Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hi hi ale się uśmiałam,wiecie co jaiś czas temu napisałam do veeta prośbę o próbki plastrów wosku do depilacji,napisałam im też że nigdy nie uzywałam tej metody depilacji(bo to prawda)chciałam wypróbowac czy umiem i itp.....a dziś jakaś pani zamiast przysłac mi próbki przysłała długaśny list o tym jak uzywac wosku krok pom kroku,nawet zaproponowała spotkanie z konsultantką,heehee...przejęła się biedna moją niewiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Właśnie był u mnie listonoszka i poprosila żebym zeszła na dół bo tyle tego miała dla mnie, że nie mieściło się w skrzynce. Napisałam kilka maili po angielsku do francuskich firm i dostałam dzisiaj : przenośne małe radyjko, które czasami dołączane jest do gazet jako gratis, fajną czapeczkę, modną chustę do spodni, tylko kolor mi się nie podoba, piekny kupek z flagą francuską, do tego kilkanaście jakiś broszur. A do tego jedną rzecz ze Szwajcari, z której cieszę się najbardziej: piękne śliniaczki dla dziecka i dwie buteleczki (co prawda nie mam dziecka. ale moja kolezanka urodziła dwa tygodnie temu i na pewno jej się przyda). Pozdrawiam Was i życze również owocnych łowów :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaaa dzięki serdecznie.A co do tych pudrów i innych kosmetyków masz 100% racji było by tak samo jak z diorem,dlatego jak podasz ten adres póżniej to faktycznie lepiej,byle do przyszłego czwartku co ,bo potem wyjeżdzam i może już nie by jak wróce....co:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleni >>> jak juz dostalas to moglabys podac na forum adresy jesli oczywiscie chcesz:) jak nie to oki, rozumiem:) ale zastanow sie:) prosze... chetnmie bym chciala te chuste szczegolnie:) prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczulka podesle ci adresiki w poniedzialek labo wtorek oki :> moze cos jeszcze dostane to bedziesz miala wiecej do wysylania :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja po raz pierwszy dostałam tak dużo rzeczy i dopiero z zagranicy a to dzięki mojej siostrze, która specjalizuje sie w wyszukiwaniu.Nie będe podawała adresów na forum, bo widzę że panuje tutaj taka zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madleni >>> oki nie bede sie kłócić, ale wiesz co, tu jest tak, ze jak ktos cos dostal to nie ma nic do stracenia i nikt mu tego nie zabierze i moze podac maila:) moze sie jeszcze zastanow... please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co mnie te firmy nie lubią O w skrzynce!!! O gadżetów O próbek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dzieczyny. Jeżeli coś dostałyście a nie chcecie podawać maila na forum to nie piszcie o tym. Ja podam swoje, ale potem bo teraz jadę nad jeziorko. Zastanowie się jeszcze czy warto, bo skoro inni nie chcą to dlaczego ja miałabym podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny chyba zaczyna się ten topik robic taki jak na konkursach w sieci,że się tylko chwalimy a nie podajemy linków,tu nie ma takiej zasady,tylko zakochanaaaaa zrobiła wyjątek ok,nie ma problemu Ale jak tak wszystkie będziemy robic to topik się rozpadnie,tu właśnie chodzi o to żeby podawac sobie linki,trudno jeżeli się wszystkie rzucą na raz to dostaną te najszybsze,ale zawsze ktoś dostanie,a osoba która podaje i tak nie ryzykuje bo ona już dostała prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ja napisałam skąd dostalam i skad przyszla pozytywna odpowiedź i w ogole jestem chetna do pomocy... przykro mi ze sprowadza sie wszystkich do jednego wora:( no ale coz, kazdy ma wolną wole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie od wczoraj a tyle juz stron zapisanych!! aż nie chce mi się teego czytać ;( o co cię tak prosza wszyscy zakochanaaaa o jaki adres albo co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaaa >>> wysalam Ci maila:) nie cierpie czekac te 60s:( brrr nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaaa >>> czekam na odpowiedz skomentuj moją prośbę prosze a co Ty wysyłasz? znowu 60s czekac ppani MODERATORKO! prosze... niech ta bvlokada bedzie zdjęcta:) prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczulka >>> ??? o co chodzi? sorry, i don\'t understand:( pozdroawiam wszystkich... :):):):):) nikt mnie nie uraził, wszystkich lubie i dziekuje za pomoc i adresiki... zaznaczam ze nikt mnie nie urazi:D naprawde nie wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczątka. Wiecie co, bez urazy, ale jak tak czytam to forum, to napiszę Wam co ostatnio zauważyłam. Na pierwszym planie kłótnie (ale to Nasz odwieczny problem i o dziwo można się już przyzwyczaić), zaraz potem zakochana pisze co dostała, ale nie poda z jakiej firmy, bo się wszyscy rzucą, a tymczasem wysyła namiary każdemu kto napisze do niej prośbe na maila. To trochę bez sensu, bo z tego co widzę to już chyba wszystkie do Ciebie napisały i dostały namiary, więc nie rozumiem Ciebie. Po trzecie powoli ten topik zaczyna zamieniać się w informowanie co, kto dostał, \"ale nie podam, bo nie jesteście miłe\". I zachodzi małe podlizywanie. \"Podaj mi, bo ja byłam miła, ale jak nie chcesz to nie musisz podawać\". No ludziska kochane o co tu chodzi. Ja nie patrzę czy ktoś był miły czy nie tylko jak coś dostanę to podaje i już. Może nie podaję zbyt często, ale to dlatego, że nie wysyłam prośby o wszystko tylko o to co potrzebuję. Jednak zawsze dzielę się adresami. Może zaleje mnie teraz lawina za i przeciw, ale jak już pisałam bez urazy. Ja tylko piszę swoje spostrzeżenia. Pozdrówka. Natomiast ostatnio dostałam: paczkę z pedigree(dostają ją ci, którzy wcześniej zamawiali. Prawdopodobnie za jakiś czas dostaniemy też paczke dla dorosłego psa) gadżety z Heel (podkładkę, naklejkę i broszurkę) Gosh (2 kremy) Jungle(odżywka dla ryb) Stiefel (11 bróbek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o tą Twoją wypowiedż,bo była po mojej i myślałam że chodzi ci o to że ja generalizuję wszystkie ,to ta twoja wypowiedż:\"sorry ja napisałam skąd dostalam i skad przyszla pozytywna odpowiedź i w ogole jestem chetna do pomocy... przykro mi ze sprowadza sie wszystkich do jednego wora no ale coz, kazdy ma wolną wole.\" Ok troche się wszystko mi pomłotało,ale to dlatego że każdy odpisuje coś komu innemu,a odpowiedzi pokazują się w różnych czasach i wychodzi zamota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio cos niedobrego stało sie z forum:( ale cieszmy sie z tego co zostało:) tak szczerze to juz wiekszosc pomysłów na firmy wyczerpałyśmy i juz nic nie ma ciekawego... i jesteśmy wkurzone bo próbby znalezienia czegos fajnego kończą sie fiaskim i przelewqamy naszą złość na inny\\ch i są kłotnie potem:( RATUJMY FORUM. moze juz nie dostaniemy tyle próbek i tyle adżetów, ale cieszmy sie z tego co dostalysmy... ile osob w Polsce nic nie dostało... kompletnie nic... dlatego kazda przesylka powinna nas cieszyć nawet jak jest w niej niepiszący obgryziony długopis;) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r= własnie podałaś, co Ty dostAłaś. Np. coś tam z Heela. I jeśli ktoś jest zainteresowany to wpisuje w google heel i wszystko ma jak na dłoni. No chyba że chodzi o nieznane stronki zagraniczne to można podać adres. Z resztą ja osobiście nie pamiętam z jakiej stronki dostałam coś, bo najczęściej pisze prośby ze stron a nie przez moją pocztę, no i nie mam jej w wysłanych i nie pamiętam adresu. Jak coś pamiętam to piszę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczulka>>> nie to chyba )?) nie bylo do Ciebie, to raczej bylo ogolne:) jest taka pgofda upal ze nie chce mi sie wracać te pare stron i na nowo czytac analizowac do gkogo co bylo, czemu po co i w ogole... informuje ze nic do nikogo nie mam :) wszystkich lubie:) oprócz Bin Ladena :D i generalnie pozdrówki... wiecie. czekam na listonosza... mam nadzieje ze znow sie paczuszki w skrzynce nie zmieszczą i bedzie musiał podjechac samochodem :) oj... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.junglelabs.com- to jest adres do tej firmy z odżywką dla rybek. Tam jest taka ankieta, w której podajesz jakie masz akwarium morskie czy słodkowodne. Wszystko co przysyłają jest po angielsku, a sama próbka jest na 60l. To coś w rodzaju uzdatniacza, podobno woda jest \"odżywiona\" tak to można przetłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam powiem szczerze,że te kłótnie to często wynikają też z zazdrości,jeżeli ktoś dostaje czegoś dużo,a ktoś inny nie,ja sama może nie tyle jestem zazdrosna,ale jest mi trochę przykro że też wysyłam tyle meili i nic,nawet do firm z których inni dostali nie mam odpowiedzi,a niektórzy dostają tak dużo..nie zrozumcie mnie żle, nie jestem z tego powodu zła na Was,bo i dlaczego,jestem zła na firmy które skąpią gadżetów i wysyłają tylko wybranym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi wlasnie wyjelam lisciki ze skrzyneczki a w nich: probki od issey miyake i iwostinu, notesik, dlugopis, podkladki pod piwo i 2 paczki zapalek i broszury o nevadzie po raz 2 tylko ze tym razem jakies inne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×