Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość *mała łyżwiareczka*
Dzięki dziewczyny za radę odnośnie tego zapachu lawendowego, jak zawsze można na 'Was liczyć. U mnie pustki, ale nie dziwię się bo ostatnieo mało wysyłam. Pozdrawiam :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam do domu i.. reklamówka paczek :D - quelle katalog - przewodniki, mapy, przypinki, foldery, plany miasta z polskich mast - Nowy Dwór mazowiecki: proporczyk, przypinka breloczek, balony, smycz, długopis, pocztówki, naklejki - MOgilno- przypinka, reklamówka, smych, naklejki, foldery, - Wałbrzych- czapeczki papierowe, balony, długopisy, zakładki do ksiazek, pocztówki, naklejki -POniec przypinka, balony, długopis, smycz - Mogilno- balony, przypinka, długopisy, foldery, pocztówki -Wołomin- smycz, długopis, przypinka, pocztówki - Siedlce śliczne pocztówki, smycz przypinka, zapach do samochodu -Oborniki- długopis, smycz, przypinka foldery - Oborniki- wypasiony długopis, smycz, pocztówki, przypinki - Lwówek- podkładka pod mysz, -Dęblin- balony, długopis, foldery, pocztówki, naklejki, Home- smycz i podkłądka pod mysz Dziewczyny mam pytanko, od kogo dostałyście koszulki, kubki i filiżanki?? Ja zbieram kubki juz od kilku lat ale nie udało mi sie od nikogo dostać :( Mam jakiś polecony na poczcie ale dopiero jutro odbiore albo pojutrze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe_Nożyczki pomogło dziekuje Ci baaaaaardzo nie mogłam sobie z tym poradzić i nie domyśliłabym sie ze chodzi o przecinek:) dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam *)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia brawo! aleś się obłowiła :-), ja oprócz hotelu 1 dziś gościłam miasto Gdynia-NIE WARTO same foldery zero gadżetów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się dowiedziałam że moja kumpela się zatrzasnęła w kibelku i nie przyszła do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi sie podoba ale kurcze mam pecha nie dostałam nigdy koszulki anie kubka a tak luie :( A wiecie ile mam smyczy?? 12 plus jedna tylko na komórkę, ehh na targu moge stac :D Nie mam juz pomysłów do kogo pisac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ani jednej smyczy, ani jednej koszulki, ani jednego kuba, 3 długopisy tylko, 3 breloczki, 1 notesik, reklamóweczki, nożyk do smarowania... więc się ciesz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusialicealistka
hej dziewczonki.pisze pierwszy raz wiec mam nadzieje ze przyjmiecie mnie serdecznie;)mam prosbe...mozecie podac mi e-meil jakijs firmy ktora wysyla koszulki -bluzeczki??bo nic niemoge znalesc...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem dopiero początkującą forumowiczką i nie wiem czy jak wysyłacie swoje maile to od razu podajecie swój adres czy czekacie aż odpiszą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co najlepiej podaj od razu adres, bo niektorzy na meile nie odpisuja tylko od razu wysylaja ci na adres domowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie tez nic, tylko katalog z projektami domow ale to juz mowilam, moze jutro cos bedzie..zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczynki piszemy do muzeów różnych? Sporo tego jest,może by jakiś gadżey przysłali co? Pisała któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!! Własnie wrocilam :) :):) Dzisiaj listmen przynisl mi: -paczke od NY :D:D niestyety tylko jakis katalog -paczke od warszawy-dluopi,puzzle i folderki -katalog ręczników -katalog domow -od erisa ( juz drugi raz :P) kremy dla kobiety po 40 ( ja mam 16 lat :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nelsza007 ja mam 15 lat ;) aha, mi przed chwila z Obornik odpisali ze nie maja gadzetow i tylko moge sobie na stronce przeczytac, a ze stronki home dostalam info ze nie wysylaja, bo gadzety te byly wykorzystywane niezgodnie z przeznaczeniem czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA Z WAS
Cześć wszystkim. Ja jestem stałą forumowiczką ale się mało udzielam na forum.Dziś dostałam sporo próbek perfum śmietne zapachy. Jako,że są tu sępy z Konkursów w sieci nie podam skąd tu. Ale podam na mejla osobom stałym i nie sępom Piszcie mejle swoje to poślę STAŁYM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNA Z WAS
Wampirek ok, będę wysyłać potem . A tutaj nie piszę bo mi zależy aby 1 osoba nie dostała-bardzo chamska osoba z konkursów w sieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest podstep
kolejny bachor sie tu wspaniale zabawia, nie dajcie sie nabrac.... te co wysla tam to naprawde sa denne puste naiwne i sepy w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×