Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Dziewczynki,jesli kotras chce to ja sie moge podzielic tym co mam ,moge kotrej z was wyslac posiadam: 1.czerwona czapke bejsbollowke Ziaji 2.smycz Rossmann 3.probeczke kremu Dove 4.3 probki szamponu Sunslik 5. 4 porbki Vichy 6.nivei i Ziaji moja mama kiedys pracowala w sklepie kosmetyczny,ktora pierwsza dziewczyna do mnie napisze na meila kaszurka1984@tlen.pl tej wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja napisalam meila na info@wasa.pl ze chcialabym otrzymac jakis upominek reklamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos - to niestety nie perfumy...to kosmetyki pielegnacyjne - probeczki roznego rodzaju kremow - plus podklady... a link - wejdz w google i wpisz Caudalie - \"wyskocza\" Ci 2 rodzaje linkow do tej firmy - francuski i amerykanski - wybierz francuski - na bank slali :) wypelnij ankietke i czekaj :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freja, nie te winogronowe,tylko te co sie zamawiało za free perfumki,szukałam linku ale nie mogłam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogronewe sa extra, a możecie wysłać mi zaproszenie do grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos - a teraz lapie :) oj jest ten link podany na jakiejs z ostatnich stron tu na forum - odnosnik do internetowego sklepu a GB - poszukaj - powinnas znalezc - warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Dzięki bede szukać,a moze jesteś już w gronie i możesz wysłać mi zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos - niestety w tym przypadku musze Cie zawiesc - nie jestem w gronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos - dokladnie to :) bodajze najpierw nalezy sie zarejestrowac a potem isc na zakupy :) czyli dodawac zakupy zlozone z free sample do koszyczka potem potwierdzac i mowie Ci przychodzi bardzo szybko - po tygodniu :) i nic placic nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos - zrobilas cos zle - dodawaj do koszyka iwylacznie FREE SAMPLE - suma po dodaniu u mnie byla nadal 0, 00 - wiec nie wiem co robisz ale cos robisz zle :( pomagam Ci jak umiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mała łyżwiareczka*
Frej gdzi najpierw trzeba kliknąć żeby się zarejestrować? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na końcu po wszystkim jest o.oo ale jak sprawdzaam to mówią cos o płaceniu a Ty ile zamawiałaś i co na koniec wcisnełaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mała łyżwiareczka*
Freja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos - zamowilam wszystkie :) po prostu wszytskie wlozylam do koszyczka i tyle nie mozliwe zeby zmienili cos w ustawieniach na przeciagu tak krotkiego czasu - jesli suma nadal wychodzi Ci na plus cos robisz zle...musi byc 0, 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dodałą to mi sie pokazuje coś tam i pisze 24 dolary ale nie wiem za com do koszyka i jest o,oo ale jak wciskam checkout,możesz sprawdzić jeszce raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala lyzwiareczka - dodajac do koszyczka - gdy juz skonczysz zakupy wybierz opcje chceckout i pojawia sie 2 tabelki -wybierz ta z lewej new customer wypelnij itd. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlos - ha - no rzeczywiscie ja juz bylam zarejestrowana i weszlam w swoje konto i rzeczywiscie widze sume - 24,95 ze niby cos takiego kupilam :) haha ale to jest wielkie nieporozumienie - byc moze robia to na zasadzie by nie miec problemow z jakimis urzedami czy cus - potwierdzam - przesylka przyszla do mnie za darmo i ani grosika za nia nie jusialam placic :) jednak gdy masz obawy ja Cie nie namiawiam - nie masz pewnosci nie slij - ja Ci po prostu mowie jak bylo :) decyzja nalezy do /Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - na moje serduszko :) Wam mowie - przyszlo mi to normalnym listem ..za darmoche :) ale rozumiem Wasze obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny, przybyłam:) dzisiaj dostałam wiadomosc ze wytypowano mnie na testera kulek Lady Speedstick :D Co za mily początek dnia, teraz czekam na przesyłke. Carlos jestes juz w gronie czy Cie zaprosic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek!:D 🌼 A ja tam nie mam problemu ze spaniem:). Wolałabym jakies tableteczki na zmniejszenie senności:D. U mnie nie pada. Mimo, ze jest chłodno słonko świeci. U mnie zapowiadają poprawe pogody:D:D:D. Nareszcie...:). Będzie wtedy ciepło, jak akurat wyjadę...:(. Czekam na listonosza...:) może przyniesie mapę:), bo płytke o trawniku przyniósł wczoraj:). Dzięki Ci bardzo TARKA za podanie linka do WaRSZAWY:). ALE NAPISZĘ PÓŹNIEJ, BO JAK NARAZIE NIE CHCE MI SIĘ:). Oj oj oj coś się rozleniwiłam:). Musze jechać jeszcze do babci:). Ale to potem:). Zresztą jak wszystko POTEM:D. Pa 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×