Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Martyssia
Spać mi sie chce, nie spałam pół nocy... Deszcz mi walił po parapecie aaaa.....(ziew) .....nic miłego....a na dodatek listek jeszcze nie przyszedł....... .....pewnie i tak nic dla mnie nie ma...!....>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Czy ktoś pisał i dostał próbki od "BIELENDA"??? Jeśli tak, to na jaki adres pisaliście??? Powiedzcie pliss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brEloczek
Dziewczyny, to coś np do kluczy to brEloczek nie bryloczek :))))) Skad u licha się wzięło to "bryloczek" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_mam_nic_
nooika włsnie czytałam i wysyłałam maile do ok. 200 firm itp i narazie ani jednego maila ze cos mi przysla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski jaki jest adres do tego Nie ,bo cos mi forum ściemnia i nie mogę wyświetlić wstecznych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta 🌻 do nic nie mam Nie ma chyba pewniaków na 100 % z tego wzgledu, ze niektore firmy ze wzgledu na zbyt duze zainteresowanie nie chca wysylac wszystkim. Czasem wysla pierwszej setce np, czasem co drugiej osobie. Tak przypuszczam. Moze odczekaj z prosbami tydzien, dwa. Jak firmy nie beda bombardowane dzien w dzien setkami meili, to moze znow zaczna byc \"hojne\" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno. W moim przypadku, moze ze 3 razy mialam odpowiedz, ze cos przysla. W przewazajacej wiekszosci nie odpowiadja na mail, tylko sla :) Czekaj cierpliwie na rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jok3r i Hebe 😘 adres do NIE --> NIE@redakcja.nie.com.pl :)) Piszcie laseczki i cieszcie się stringami :D A do osoby, która mi zwróciła uwagę - to jest forum, a nie dyktando !!! :P POozdrówka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_Stokrotka21 fajnie masz,bo ja kocham stringi :) swietne paczuszki naprawde. ja mam tylko 9 par stringow :(. A u mnie dzis listek nie chodzi , bo u nas jest odpust :( no to czekam do jutra ;)mam nadzieje ze mnie odwiedzi i przyniesie cos ciekawego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano! Wlasnnie przeczyutalam email od kamisa =] Skonczyly im sie zapasy gadzetów >=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🌼 DO mnie dzis nic nie przyszlo :( no skzoda... heh Fajnista--> http://www.teenink.com/Sample/ co to jest?? pytam sie bo nie chce zamawiac niepotrzeby\\nych rzcezy:) Jok3er--> nie@redakcja.nie.com.pl to jest mail do Nie :) Nio i wogule pozdro joł i 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady_Stokrotka21 niewiem czemu ja i moja kolezanka dostalysmy majtki Z NIE :d a nie stringi :d eheh no ale spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj dwa plakaciki z Barcelony z Hp...śliczniutki... a co wy dzisiaj dostałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyslalam ale nie dostalam odp. ani nic :d a mejla wyslalam z 3 tyg. temu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KAmicia: wlasnie w tym problem ze nie wiem:(, znajomy podesłał mi ta strone jak wspomnialam mu o naszych akcjach z gratisami :/ w sumie moglam sie zapytac ale nie pomyslalam a u mnie z angielkim cienko :/ ehm ehm glupiutka jestem nastepny raz sie wywiem lepiej. a moze ktos jest obcykany bardziej w tym jezyku i obada co i jak pzodrawiam 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego listka juz widzialam jest w bloklu obok czyli 10 min i sie rozstrzygnie czy ma cos dla mnie czy nie , ide czaic , odezwe sie za jakis czas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kamicia
to jest magazyn czyli gazeta jakas darmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutut
hej, zdarzylo sie wam moze ze jakas firma obiecala ze wam cos przysle tylko musicie wyslac koperte ze znaczkiem, bo ja tak wlasnie mam tlyko nie wiem jaka koperte, i o jakiej wartosci znaczek mam im wyslac? pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób taK
Wyślij dużąkopertę i 2 znaczki to Ci więcej włożą w tą kopertę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy placicie
za probki przey odbiorze? np za przesylke???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom moj listek za duzo mi nie p[rzyniosl tylko 2 pocztówki i katalog z Andrychowa. no nic wyruszam w świat , moze jutro bedzie lepiej, odezwe sie wieczorem, pozdrawiam papatki 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dstałam majteczki z NIE;) z Polityki przesłali mi 2 długopisiki,tezke,reklamowke,notes,3 płytki.z firmy ubezpieczeniowej-długopis,ulotki,kalendarz na biurko,kalendarz kieszonkowy. od TVP za recenzje,czapeczka,smycz i kubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×