Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość BLOND_i
idem stąd bo asz przykro was słuchać. dzięki tylko za podpowiedź (zip i street) dwóm normalnym dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonitekS
Dziewczyny... czy znacie moze adres z probkami niemieckiego ob.... albo jakiegos innego, ale nie polskiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....asz?....skoro masz te dwa fakulce to chyba je na straganie kupilas...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idem stąd bo asz
rany!!!!!!! BLOND_i - chyba dużo zapłaciłaś za te fakultety hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonitekS - a dlaczego nie chcesz polskiego? oni przysylaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonitekS
wiem bo już dostałam ale chcę jeszcze z innego państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonitekS
a ile czekaliscie na polskie ob.,? Bo ja slyszalam, ze dlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonitekS
Kto die pode mnie podszywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu MODERATOR? HALLO!!! wiem wiem wakacje i upały... mnie sie tez nic nie chce bez obrazy:):):) dzis caly dzien spedzialm przed kompem sącząc kolejne butle wód mineralnych... ale przynajmniej sie cos dzieje:):):) absolutnie nie chcialam obrazić Moderatorki - od razu zaznaczam :):):) porzdro for moderator(ka) :):):) buuu ciezka praca... tyle ostatnio podejrzanych typków na forum:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, znowu kliknelam na siebie i mam juz tyle postów... :):):) nigdy bym sie nie spodziewała:):):) czy ktos tu zapomnial ( ja po czesci też, przynzaje sie:( ) o czym jest ten topic? od jakich firm mozna cos jeszcze wysępć ;)??? nio??? zaznaczam dla mniej rozgarniętych ze "wysępić" jest w tonie żartobliwym:):):)m pozdro for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no papaja - \"szalejesz\" z ta iloscia postow ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DostaByscie z oceanica? Bo ja juz dawno do nich pisalam, ale nie przyslali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki... mam wieeeeeeeeeeeeeeelką prośbę .... Moj Kochany Misiek jest koloekcjonerem podkladek do piwa, ma juz ich naprawdę ogromnę ilości, ale wiadomo jak to kolekcjoner chcialby mieć jeszcze więcej, i coraz to nowsze- inne \"okazy\"... jesli ktoraś z Was dostała z jakiejś firmy - niekoniecznie to musi być z firmy piwnej;)- podkladki prosze napiszcie mi z jakiej konkretnie, to dla mnie bardzo ważne gdyż chcialabym zrobić mu niespodziankę;) chce także napisac maile do firm, ktore produkują przy okazji podkładki, ale... możecie mi nie iwerzyć - jestem abstynentka, w ogóle nie piję,,,, prosze napiszcie mi nazwy firm piwnych jakie znacie.... plissek i z góry dziękuje z całego serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megii
Witajcie Forumowiczki! Mam do Was wielka prośbę, jeśli znajdziecie sekundkę - zagłosujcie na śmieszne zdjęcie Ali :D )) konkurs trwa tylko do jutra, wystarczy raz kliknąć! http://www.danviva.pl/galeria/show.php?idf=337 bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły
same prowokujecie kłotnie, same się między sobą kłócicie...Xtina była, ale się nie odzywa, ale przypominam wam, że pomimo tego że ktoś Wam powie prawde o Was, to Wy nie macie prawa go wyzywać. Przeklinanie w Polsce jest karalne... Kto by nie wiem jak Was zdenerwował Wy nie macie prawa go wyzywać od Ku... Dzi... Su... i innych obelg typu powinno się ciebie wyskrobać itd...Ja sobię tego nie życzę to jest forum publiczne i każdy ma prawo tu być. no i czytać to. Ja nikomu nie ubliżam.Wy między sobą się kłocicie(niby to stare forumoiczki, nie macie innych problemów tylko takie). I proszę na to nie odpisywać bo napisałam co miałam napisać i nic więcej.Xtina i brawurka to jakaś pomyłka. i w dupie to mam jak brawurka mnie wyzwie. Niech wyzywa od szmat , suk , dziwek, czy jak tam chce najwyżej złoże zawiadomienie o przestępstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinams http://www.podkladki-pod-piwo.com.pl/ http://www.kolekcje.dikappa.pl/strony/piwo.html - album na podkladki http://www.icmedia.pl/main.php?index=151&show=148〈=pl http://www.yellowpages.pl/YP/208299-0/Przemys%C5%82-spo%C5%BCywczy-Browary-produkcja-napoj%C3%B3w-s%C5%82odowych-Piwa-napoje-s%C5%82odowe-osobno-nie-wymienione-produkcja.html - spis browarow jak wpiszesz w google to mnostwo tego wyskakuje powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,że się wtrącam w wasze rozmowy ale jaki widzicie sens w podawaniu linkow firm wysyłających gratisy na forum? Przecież kiedy maile na dany adres wyśle chociaż część odwiedzających ten topik to efekt tego będzie taki,że firmy gadżetów nie wyślą.Nie lepiej przesyłac adresy na maila albo gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktora z was podawała nazwe firmy MENARD z Japonii bo nie wiem czemu zawziełam sie na tą firme ale nie moge jej wypatrzyc:) tak sie zastanawiałam ze strasznie sie tu zrobiło wulgarnie i jeśli któraś potrafi zrobić forum na hasło to moze warto sie nad tym zastanowić?????? wiem ze taka możliwosc jest na gazecie miłych snow *)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszyscy poszli lulac:) tylko ja tu siedze i siedze i sie zastanawiam jakie jeszcze firmy molestować e-mailami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szrlotka22 - ja jestem, ale tez mam pustke w glowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis starałam znależdz w głowie wszystkie firmy past do zebów ale albo ich jest bardzo mało albo mam taka skleroze:) colgate signal elmex blendamed colodent i na tym moja inwencja twórcza sie skonczyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jeszcze aquafresh... amway ma pasty - ale oni pewnie probek nie daja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze sobie przypomnialam: Denivit Odea Dent Oral-B i juz nic mi do glowy nie przychodzi bo ja nie eksperymentuje z pastami - elmex jest the best!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aqafresh tez wysłałam zapomnialam jej wymienic:) ale o sensodyne to nie pomyslałam:) dzieki:) a ty dzis gdzie wysyłałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wysylam do past :-( \"ostatnio\" pisalam do zywca, ale sie nie odezwali - a juz dawno to bylo wiec teraz poluje na stronki gdzie daja gratisy bez proszenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×