Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Cześć, ale wy tego tu piszecie. Ja chciałam podziękować Trishie i Nice-girl za odpowiedż o tej pisowni miejscowości, bo zastanawiałam się czy nie szkoda czasu na wypełnianie tych formularzy zagranicznych jak i tak przesyłka miała by nie dojść. No ale teraz już wiem dzięki Wam, jesteście super dziewczynki a już myślałam, że mnie ktoś wyśmieje albo każe czytać całe poprzednie forum. Pomyślałam, że chętnie się wam zrewanżuję ale nie znalazłam żadnego adresu. Mogę wam przysłać gadżety z firmy mojego męża ( branża motoryzacyja): koszulkę, notesik, długopis, może jakiś kubek załatwię. Npiszcie mi swoje adresy na maile, ale tylko te dwie fajniutkie,które mi doradziły. Opłaca się pomagać nowym prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.farouk.com.pl/ biuro@somar.poznan.pl lenscy@interia.pl pytania@ciao.pl regional@regional.pl dax@dax.com.pl bielenda@bielenda.com.pl pollena@pollenaewa.com.pl marketing@oceanic.com.pl idea25@idea25.com.pl dermika@dermika.com.pl fitomed@fitomed.pl marketing@miraculum.com.pl office@farouk.pl info@annalotan.pl celia@it.com.pl info@janssen-beauty.pl efektima@efektima.pl biuro@bandi.com.pl biuro@floslek.com.pl pulanna@pulanna.com.pl marketing@oceanic.com.pl serwis@eris.pl dermika@dermika.com.pl kolastyna@kolastyna.com.pl http://www.farmona.com.pl/pl/kontakt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba coś pomyliłam bo to chyba becauseiloveyou mi odpowiedziała a nie Nince -girl, mniejsza z tym, kto napisał to wie. Dobrze, że jesteście ostrożne ale jak was to interesuje to napiszcie do mnie maila i nie musicie od razu podawać danych. Zresztą jak prześlę to co obiecałam to napewno się pochwalą na tym forum a ja zachęcę do miłego i cierpliwego odpowiadania na pytania nowicjuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marketing@barwa.com.pl info@evera.pl amichon@loccitane.com.pl applause@sandrena.com.pl dermika@dermika.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jak ja poznam, że to właśnie te dwie forumniczki do mnie napiszą jeżeli już się zdecydują zaryzykować. Może ktoś ma pomysł jak rozwiązać tą sprawę tak żebym mogła im to przesłać i tylko im a one nie obawiałyby się że to jakaś podpucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/kolastyna/kolastyna@kolastyna.com.pl 2/norel/norel@norel.pl 3/ziaja/ziaja@ziaja.com.pl 4/lagona/bionatura@poczta.wp.pl 5/heger@heger.pl 6/jadwiga/jadwiga-jk@wp.pl 7/mincer-mona-liza@kosmetyka.com 8/dermika@dermika.com.pl 9/soraya@soraya.com.pl 10/office@hean.pl 11/netpol@wp.pl 12/fitomed@fitomed.pl 13/efektima@efektima.pl 14/biuro@floslek.com.pl 15/biuro@bandi.com.pl 16/smooth@smooth.pl 17/biuro@farmona.com.pl 18/herba@herbastudio.pl 19/applause@sadrena.com.pl 20/oceanic@oceanic.com.pl 21/thalgo@thalgo.com.pl 22/pulanna@pulanna.com.pl 23/oceanic@oceanic.com.pl 24/serwis@eris.pl 25/info@noemi.pl 26/info@annalotan.pl 27/info@lakshmi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszek17
Witam po próbki piszcie do Francji i niemiec to sa pewne z USA cieżko cos dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.anty.pl/site_kanty.html eveline@eveline.com.pl marketing@barwa.com.pl biuro@bandi.com.pl serwis@eris.pl Wiadomość ze strony internetowej PRIVI (to w temacie...) amichon@loccitane.com.pl fitomed@fitomed.pl office@hean.pl paloma i tanita: unicolor@unicolor.com.pl kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl http://www.ok.most.org.pl/ lista firm nie testujących wyrobow na zwierzaczkach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszek17
Poluje na koszulki dostałyście moze jakieś i skad ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) kto mowil ze nie dochodzi ze stanow? coz za pomylka:) dostalam dzisaj przepiekne katalogi i przewodniki po usa, kanadzie, azji, europie, australii, afryce, ameryce lacinskiej,hawajach, nawet antarctyce ze strony ktora miala byc jedynie dla usowcow:) www.tauck.com a oprocz tego katalog z polleny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszek17
Ivy Chodziło mi o próbki kosmetyków ze stronek przy pomocy formularza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.soczewki.pl/free.html soczewki evera@evera.pl, soraya@soraya.com.pl, biuro@floslek.com.pl, dmk@i-f.com.pl, evera@evera.pl, if@i-f.com.pl, dax@dax.com.pl, elzbieta.kaminska@ziaja.com.pl, office@farouk.pl, bielenda@bielenda.com.pl, pollena@pollenaewa.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, idea25@idea25.com.pl, dermika@dermika.com.pl, fitomed@fitomed.pl, office@farouk.pl, info@annalotan.pl, celia@it.com.pl, info@janssen-beauty.pl, efektima@efektima.pl, biuro@bandi.com.pl, biuro@floslek.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, serwis@eris.pl, dermika@dermika.com.pl, mydla@mydla.pl, i nfo@jabushe.pl, smooth@smooth.pl, bella.marketing@tzmo.com.pl, jadwiga-jk@wp.pl, marketing@svr.pl, soraya@soraya.com, dax@dax.com.pl, kolastyna@kolastyna.com.pl, serwis@eris.pl, dermika@dermika.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, chmurka@chmurka.pl, biuro@pierrerene.pl, norel@norel.pl, biuro@farmona.com.pl, bionatura@poczta.wp.pl, mcr@kosmetyka.pl, marketing@miraculum.com.pl, marketing@svr.pl, eveline@eveline.com.pl, marketing@barwa.com.pl, biuro@bandi.com.pl, amichon@loccitane.com.pl, fitomed@fitomed.pl, office@hean.pl, unicolor@unicolor.com.pl, kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl, thalgo@thalgo.com.pl, biuro@lakshmi.pl, efektima@efektima.pl, serwis@eris.pl, kolastyna@kolastyna.com.pl, norel@norel.pl, ziaja@ziaja.com.pl, bionatura@poczta.wp.pl, heger@heger.pl, jadwiga-jk@wp.pl, mincer-mona-liza@kosmetyka.com, dermika@dermika.com.pl, soraya@soraya.com.pl, office@hean.pl, netpol@wp.pl, f itomed@fitomed.pl, efektima@efektima.pl, wiem wiem, niektóre się powtarzają, ale liczą się chęci nie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziękujemy z e-mail i zainteresowanie firmą Naturell. Z przyjemnością wyślemy Pani gadżety, którymi dysponujemy. Pozdrawiam serdecznie, -- Anita Pawłowska Specjalista d/s sprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslisz ze skad ja to wzielam jak ze z formularza? a dove ze stanow mi przyszedl tez z formularza i jivan tez z formularza i mase innych rzeczy tez z formularzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszek17
To masz szczescie :* Ja nie miałam tyle albo poczta sie zopiekowała moimi paczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka dziewczyny, ja tez czasami wysylam takie prosby o rpobki czy gadzety, no moze nie jestem az tak zaangazowana jak wy ale tez zdarza mi sie bo to takie robienie samej sobie prezentu ;) Chciałabym was zapytac bo na pewno juz wiecie jak to jest. Bo ja pierwszy raz dostalam awizo i musze odebrac paczke na poczcie, ale nie mam pojecia co to moze byc ;] napisane jest ze jakis PAKIET, moze ktoras miala kiedys podobnie?? bo sie boje ze mi kaza za to placic, ale raczej nie, no nie? A tak od siebie zeby nie byc zołzą ktora tylko prosi i przeszkadza ;P daje taki adresik http://www.lacostepop.com/ Tam mozna popeosic o probki perfum. Mam nadzieje ze nie powtarzam sie z tym linkiem ale nie przegladalam tego topiki strona po stronie, takze jakby taki jyz byl to sory ale chcialam dobrze :) Z gory dzieki, pozdro wariatki :):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Może ktoś zna adres meilowy do star foods na starym forum był on podany na 100 %. Dzięki z góry pozdrawiam bzuiaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz w www.google.pl nazwe firmy i będziesz miała, troche ambicji dziewczyny :). A za przesyłki zwykle się nie płaci ,zawesze możesz powiedzieć że to nie Ty zamawiałaś!! Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok tak też zrobiłam tylko nie wiem na który napisać jest 8 działów ale chyba do marketingu Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak mogę się Wam kochaniutkie odwdzięczyć. Pewnie nie znacie tych firm, my z nimi współpracujemy. To duże firmy więc mają swoje strony i tam powinien być kontakt z nimi. www.asmet.pl e-mail: asmet@asmet.pl www.izawit.com.pl e-mail: izawit@izawit.com.pl poszukam jeszcze coś ale narazie tyle, może komuś coś prześlą bo gadżety napewno mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na niektore te paczki czeka sie ponad miesiac:) czasmi ponad 2:) wiec nie martw sie:) na bank dojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiszek17
Kochana Jesteś ;*;*;*;*;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chyba coś pokręciłam bo nie wchodzą ale w google poszukajcie adresów do nich. może podam nazwy firm: ASMET, IZAWIT, BOSAL,Górecki - tłumiki.FUCHS OIL, też pożądna firma może przyślą. Sprawdzcie to ,wiem że jesteście w tym dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadna porządna firma nie ma emaila z końcówką op.pl, wp.pl, vp.pl, o2.pl,buziaczek.pl itp., więc zanim do nich napiszecie, 5 razy się zastanówcie ! dla stałych = nie sępów- 🌼 🌼-także dla \"czarnych\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orka2
znalazlam nowa firme AVEDA mozecie pisac o probki :) a pisal ktos do hifilgera?? albo rossellini?? odpowiedzcie plizzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×