Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość jjjjaaaaaaaaaaaaaaa
już jest 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam meczu nie oglądam:), mnie to broń Boże nie ciągnie:D, ewentualnie mecze siatkówki, ale tylko i wyłącznie one:). 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dostałam dzisiaj paczkę z Warszawy: 2 nalejki, długopis, katalog, smycz,podkładkę pod mysz- same cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGIRL - no wyobraź sobie że nie dali mi darmowych okien. Ale nie potrzebuję - mam ich okna w moim pokoiku na poddaszu-stąd pomysł aby napisać do tej firmy (widziałam gadżety w ich biurze, przy zamówieniu). Jesteś arogancka i uszczypliwa - nie dość że podaję adres, to jeszcze się rzucacie. W takim razie widzę że nic już nie warto podawać. I tak zrobię.. Pozdrawiam, i tak trzymajcie dalej, to nikt się nie będzie udzielał, przez takie osoby jak PrincetonGIRL...po prostu zazdrosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisła Pany! Armia Białej Gwiazdy znów święci tryumfy! Oby tak dalej! Max factor mi nie chce nic przysłać :( a szkoda bo fajne kosmetyki mają i na mnie spore zyski więc nie powinni mi próbki żałować ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szczęsliwa jak wielkanocny zajączek :D:D Kocham moja wisełke. Cudowni Chłopcy z Reymonta ! Was tez kocham :-*:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym profilu duzo zakłamanych ludzi,ktos napisal,ze dotsla od levisa lusterko a levis napisal,ze nie posiada gadzeto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjenrw
zebractwo! nie wstyd wam? wiecie jak oni na wsa patrza? zebrabnie o dlugopis?! czy w ciagu dnia stoicie pod skelpami i zbieracie drobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc zanim nazwiesz mnie dziewczynką co mnie bardzo rozbawiło to upewnij się czy aby nie jestem od Ciebie starsza hehe. Chciałabym też zauważyć, że nigdy nie spowiadałam się co robię w życiu prywatnym, więc skąd możesz wiedzieć czy pracuję czy nie. Widzisz o nudzie napisałam o 18.50 i o ile sie orientuję to np biura są o tej godzinie już zamknięte.Więc przestań mi tu pieprzyć, bo tylko mi się śmiać chce jak takie coś czytam. Nie truj mi więcej dupy takimi żałosnymi tekstami, bo już mnie zaczynają męczyć takie zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych senkow dziewczynki :) takich próbkowo - gadżetowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEj laski :) Nie spicie jeszcze?????? Nie spać, zwiedzać :D jaa właśnie z piwka wróciłam, a własciwie z 4 piwek :) achh czuję się zbaśniona. mam jeszcze grono do zwiedzania ale dla mnie kafeteria to podstawa buszowania po necie ;) A swoją drogą szkoda ze okien nie rozdają bo zrobiłabym sobie okulary zerówki. zawsze marzyłam o takich :) nastawiam O.N.A. i gibnę na troche na łożu. trzeba spoczywać w pokoju, a co:) Mam głupawke ale jak tylko Morfeusz wypusci mnie z objeć zajrzę tu i coś poszukam :) zapraszam tez na mojego bloga: http://PrincetonGIRL.extazy.pl jak chcecie to wpadajcie fajnie jest czasami pozwiedzac zycie zdesperowanej idiotki czyli mnie. wkrótce nowa notka. PEACE. P.S. Jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, smutno mi jakoś... sama nie wiem, dopada mnie deszczowa pogoda i bezsenność w F... do rana, dziewuszki, do rana, może się którejś numerki do totka przyśnią i sie podzieli... smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja napisalam o gadzetach z Levisa - i naprawde je dostalam! a ile razy juz byla taka sytuacja ze komus poslali i tyle - reszcie nie... zastanowcie sie zanim nazwiecie kogos zaklamanym - pisze to do pomaranczowego niedowiarka, phi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam 1 pytanko jak wy znajdujecie te strony? Bo ja też bym chciała wam pomuc w szukaniu a nic niewiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla - wymysl najpiertw czego chcesz poszukac - jesli np kosmetykow to poszukaj jakiegos spisu branzowego firm - no i tam bedziesz miala www firm - wchodzisz szukasz kontaktu - spisujesz maila itd... jesli chodzi Ci o podstawy to - google i free sample, cosmetics, lub kazde inne slowo ktore stanowi kryterium wyszukiwania nic trudnego - pomysl goni pomysl - do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha dziewczyny. trzymajcie za mnie kciuki bo dzisiaj ide na spotkanie z przeszłością i tylko się modle żeby nie spotkać takich dwóćh chłopaków których nie nawidze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ile wiem
JORK3 jest mężatką...heheeh więc nie ma chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ile wiem
Jok3r pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!🌼 Jok3r nie martw się:) 🌼. I tak nie wierzymy moniece 124 pod nowym nickiem \"Chłopak jok3r\". Chce sie na Tobie odegrać. Będzie dobrze:D. 🌼 dla normalnych :D:D 🌼 dla miłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleczkaaa
Ziobru dziewczynko może podałabyś jakies adresy stron internetowych, nie od razu emaile:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak jok3r to ZALOSME I SMIESZNE i ty myslisz ze ktos ci uwierzy?? nawet wariat by tego nie zribil, niektozy ludzie sa bezmysli i to jest smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny
mialyscie w ogole nie odpowiadac na ta,kie posty tak jak mowil moderatr w Wy znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje w ogóle sie nie przejmowac,zlewac takie wypowiedzi to wtedy przestaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×