Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość aiszek17
:O Juz chyba nie bede pomagać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindsay
dziewczyny w jaki sposob pisalyscie do Diora?????/ na meila , czy na jakiejs stronie Diora mozna bylo prosic o próbki? jesli znacie meila do Diora, to czy mogłybyscie mi go podać???? prosze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dior już niestey próbek
nie wysyła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dior to chyba nawet prowadzi jakiś spic maili z Polski czy cuś, bo jak ostatnio do nich napisałałam to mi odpisali, że to już 3 mail odemnie jaki dostali i w dalszym ciągu nie wysyłają próbek. Pisałam do nich w odstępach ok 2 miesięcy więc chyba długo przetrzymują takie maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ... może mi podpowiecie co piszecie w mailach, że otrzymujecie jakieś gażety z różnych miast... bo mi cosik nie idzie... buuuuu...od wczoraj skrzyneczka świeci pustkami i nic się nie zapowiada na poprawę... Czy błędem jest to, że proszę o gadżety ?? Czy, że nie podaję od razu danych ?? Czy co ?? Tak bardzo chciałabym coś dostać - a tu nic - wysyłałam i do miast i do różnych firm, a narazie tylko próbki... i to już wszystkie dostałyście... ...:::SMUTNO MI:::... :-( :-( :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj specjalnie się nie udzielałam na forum, ale mam trochę roboty, bo rodzinka sie zwala i przygotowania idą pełną parą. Jeszcze jutro witamy kumpla po 2-miesięcznym pobycie w szpitalu, więc mam pełne ręce roboty, bo szykujemy mu z paczką powitanie-niespodziankę. Jutro prawdopodobnie wejdę rano na chwilkę i nie będzie mnie do soboty. Jak cosik dostanę od listka to dam znać. Buźka dla Was laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) U mnie dzisiaj tylko katalog firan :/czekam na ta kolastyne i sie doczekac nie moge:( Ile wy czekałyscie tak mniej wiecej ,bo moze o mnie zapomnieli:] pa i dzieki za odp(o ile ktos to zrobi) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szmacianka: jak pisałas do wawy to trzeba było podawac adres od razu ja tak zrobiłam i dostalam a na maila nie odp ze przesla dlatego sie zdziwiłam ze dostałam pa pozdrawiam:)i głowa do góry w końcu cos przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tarka... Mam nadzieję, że w końcu uśmiechnie się do mnie szczęście i cosik przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kajasia: Dior tak jak powyżej i poniżej pisały laski nie wysyła już próbek. Ale myślę, że po wakacjach warto spróbować napisać. Trzeba wypełnić ankietę, odesłać ją na e-mail a potem wydrukować i odesłać pocztą. Jeśli jednak odmowne odpowiedzi Cię nie zniechęcają to daj swojego e-maila a ja postaram się odkopać w skrzynce ankietę i dane do Diora w wyślę Ci. Mam jeszcze do Ciebie pytanie: jak piszesz e-mile do miast, z których dostałaś gadżety? Ja jeszcze nigdy nie pisałam do żadnego miasta i nie wiem jak je sklecać. Jeśli nie chcesz podawać treści na forum to napisz na mój e-mail: aniap1978@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam Dziewczynki! Dziś miałam strasznyyy dzień :-| wręcz okropny. Dobrze,ze za ponad 3 godzinki sie skonczy. Dostalam dziś dwa katalogi mebelkow, dwa katalogi firanek i jakies info o stołach do masażu (nie mam pojecia skad to sie wzielo:P) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jak pisze maile do miast czy do firm (bo zaczynam je meczyc) to zawsze pisze swoj adres, wieksza polowe przesyłek od miast dostalam bez potwierdzenia mailowego wiec warto! I ja pisze do dzialu promocji miasta, na kzdej stronie miasta taki adres jest. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do gier to ostatnio uwielbaim siedziec na grzedzie.. jestem w ciazy!!! Napisalam tak w opisie na gadu i wszystcy zaczeli mi gratulowac;/ ehh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko dziewczynki 🌼 Możecie mi powiedzieć o co chodzi z tym neopets? jakiś link dać albo cosik? Mozna sie opiekować jakimś zwierzaczkiem - to to wiem,ale jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia1987
Hej dziewczyny.Jestem tutaj nowa ale od dawna obserwuje wasze forum. Widze,że wiele z Was wprost uzależniło się od próbek.No ładnie.Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dzis troche poszalałam i wysłałam sporo maili i jak chcialam wysłać kolejnego to konto e-mailowe domagało sie przepisania słowa z ramki zeby utrudnic zycie spmerom tak to było wyjasnione:):):) to chyba znak ze na dzis starczy wysyłania maili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurka jej nie chodzilo o normalna ciaze tylko o taka internetowa :) Dostalam potwierdzenie od Eris ze dostane probki under twenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapodaje wam linka, na stronce jest ponad dwieście odnośników do stronek z darmowymi próbeczkami. Niestety chyba przy niektórych trzeba płacić za przesyłkę, a nie chciałabym was wprowadzić w błąd, bo niestety jeszcze słabo znam angielski (ale się uczę). Tak więc, może któraś z was w wolnym czasie (i przypływie ochoty) zaglądnie i podpowie, co jest darmowe (bez opłaty za przesyłkę). Oto link: http://www.ofree.net/samples_health_and_beauty.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurka własnie wpadłam wirtualnie :D:D w czerwcu poród :D ale masa ludzi u mnie z gadu tez sie nabrała wiec sie nie przejmuj. Nelsza lin www.grzenda.art.pl POzdrawiam i dobrej nocy bo juz odpływam Jak cos jutro dostane to dam znać Buziaki kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, :) a właściwie to dobry wieczór ;) wrociłam z piiwka :) i troche mnie sponiewierało ale co tam, mam jeszcze wakacje:) Olivką 19 na kafeteri nie byłam ;) mam taki nick ale na prizee i jest on związany z całkiem inną historia :) pozdro All 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh ... a ja jak zwykle nie śpię :)) Pozdrówka dziewczyny i życze miłych niespodzianek w skrzynkach 🌼 acha = dzięki za odpowiedź od DuWopie 😘 ps. u mnie ostatnio komiks z Pety, smycz, długopisy, naklejki, przypinki i bryloczki dwa, a także parę płyt o miastach polskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×