Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość rozczarowana2005
DZIEWCZYNY, PO NECIE KRĄŻĄ TYSIĄCE LINKÓW, DO STRON ZAGRANICZNYCH Z PRÓBKAMI, ALE TAK NAPRAWDĘ CZY COŚ Z TYCH GADZETÓW DOTARŁO DO WAS? DO MNIE TYLKO PERFUMOWANA KARTKA HUGO BOSSA, TAK SAMO ZRESZTA JAK PRÓBKI Z FABRIKE FANABRIKE, ROK TEMU MI NAPISALI, ZE PROBKI PRZYŚLĄ I DO DZIŚ NIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTINA a nie możesz dać sobie spokój z kłótniami ktore nie mają sensu i nigdy się nie kończą?? Szczególnie że kłócisz się z Moderatorką a ona chce po prostu żeby było kulturalnie na tym forum. Nie jest miło potem jak się czyta czyjeś kłótnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny znowu atmosferka się psuje...a rqaczej się juz zepsuła:(:(. XTINA daj sobie spokój!! Ktoś kilk astron dalej podawał maila do iwostinu, ale o ile m sie wydaje (i dobrze mi się wydaje:) ) on jest zły, bo iwosstin pisze się przez \"w\" a nie przez \"v\".Zakochanaaaa wysyłasz może jeszcze te linki na emaile do puderków i balsamików?:) Tesh bym bardzo chciała:), a pamiętaj, zę też czasem służyłam pomocą:), i mogę służyć nadal:D. Co do tej ankiety od mimisi, bardzo bym ja chętnie wypełniła:), ale nie jestem jeszcze nawet pełnoletnia...czyli nici:(...ale może kiedyś w przyszłości:)... Ps: Zakochanaaa a więc czekam na odpowiedź:), pozdrowieonka dla normalnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTINA- no tak, ale teraz jest spokojnie i niech tak pozostanie ok?? :) lepiej powiedzcie jaka pogoda- u mnie mgła idzie już do góry może za 2 godziny wyjdzioe słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
Dziewczyny mam wielką prośbę do was! Jak po niemiecku mam napisać e-maila do firmy Zott ? Przetłumaczy mi ktoś? T:Darmowe gadżety Dzień dobry ! czy byłaby możliwość otrzymania od Państwa darmowych gadżetów ??? Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
No to napiszcie coś po niemiecku aby przesłali... bo pare z was pisały... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Czy jest tutaj ktoś kto ma 20 -35 lat ? Prosiłabym taką osobę o wypełnienie ankiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
zapomniałam dodać adres Wszystkim dziewczynom ,Któe już wypełniły ankietę bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee duzo tego z jednej nocy... ktos tu cos o mnie mówił... za dobre opinie dziekuje za zle ... :P nie bede sie wypowiadac ;) zaraz sprawdze poczte:) ale mailową:) ciekawe czy dzis listonosz tez bedzie zmoszony podjechac autkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thank you for requesting the Total Effects Anti-Aging Anti-Blemish coupon from Olay. This confirms that your information has been processed. Please do not respond to this e-mail as it is an automatic confirmation. dostałam maila takiego o co chodzi? proszeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A to podaj mi swojego maila, ale tak jak juz niektorym napisalam, odczekaj troche z mailem bo jak sie tak wszyscy odrazu rzuca to wyjdzie z tego wielka lipa i nikt nic nie otrzyma ;););) hihi ja teraz oczekuje wiadomo kogo :P:P:P i zaraz bede testowac moje puderki hihi na ktorych tak pieknie napisane jest \"...test it!\" az milo popatrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki... prośba mojej starszej... jakieś katalogi z meblami, kuchnie, dywany... coś takiego... starsza sie denerwuje bo mówi ze jak moge sobie tysiac próbek zamawiac to moge tak samo jej poszukac jakichś katalogów fajnych mebli... tak sie cieszyła z WISANU-firanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja www.roca.pl przysali mi niedawno katalog lazienek ;) a te pudry to sa wspaniale, maja takie zlote drobinki dzieki czemu twaz wyglada slicznie!!! hihi tak jakos milej mi sie teraz w lusterko patrzy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
A jaki adres do tych pudrów? Mój e-mail hermiona133@o2.pl ... Stara nazwa ... ma chyba z 4 lata ... buheheheh xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana>>> dzieki, do ROCA juz wysłałam:) spróbuje sama cos poszukac a potem podam linki :) ciesze sie ze testowanie idzie tak super ale mi ten e-mail nie wchodził:( pisałam już, wróciło mi maila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecki tekst na gadzety
Guten Tag, Deine Joghurten sind schreklich, Ich mochte eine promotione scheise geben. Vielen Dank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaaa >>> hmm szukałam w googlach ale nic nie wyskakiwało :( wpisywałam to co jest za @ w adresie e-mailowym:( nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki! Czy dostałyście kiedyś probki z LA ROCHE POSAY???? bardzo interesują mnie ich kosmetyki ale bez wypróbowania raczej nie kupię bo są dość drogie. Proszę odpiszcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaa ja też bym Cię prosiła żebyś mi napisałą odpowiedż na mojego meila plisss,przecież Ty już dostałaś te próbki,daj szansę innym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to witam wszystkie w przerażająco gorący piątkowy poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczulka przeciez ja nikomu nie sepie podam adres na forum za jakis tydzien ok??? bo moje kumeple tez powysylaly a jak sie rzuci 100 osob to nikt nic nie dostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaaa >>> dziekuje... wiesz co wtedy napisałaś zamiast jednej l;iterki \"a\" napisałaś \"e\" i dlatego nie poszło:) ale już jest okej, poszło, dzieki serdeczne:) mam nadzieje ze przyjdzie bo mama juz sie cieszy na pudry:) ile czekałaś na to? pozdro dla czarnulek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie zakochanaaaaa chodzi nawet nie tak bardzo o ten puder tylko o te inne gadżety(to coś do wina,lampka do roweru itd.)bardzo bym Cię prosiła o adresy tych firm lub ich nazwy,jeżeli nie chcesz na forum to napisz mi je na meila,bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×