Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Hello GIRLS. Dopiero udało mi się wejść na forum bo cały dzień nie miałam netu :0 Zauwazyłam jakieś zgrzyty. NO COMENT. Ignorancja da najlepszy efekt :) Zaraz dobiorę się do przeglądarki i spróbuje coś z niej wycisnąc. pozdrowionka i buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płyta VCD-\'Poradnik uprawy i pielęgnacji trawnika\' http://www.floraland.pl/trawnik.php Kilka stron ktoś sobie chyba jaja zrobił z tym błyszczykiem Manhattan- jakiś czas temu dostałam taką odpowiedź: Droga Pani, jestesmy wylacznym przedstawicielem firmy Dr. Scheller Cosmetics AG. W asortymencie mamy wszystkie marki tej firmy. Na terenie Polski reperezentuja nas nasi przedstawiciele handlowi, nie prowadzimy niestety sprzedazy wysylkowej. Próbki kosmetyków dostepne sa w sklepach, do których dostarczamy towar. Z pozdrowieniami Dr Scheller Cosmetics Polska >>> Manhattan Cosmetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja dzisiaj dostałam z Naturell długopis i bloczek. www.bornholm-hotel.pl-katalog można zamówić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawurka... a z jakiej strony wysyłałaś do diora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka
czy moze mi ktos przeslac ankiete do Diora??? bede mega wdzieczna. moj mail to basiulek0@buziaczek.pl pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z diorem radzę już dać sobie spokój. ostatnio o niego była wojna, a teraz już chyba nie wysyła próbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klient nabrany na próbkę Próbki kosmetyków i żywności dołączane do innych produktów lub wklejane do czasopism są lepszej jakości niż towar, do zakupu którego zachęcają. Uważa tak 44 proc. kobiet i 36 proc. mężczyzn we Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. – Krem likwidujący cellulit zadziałał świetnie, już po dwóch użyciach skóra była gładsza. Zachwycona kupiłam duże opakowanie. Smaruję się nim od trzech tygodni i nie ma niemal żadnej różnicy – cytuje wypowiedź konsumentki z Madrytu Be-Ne-Lux News. natknęłam się przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka
hehe...nie zlosccie sie Dziolszki o tego Diora...poki pamietam to chcialabym miec ta ankiete zapisana na dysku, jak ktoras z Was mi przesle..ale wiem,ze nie ma po co jej teraz wysylac. Ale wole ja sobie miec i po wakacjach jak wroce z nad morza ja wyslac. Moze wtedy sie uda. Teraz napewno nie bede im glowy zawracac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judka ja też chciałam te próbki ale zrezygnowałam. myślę że warto spróbować do diora napisać za jakiś czas. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka
hehehe....a princetonGirl masz moze ta ankiete do diora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka
ojejku...."DOKA" kochana jestes....kimkolwiek jestes:P dziekuje Ci bardzo:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja ankiete do diora wysle pozniej.moze wtedy będą znowu przesyłać próbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka
"DOKA" to Ty princetonGirl...hehehe...ale jestem glupia...nie doczytalam dopisku na dole...dzieki za nakiete..pozdrawiam Cie goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judka wysłałam Ci ankietę na maila, zrobisz z nią co zechcesz bo to nie moja sprawa ale proponuję troche odczekać niech się wszystko uspokoi. w ostatnim czasie dior dostał tyle maili, że któryś może się zagubić w akcji ;) Co do gg mogę podać:1523139 chociaż nie ukrywam że jestem przeciwniczką odbiegania od forum na PRIV. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼FOR ALL🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj. nie Judka tylko basiulka, już mi się wszystko popróbkowało w głowie, mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi bo troche zamotałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, musze sie pozegnac na kilka dni :( 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla wszystkich milych Pan Nie zapomnijcie o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka
hehe....nic nie szkodzi,ze mnie pomylilas:) dzieki raz jeszcze za ankiete tez ja wysle za jakis czas:) milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysl
dziewczyny a zdajecie sobie sprawe ze kozecie 2 razy wiecej tych probek dostawac? :> np te ktore jeszcze mają babcie albo ciocie w swoim miescie, kogos kto ma inne nazwisko niż Wy ale nie kolezanke bo kolezanka probki pewnie wolalaby dla siebie :) mozna zalozyc inny email i z innego prosic jeszcez raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... dobrze - sory, mówiłam jeśli się mylę to sory, czytaj uważnie... tylko to dziwne że akurat cię wymieniła... sory :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mam pomysł-----> masz super pomysł tylko w tym rzecz ze ciocie tez sie lubią kremowac ;) jak wszystkie kobiałki. a co do babc to z moją ten pomysł nie wypali bo ona potrafi mnie skroić z moich próbek jak jej coś podpasuje. pozdrawiam 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysl
eee to moja jest fajna :) kiedys tak z whiskasa zalatwialam, jedne na moj adres drugi na babci :) no to jakis kuzyn :> a podac nazwisko i tylko pierwsza litere imienia albo cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka
no ja tak robie...ze wysylam na dany mail z kilku adresow,ale tylko z jednej firmy jak narazie przyslaili mi tylew razy ile im prosb wyslal...a ta forma to Mincer Mona Liza ...bardzo profesjonalna firma i nawet spoko kosmetyki maja:P do nich mozna nawet pisac po 3 razy na to samo imie i nazwisko,a i tak wysla probeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde dalej mi się net kielni :0 strony ładują się jakby chciały a nie mogły, dobrze ze mnie chociaż z cafe nie wyrzuca juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski :* Ledwo mnie kilka h nie było a tu już tyle kartek się narobiło:P -Hebe- 🌼 nie zapomnimy przecież ;) Spoko atmosferka laski ...tak trzymać ;)🌼 Z hipp mi odpisali, że przyślą . A dziaj tylko trzy rzecz w skrzynce - kartki z wakacji od dwóch koleżanek i jednego kolegi ...hihi więcej NIC :( POZDROWIONKA DLA WAS KOCHANE ;):) BĘDĘ PÓŹNIEJ WIĘC SIĘ NIE ŻEGNAM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapomniałam dodać że dzisiaj wyjełam ze skrzynki książeczkę z CET ALERGIN oraz rachunek za telefon stacjonarny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×