurka_OO (to są dwa O nie 0 (zero)to podróba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień Dobry all. Zobaczymy co dzisiaj listonosz przyniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTINO, to Brawurka_OO - czyli fałszywka normalna to Brawurka_00 ... p.s. jesteś ładna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mimo że niewidziałam Twojego zdjęcia Xtinko to napewno jesteś ładna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to ładna jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włąśnie dostałam potwierdzenie od-hipp&Naturell Wczoraj od Oceanica Pytałam też w aptece o próbki polecam mi dała 3 rózne z Iwostinu:D A wiecie co ja robiłamW zagranicznych firmach zamiast Female dawałam Male.Ciekawe co mi przyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jolka dobra jestes.a moze raczej dobry jesteś :D (joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do podszywnej Brawurki - piszemy po polsku \"rozumiem\" a nie \"rozumie\" jeny nie dawajcie się nabrać na te podszywane nicki a Ty XTINO jesteś bardzo ładna (nie żebym była jakaś teges :) ) ale fajna babka jesteś, serio :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH WCZESNIE ZACZYNACIE ZNALAZLAM COS TAKIEGO MOZE KOMUS SIE PRZYDA http://www.sangraf.com.pl/katalog.html KATALOG I PROBKI PRODUKTOW NIESTETY TRZEBA WPISAC DLA JAKIEJ FIRMY ALE PODOBNIE BYLO ZE SMYCZAMI I DOCHODZILY SZUKAM DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moderatorko tzn ze Xtina to brawurka (ta nieprawdziwa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahaaaaaaaaaaaaaaa zabilo mnie 70-letniego dziada:> no lol:P moje kochane podszywajace sie dziecko:) nie jestes w stanie wyprowadzic mnie z rownowagi:) bo z niej akurat wyprowadzam sie sama:) a pisz co ci sie zywnie podoba:) czasami fajnie poczytac co debile maja do powiedzenia:) czekam na dalszy ciag tych rewelacji:) pisz a zostaniesz wkrotce moim podszywajacym sie guru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy musicie nadal odprawic takie chamstwo na tym forum!!! mam tego dosc!!! nawet stale niby stale (sic!) forumowiczki odpalaja tu niezle dziadostow BYLO NIE REAGOWAC!!! TO NIE REAGOWAC!!! chyba ze chcecie zrobic z tego forum tez taki chlew i gnoj jak zrobilyscie na tamtym...nie mam pytan... i jest mi przykro ze nazywacie siebie kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrwa no! sory ale pisze to już 5 raz i nie wysyła całej wiadomości...! ivy_queen - czasem po prostu koś musi przerwać miłą atmosferę... ale i tak jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×