Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

nooika strona do pety jest chyba taka: www.stopanimaltests.com przynajmniej taka jest podana na naklejkach =] P.S. Z czego mozna cos dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ewy Gorzów
A jak Ty tam na tej sronie maila znalazłaś??? Bo ja już z 10 min szukam ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaRoO
klemenia hmm , pisz do ziaji bo przysylaja , do ambasad , napisz tesh do yves rocher bo przysylaja probki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewa-Gorzów
Ewa-Gorzów możesz podać maila do tych perfum , bo ja szukałam na jego stroniee ale nie mogę znaleść. Może jestem ślepa. Zobaczcie same: http://www.yohjiyamamoto.co.jp/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaRoO
:) z mincera mega fajne probki przysylaja ,,, z GTL fajne gadżety i z GE Money Bank fajna smycz :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaRoO
xyzgirl mi przyslali kilka dni temu bez odpowiedzi zadnej ,,, i dostalam smycz :d dlugopis chyba .. i olowek jak mnie pamiec nie myli .. ale najfajniejsza to smycz :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaRoO
niedawno zaczelam pisać do ambasad .. ciekawe czy cos przysla .. ostatnio przyszlo mi cos o Szwajcarii .. ale saMe ulotki itd .. ale fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaRoO
ponad tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaRoO
hmm no niewiem :d mozemy sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lot nie wysyła kiedyś do nich psałam jakies 2 miechy temu i odpisali ze nie mają. Do GE tez kiedys pisałam i napisali ze dostane ejsli bede u nich konto miała;/ A dziś malutko :( I listonosz był podejrzanie wczesnie, hmm: - z Muchomora magnes na lodówkę tylko co to jest ten Muchomor?? - Dermika 5 próbek z czego jedna ta co mnie njabardziej interesowala sie rozlała po kopercie i psińco zostało;/ a dwie to dla mojej starszej siostry beda, poza tym tyle tego jest że hoho! Peelingu mi na cał ą twarz nie starczyło - Smooth 3 próbki i tez ich tak dużo w środku ze chyba na cał a twarz mi nie starczy;/ I tyle :( zero gadgetów buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jush po 12 .. a listonosza nie ma :( a powinien jus byc .. ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia .. wiesz co ? moze napisz teraz do nich .. skoro pisalas 2 miechy temu i odpisali że nie maja .. to moze teraz maja .. chyba musza miec skoro mi wyslali :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam tydz. temu i odpisali że nie mają i zeby wstapila do ich klubu ( tlyko że cza uzbierać iles tam kodow :d )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tez zrobie napisze raz jeszcze, kamis nie wysyła, winiary i knorr przysyłaja ankiete zeby do kulubu wstąpic trzeba miec iles kodów zebranych pic na wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do KAMISA napisałam =D i jeszcze pomysle do czego mozna =D a może do WIDOKU? jaki jest e-mail do LOTu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady _ Stokrotka Twoja kochana teściowa przyjechała i to jest powód, aby Ci współczuć \" w życiu piękne są tylko chwile \" o czym się przekonałaś ,kiedy byłaś sama 3majsię 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do firmy Winiary Siostra jest klubowiczka Winiar. Kiedys byl tzw Sklepik, gdzie za okreslona ilosc kodow z ich produktow mozna bylo dostac rozne gadzety. Zdarzalo sie jednak, ze listy z kodami do nich nie dochodzily. Po drodze dostawaly nog :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam do tetley a tera pisze do wedla =D jak chcecie to tu macie e- mail info.polska@tetley.pl do tetley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×