Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość punkt 11 regulaminu
11. Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w "Gazecie Wyborczej" oraz innych mediach wydawanych przez AGORĘ. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczk. widzę że się przenosicie,jak można ja też bym chciała:) Nie odzywałm się ostatnio bo niew miałam czasu pisac,ale czytałąm Was codzienie i cieszę się że wreszcie będzie zamknięte forum. Jok3r mój emeil kaczulka20@o2.pl Proszę o zaproszenie jak można oczywiście👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe o widze nowe forum juz mam zaproszenie od jok3ra wiec niedlugo tam pojde:D ale cos jesczcze nie moge wejsc chyba musze dostac jakies potweordzenie czy cos takiego tam pisalo heh :P dobra ja mykam papcie i 😘 🌼 to new forum bedzie goood :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie co weszlam na chwilke tylko nie mam traz zbytnio czasu... jutro to obejrze i sie zaloguje i w ogole... a trzeba tam podać całe swoje dane? jakoś mi sie to nie uśmiacha... wypelnianie tego wszystkiego... tu jest prościej, ale oczyiscie dostosuje sie do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffff....W końcu wróciły fajne dziewczyny :) Co do nowego forum - przyjmiecie mnie?? :) Plosię...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o podawanie danych to ja nie podałam żadnych jedynie maila i pseudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro raano sie z tym zapoznam dzis juz jestem zmeczona posiedze tu jeszcze chwile i ide:) na razie udzielam sie na innym topicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jok3r teraz czekam na potwierdzenie,cieszę się na to nowe forum i uwierzcie że nie ma się co bac,jestem tam ju ż zarejestrowana iudzielam się na kilku forach i nikt mnie w gazcie wyborczej nie publikował;P Wreszcie nie będzie sępów i zagości miła atmosfrka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Fajnie, ze robicie nowe forum, mam pytanko:przyjmiecie mnie tam? Pliska !!Moj mail to pieknaseterka@op.pl :P Prosze Was, bo mi na tym zalezy :d Pozdrowienia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajniak
zenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Jok3r trzeba tu jednak czasem zajrzec bo dziś na forum nie ma wswzystkich stałych np.Loli....i innych które wiele wnoszą w forum więc fajnie by był jakby się przeniosły one też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że na nie zaczekamy:) tym, które podały maile już wysłałam zaproszenia:) Na nowym forum otworzyłam nowy wątek jak będziecie miały chwilkę to wejdźcie tam i napiszcie opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu i teraz na tym topicu nikt nie bedzie nic pisał :( Kurka co za dzień wsio sie sypie ehhh Czas poszukac nowych znajomych :( Buu a tak mi sie tu spodobało, no nic chyba jestem niewidzialna;/ Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe moim zdaniem dziewczyny mają rację zakładając nowe zamknięte forum, zawsze można kogoś przyjąć, kogoś kto np tu bedzie podawał nowe adresy, myślę że jednak ktos tu będzie zagladał, ja napewno (może parę dziweczyn zostanie :() i ewentualnie mogą zaprosić kogoś kto \'zasłużył\', a nie będzie pasożytów którzy czekają na gotowe i ciągle bezsensownyc pytań o podanie po raz setny jakiegoś maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że będziemy \"monitorować\" to forum:) Jednak pamietam, że na starym forum była również przez moment ścisła grupa dziewczyn i adresów było całe mnóstwo. Jeśli ktoś jest kreatywny to znajdzie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki to ja wqasze anula, dostalam zaproszenie od jok3r, za co bardzo dziekuje a teraz oczekuje na przyjecie mojej prosby i haslo :)wiem ze jestem z wami od niedawna ale staram sie jak moge,jestem poczatkujaca ale obiecuje ze nadal bede szukala adresikow i sie starala,3maj cie sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaloneczka jakie hasło, bo ja cały czas zwiedzam tamto forum, ale o haśle nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm aja nie umiem wejsc;/ zglosilam chec udzialu i na gazetowy mail przyszedl mi mail z wiadomoscia ze moja zgloszenie zostalo przyjete i link do forum jak klikam toznow okienko zeby zglosic sie do uczestnictwa w forum;/ hmm i co dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Jok3rku i pisze że musze być wpisana na listę użytkowników, hmm to chyba Ty musisz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *mala łyżwiareczka*
Dziewczyny zabierzecie mnie też ze sobą. Raczej rzadko tu zaglądam ale jak już wejdę to godzinka minie raz dwa. Proszę :) mój mail mariolka122@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paty
a o co chodzi z tym yok3rem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki! Mam nadzieje ze mnie pamietacie?! ;-) Ale naprodukowalyscie - jeszcze sie nie zapoznalam ze wszystkim tylko z paroma ostatnimi stronkami! Ale mam szczescie ze trafilam na moment przeprowadzki forum bo pozniej pewnie bym Was nie znalazla! A tak w ogole to mialam jednak dobre przeczucia przed wyjazdem! Wlasnie wpadlam na dwa dni do domu sie przepakowac i wyruszam jeszcze na dwa tygodnie. Dostalam pare przesylek: naklejki z pety, brelok-pudelko na lekarstwa z Centrum, naklejki od Schell-Helix i tasme z 3m. Na razie z powodu wyjazdu i tak nie bede sie udzielac ale chcialabym zebyscie mnie zabraly ze soba na to nowe forum (limba75@wp.pl) Buziaki dla wszystkich, na razie sie nie zegnam bo jutro jeszcze do Was zajrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najciekawsze widze przy temacie ze jest w tym forum coraz wicej postów (juz 14, a było 11) ale nadal nie umiem wejsc bo mam to okienko zeby zgłosic chęć udziału, help me!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×