Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Emilka_1984
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ej laski.... czy ktos zoastaje na tym forum? czy naprawde nikogo tu juz nie bedzie... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
Ja zostaje jak nie chca przyjąć nas do nowego forum to dlaczego mam rezygnować z tego jak tu może sie każdy wypowiedziec bezwzględu czy jest razejestrowany czy nie ,pozdrawiam nowe dziewczyn na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam dziś pozytyw z dr ireny eris !! Dziś choć powinnam już dostać nie dostałam z niteczki, ziaji i samoobrony i parku wodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupik! Ja dostałam dziś cztery kopertki, nie są rewelacyjne, ale co tam, nawet dużo:) -Walmark - (a napisali, że nie przyślą) próbeczka koktajlu waniliowego wspomagającego odchudzania, po zatym dużo broszur, katalog, jakaś karta, może stałęgo klienta? -Broszury o jakiś plastrach, zero próbek:( -chyba z 5 naklejek Castrol -z 7 próbek z Iwostinu i ulotki, zapisałam sie jako stała klientka:] Haaappy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę tu zaglądać :) Pozdrawiam!! Dziś nic ciekawego same foldery z polskich miast dwa długopisy i notes buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ktora z Was zajmuje sie fryzjertstwem lub stylizacja? chcialambym rade dotyczaca fryzurki to moj mail monikazchojnic@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie
to forum sie nigdzie nie przeniesie, będzie tak jak z gronem ;) NIE MA TO JAK KAFETERIA!!! :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę o zaproszenie!!! Nie udzielam się często bo czasu brak ale jestem z Wami.... lenaa12@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRzyjmniecie mnie na to nowe forum plisssssssss podaje firmy który przysłają prawie na pewno: ziaja dr irena eris samoobrona park wodny w krakowie niteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi wysłano zaroszenie to jak mam pisać jak nawet sie zaloguje to mam to samoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiku podaj maila:) Do dziewczyn.których jeszcze nie zaprosiłam. Nie gniewajcie się, ale jak zauważyłyście niestety w ferworze zaproszeń wślizgneła się też mała żmijka na nowe forum i teraz bruździ. To, że Was nie zaprosiłam nie znaczy, że tego nie zrobię, ale musicie troszkę sobie na to zapracować. Nie jestem w stanie przewidzieć kto jest po naszej stronie i dlatego zaprosiłam głównie dziewczyny ze starzem. Teraz nagle pojawiły się wszystkie i uważaja się za stałe, ale do tej pory się nie udzielały. My nie znikniemy ze starego forum, więc jesli będziecie sie dużo udzielać to w najbliższym czasie traficie do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka22222
Jestem u was już od dawna, ale ostatnio coś mmmmii klawiatura nawala i dlatego nic nie piszę, a mam pytanie do jok3r czy mogę dośtać to zaproszenie i czy mnie przyjmiecie na to forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jok3r. Proszę...przyjmiesz mnie? Ja na poprzednim forum (czyt. próbki kosmetyków) bardzo czynnie uczestniczyłam w dyskusji. Przyjmiesz mnie? Mój mail: aguska18@gazeta.pl Napisz czy mnie przyjmiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka22222
a moj e-mail to ciotka344@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatko
Wcześniej udzielałam sie na forum , prosze ptzyjmijcie mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli na wcześniejszym forum sie udzielałyście to czemu na tym nie?? Qwetrtka ciebie to wiem ze sie udzielasz ale pozostałe?? Wybaczcie Jok3rek nie da rady wszystkich sprawdzić by znów nie weszła jakaś dziewczyna która tylko sępi i robi zamęt, tak jak pisałyśmy to forum nadal istnieje i jeśli sie wykarzecie to napewno dołączycie i do drugiego zamkniętego forum Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcecie mnie pryzjac to moj adres monikazchojnic@wp.pl u mnie pustki:( a za godzinke jade do fryzjera boje sie:) tryzmjacie kciuki za mnie plis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mała łyzwiareczka*
jok3r proszę powiedz czemu nie mogę się zalogować dziś na forum. Wczoraj dostałam zaproszenie, a dziś nie ogę wejść. Co się sało? :):):):):):):):):):):):) Całuki dal próbomaniaczek P.S. Umnie dziś tylko emolienty, ale jedna sztuka:( Nie za dużo ale dobre i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym chciała iść na to nowe forum. Ale nikt mnie niewezmie bo jestem nowa :( Ale jak coś to moj mail cornelia38@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×