Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość matka teresa
nie bądźcie wulgarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa pseudo próbomaniaczka na problemy natury psychicznej o podłożu czystofizycznym ;p totailed ignored :D PEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( jednak jade obadac skrzyunke bo tata sie upiera ze w sobote listonosz nie chodzi.,.. sama wiec jade, ale cos czuje ze nic nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelsza.
To nie ja pisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMKA ŻABY KOCHANE JUŻ JUTRO RANO JADĘ TAKŻE NIE BEDZIE MNIE NA FORUM. DZISIAJ NIE MAM CZASU ( PAKUJĘ SIĘ ITD . :P) TO TEZ NIE WEJDĘ ..:( UDANYCH ŁOWÓW WAM ZYCZĘ, DUŻO PACZEK , LISTUSIA WCZEŚNIE RANO I NIE DAJCIE SIĘ TYM LASKOM ,KTÓRE CHCĄ NAS ZNISZCZYĆ :) NIECH SOBIE BLUŹNIĄ I OBRAŻAJĄ NAS ALE NIE ZWRACAJCIE NA NIE UWAGI...BO WIADOMO KIM DLA NAS SĄ :x :x ;):P MAM NADZIEJĘ, ŻE O MNIE PRZEZ TE CAŁE 2 TYGODNIE NIE ZAPOMNICIE :(... BAWCIE SIĘ DOBRZE LASKI ;);) POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH ;) A SZCZEGÓLNIE: Hekatesk,Izka22, Brawurka_00,ivy_queen,Lola.., Ahti, nooika,lovelka_16,super-nastolatka,PrincetonGIRL,qwertka,papaja, xyzgirl, ludzka_istota,paulinka*,jok3r,Trishia,basiulka,kaczulka, AnDziaAaAa*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam, wysyłam, wysyłam... Od wczoraj przerzuciłam się na kotły gazowe, ale na razie cisza :) junkers-infolinia@pl.bosch.com - mail do Junkersa info@saunierduval.pl - mail do Saunier Duval Jak ktoś chce to może popróbować ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzieki Nice Girl,ze pamietalas o mnie;) zycze Ci wypasionych i niezapomnianych wakacji...odpoczywaj ladnie nad jeziorkiem, oplal sie slicznie i przede wszystkim wroc do Nas pelna energii i usmiechu:) a napewno o Tobie nie zapomnimy...🌼 UDANYCH WAKACJI!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro for all :):):) próbki w CAUDALIE w skrzyneczce, i co? listonosz u mnie łazi w sobote :P hihi :):):) super te kosmetyki:) juz mi sie podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
papaja czy Caudalie zamawialas z tej stronki? http://www.caudalie-usa.com/site/page/pg3018-pn_Caudalie_Free_Samples.html?topic=Free_Samples bo to chyba nie jest darmowe? CAUDALIE "Free Samples" Request Page To request a CAUDALIE free sample package, please choose a free sample package based on your skin type, listed below. Please note, while the samples are free, the shipping is not. Due to overwhelming demand for free samples, CAUDALIE must charge $7.00 to cover the shipping and handling expenses of our free sample packs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu roi sie od wstretnych podszywaczy - wiec postanowilam sobie zarezerwowac nick :P :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam na maila zaraz poszukam w skrzynce powiniem gdzieś być:) super mają te kosmetyki, obadam ceny i moze moze... :P info@caudalie.com prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam na maila zaraz poszukam w skrzynce powiniem gdzieś być:) super mają te kosmetyki, obadam ceny i moze moze... :P info@caudalie.com prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam na maila zaraz poszukam w skrzynce powiniem gdzieś być:) super mają te kosmetyki, obadam ceny i moze moze... :P info@caudalie.com prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
słuchaj też dzis dostałam Caudalie tylko z angielskim to ja na takim szkolnym poziomie jestem a na tych kosmatykach takie fachowe nazwy raczej sa wiec jeśli ktoś by mógł przetłumaczyć: Purifying mask Radiance serum complexion correcting Matte moisturizing Rejuvenating cream Anti-wrinkle cream Lifting serum Moisturizing fluid Tinted moisturizer (oczywiscie troche sie domyslam, ale wolę być pewna) Z góry bardzo dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia>>> ja sama ma english na takim poziomie że aż dziw ze przyslali te free sample... wrzuć do translatora.. moja dobra rada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
Acha! żeby nie było ze ide na łatwizne te translatory internetowe se beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
acha no ok A mozesz podać jakis dobry?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:) Helcia ja z tym angielskim tak samo jak ty:(. ale sie ucze dalej:D. Nice Girl mimo że o mnie zapomnialaś:(:(:(:(:( życzę Ci miłego wypoczynku:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helcia
dobrze dobrze dziewczynki kochane ale mozecie mi podac jakis link na tłumacza porzadnego ?? ja w tych co znam to znalazłam tylko Purifying mask-OCZYSZCZAC MASKĘ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiaczekkkkkkk
Podszywaczkom na dodatek zboczonym WON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! See you later aligator:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sławna:) ta papajaja to jest podszywacz mnie papaji? tak mam to rozumic? Wiec i ja doczekalam sie podszywacza podzielając los Brawurki__00 :):):) pozdro for all z wyjątkiem idiotów i idiotek :):):) pani MODERATORKO! PROSZE TAK ŁADNIE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja juz coraz bardziej niecierpliwie czekam na dostawe ze skrzynki:):):) czekam na poniedziałek:) a jak nic nie bedzie? czy to już uzależnienie? :):):) ciekawe jak długo podszywacze jeszcze sobie poużywają:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tez prosze Pania Mderatorke zeby sprzatnela ta paskudna i obrzydzajaca podszywaczke papaji,bo sie żyg** chce...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze dwa podszywacze na forum:) mój i brawurki__00 :):):) super... pani Moderatorko!!! prosze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do papaji >>> :):):) kochanie, wiem że jest upał, mi też mózg nawala :):):) pozdro:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sama spadaj....czego chcesz od papaji, zrobila Ci cos? sama sie chyba w awanturnice bawisz...a jak papaja czegos chce to grzecznie prosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×