Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość ZDROWIE
SIEMA NIUNIE :) U NIE DZIS 15 PACZUSZEK A W NICH : DLUGOPISY, PRZYPINKI, NAKLEJKI, CZAPECZKA,PISAKI,PROPORCZYKI, LATARKA,NOTESY, 2 KOSZULKI, SMYCZE NO I MNUSTWO MAKULATURKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
ZDROWIE- a można wiedzieć z jakich firm bo coś wierzyć mi się nie chce że aż tyle dostałaś- a może się myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Ja dzisiaj miałam miła niespodzianke rano, otóż ledwo co wstałam dzwonek do dzwi a tu listonosz i mówi ze ma cięzka torbe bo ma duzo przesyłek .... dla mnie !! DOSTAŁAM: - KATALOG BRIO (GADZETÓW BRAK) - PRÓBECZKI Z ZIAJI - PRZEWODNIK PO AUSTRII - JAKAS PŁYTE O PIELEGNACJI OGRODÓW - PROJEKTY DOMÓW - KATALOG FIRAN A NO I PARE MAILI OTÓŻ Z DERMIKI KAZALI WYPEŁNIĆ JAKAS ANKIETE, Z VEET ODPOWIEDZ ODMOWNA NIE MAJA PRÓBEK, ORAZ Z Dr Scheller Cosmetics Polska TEZ ODPOWIEDZ ODMOWNA. pOZDRÓWKA JAK COS ZDOBĘDE (NOWE ADRESY TO ZAPODAM ) a JAK TAM U WAS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dziś -próbki z folsleku -jakiś katalog -odpowiedż Ze Bydgoszcz nie wysyła gadżetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho hej ho po piwo by sie szlo:) jestem troche na wylocie bo siedzie u my sister:) musze odpisac komus bo nie wytrzymam *mala lyzwiareczka* ---> ja wiem jaki mają zapach te perfumy. ladne sa. ale osobiscie polecam zapach spirit i celebre ktore sa w nowym katalogu za 30.90. cena przystepna bo zawsze sa o wiele drozsze. dobra jakosc, piekny zapach i dlugotrwala swiezosc. fajne tez sa perfumy ktore niedawno weszly do kolekcji AVONu, nie pamietam nazwy bo nie mam przy sobie katalogu, ale kosztuja 24.90 i sa naprawde bardzo fajne. wiem, bo mam je i jestem zadowolona. pozdrawiam was wszystkie. bede pozniej na kafe jak wroce do domu. papatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi własnie przyszedł do mnie listek 7 paczek :) - karma dla pieska z Royal\'a - paczka z warszawy (długopis, smycz, puzle, zapałki, naklejki, dwa albumy jeden o wawie a drugi o papieżu jak był w wawie) -zaproszenie z http://zaproszenia.com chyba - jakis przewodnik po angielsku po NY - od Hipp ulotki itp. brak gadżetów ale pisali ze nie mają a ulotki się przydadzą bo kuzynka niedawno urodziła (5 sierpnia) - kobiece dni bez bólu - od Campiny (3 magnesy na lodówke, 2 długopisy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dzisiaj troche przesyłek przyszło: - jakieś płyty - próbki -torebki papierowe -mnóstwo makulatury i kilka przewodników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjaaaaaaaaaaa
u mnie dzisiaj 8 PACZEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YUPI YUPI YUPI YUPI YUPI YUPI YUPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.Mój listonasz ma mnie dosyć!!!! Nutricia-śliniak,ramka na zdjęcie,łyżeczka,notesik Gdynia-informator,dwie mapy umgdynia@gdynia.pl Rybnik-informator,pocztówkipodstawka na herbate www.rybnik.pl Projekty domów-www.kbprojekt.pl Piekne zaproszenia na ślub www.cartalia.com Katalog pościeli Art Du Blanc.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj 4 paczuszki :D Przewodniki po Szwajcarii Próbki (2 saszetki, 1 tubeczka) Under Twenty Mapa Polski Flos-lek te 2 pierwsze mialam przeczucie że dzisiaj przyjdą a Eris zrobił mi niespodziankę bo prawdopodonie jutro zyska nowego klienta ;) I jest ql :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis bardzo duzo tego było:) -przewodnik po Francji, - przewodnik po słowacji-bardzo grube dwa przewodniki do tego jeden plakat i mapa - przewodnik po Austrii-duzo map - probki z Flos Leku razy dwa -probki z Dr I Eris- 2 tubki po 5ml i 4 saszetki - gadzety z mojej regionalnej gazety- smycz,notes,teczka,dwa długopisy,reklamowka,koszulka( niestety bardzo duza) - notatkik z Bio Maris -Nutricia- ramka,sliniaczek i notes -Naturell - mimo meilowej odmowy jakeis 3 tygodnie temu, dzis przyszła paczka- dwa długopisy,katalog i kalendarz Przyszło rowneiz kilka gadzetów z miast -puzzle,przewodniki,długopisy(łacznie 7) kubek,plakat,mapa,piekna filizaneczka- z tego najbardziej sie ciesze,smycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi jupi ;) ja dostałam 4 przesyłki. az mi zal cztery litery sciska ze nie moge tego wszystkiego zobaczyc bo nie ma mnie w domu. wiem tylko ze dostalam kulke?? a reszta?? tego sie dowiemy w nastepnym odcinku. PEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka laski dawno mnie tu niebylo dzis dostalam multum probek z USA kazda osobno zapakowana ale mam radoche:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakich stron dostajecieprzewodniki po poszczegolnych krajach? 2.jakie miasta przysylaja? 3placiliscie kiedys za przesylke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aesy
Ja nigdy za próbki i wszystko nie płaciłam(przynajmniej u mnie się tak nie stało:)) aA tak przy okazji...Macie coś jeszcze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeoczyłam jeszcze jedna przesyłke WRESZCIe dostałam z Oceanica....nie pamietam po ilu umopnieniach- 11 probek,wszystk ow saszetkach i katalogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do APPLAUSE ja napisałam im dosc długi list.Opisujac jakie preparaty z ich firmy stosowałam i otrzymałam odpowiedz: Dzien dobry, W najblizszym czasie wyslemy Pani próbke podkładu pielęgnacyjnego Applause Skin Vital nr 03 ( + katalog ) na adres Przysłali mi ja wczoraj,zobaczymy tylko,czy przysla probki.Jezeli w tak szybkim tempie jak odpowiedz to dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczynki a skąd te kubki dostałyście? a ja ostatnio myślę by do Muzeów wyskoczyć z prośbą o gadżety one ich mają sporo bo moja ciotka w muzeum pracowała i miała różne co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe_Nożyczki ale ja jak podaje kwote to mi wyskakuje ze sprzadawca zmienił zdanie i chce teraz tyle to nawet daje mu wiecej niz chce to mowi ze on nie wie czy to jest tyle warte i tak w kolko nic powyzej 1,000 nie udalo mi sie kupic a pokoje juz mam cztery i sporo zeczy do nich wstawione ale tych do 999 :) bardzo Ci dziekuje ze mi odpisałaś bo juz myślałam ze jestem nie widoczna:) Kleopatra 307 a skad dostałaś tą dużą koszulke??? wiem ze z gazety ale jakiej? bo by mi sie przydałą:) a dzis listek przyniosl 12 kopert:) - probki z Flos Leku razy dwa - katalogi pościeli razy trzy - warszwa to co wszystkim - katowice duzo przewodnikow (map) + zeton do wozkow + karabińczyk - Campina 2długopisy + 2 magnesy na lodowke - dr.oetkera notes z magnesem na lodowke - ambasada Peru przewodniki - katalog ale trudny do zidentyfikowania:) - rachunek za idee ale mały:):):) któraś z Was pytała o zapachy avonu to tak -ten lawendowy jest ładny ale osobiscie bym polecała nowość Summer White poprostu piekny świerzy zapach typowo letni a kosztuje tylko 24,90 i sie długo utrzymuje dłuzej od lawendowego pozdrawiam wszystkie a w szczegolności Papierowe_Nożyczki i Papaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pod jaki mejl pisałyście do tej warszawy bo ja pisałam już pod 3 rózne i nic a to było ze 2 tyg temu :-( proszę pomóżcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×