Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość a mi się z ciebie Joker chce
SMIAĆ ! :D :D :D Może powiesz, że ty akurat podawałaś dużo adresów??? jakos sobie nie przypominam, a jestem ma tym forum od początku, a na starym byłam dłużej niż ty. To Twoje forum, to taki kącik adoracji dla ciebie podstarzałej laski aktualnie samej bez faceta. Wiesz co? Może poszukaj sobie jakiś koleżanek w twoim wieku, a nie werbuj tu 13 latki bo to mi conajmniej zboczenie przypomnia w twoim wydaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TUNIKA
A ja dostałam dzis paczuszkę z Idei : smycz, długopis, teczkę na dokumenty. Odmówili mi najpierw 2 razy, że nie wysyłają gadżetów, ale potem poszłam na sposób i napisałam na innego maila, a nie do BOK. Napisałam do działu promocji :D A maila zdobyłam pisząc do BOK, żeby mi podali kontakt do nich bo mam ważną sprawę (nie wspoinałam o gadżetach). Jak mi babka podała, to napisałam bezpośrednio i mi przysłli :D Ale jestem happy dzis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno skoro juz wypisujesz tu swoje mądrości to wystepuj pod własnym nikiem zamiast chować się za anonimowością, ale widocznie boisz sie ujawnić. Dla Twojej informacji na nowym forum są np nauczycielki, młode mamy itp, więc daruj sobie teksty o zboczeniu. O moim życiu prywatnym nie wiesz kompletnie nic, więc skąd ta gadka, że jestem sama. Zastanów się co piszesz, bo robisz z siebie pośmiewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak ściska ale Wam...
Tymbardziej, że dostałam dziś 13 paczek, ale adresów wam napewno nie podam, a szczególnie tej podstarzałej pedo Jok3r :) BUHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o adresy to przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi, bo chyba masz problemy ze wzrokiem. Nie napisałam, że ja akurat dużo adresów podałam, ale dziewczyny. Jeżeli jeszcze bedziesz miała jakiś problem to przynajmniej okaż troszkę odwagi i ujawnij się, bo anonimowo to każdy jest mądry. Ciebie widocznie nie stać na ten luksus i czegoś się chyba boisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski nie macie sie o co klocic tylko o to ktora napisala wiecej adresow bez przesady :/ mnie tez jakos nie chca na tym forum i zyje :/ a udzielalam sie nawet na starym ale olefka. i przestancie gadac ze brakuje nam dziewczyn bo adresy podwalay ja sobie akurat sama szukam i jak cos dostaje to tu pisze. Nie rozumie waszych bezsensownych sprzeczek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coornelia
aha, chcialam sie jeszcze zapytac czy dostalyscie odpowiedz z Vichy. bo ja pisalam tam ze dwa razy, raz ze strony international i raz z polskiej. I ani razu nie dostalam odpowiedzi to ciekawe taka renomowana firma (tam mi sie wydawalo) i ma napisane "twoja opinia jest dla nas wazna" a nie odpisuje na komentarze i zapytanie. Smiesza mnie te wszystkie firmy ktore nie odpisuja, sa w moich oczach niewiarygodne i nie dbaja o klienta. Lepiej jakby sobie taki tekst odmowny przygotowali i chociaz odmowe wysylali a nie ..cisza ..nic! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie, bo nikt mi nie odpowiedzial: aha, chcialam sie jeszcze zapytac czy dostalyscie odpowiedz z Vichy. bo ja pisalam tam ze dwa razy, raz ze strony international i raz z polskiej. I ani razu nie dostalam odpowiedzi to ciekawe taka renomowana firma (tam mi sie wydawalo) i ma napisane \"twoja opinia jest dla nas wazna\" a nie odpisuje na komentarze i zapytanie. Smiesza mnie te wszystkie firmy ktore nie odpisuja, sa w moich oczach niewiarygodne i nie dbaja o klienta. Lepiej jakby sobie taki tekst odmowny przygotowali i chociaz odmowe wysylali a nie ..cisza ..nic! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cornelia o ile dobrze pamiętam to Vichy nie dość, że raczej nie wysyła próbek to już na pewno nie odpowiada. Przynajmniej tak kiedyś pisały laski, które do nich wysłały maile, ale to było dość dawno. Widocznie jest to firma, która nie odpowiada na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika83
Cornelio ja tez pisałam do nich ze 3 razy, ale nie odpisali :( z tego co wiem, to nikomu nie odpisuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dawno mnie nie było na forum bo ostatnio balowałam dzień w dzień a w niedziele w moim miasteczku był K.A.S.A. no i % się lały.Pozdrawiam stałe 🌻.Jok3r czy mogłabym prosić o zaproszenie oczewiście jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu.Z góry wielkie dziękuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a maja takie ladne motto: \"Twoja opinia jest dla nas wazna\" wiec firmy dziela sie na takie ktore odpowiadaj i ktore nie odpowiadaja na mejle :( oj jak nieladnie:( a ja myslalam ze to fajna firma, a co wy o tym myslicie???? dziekuje za odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jok3r
Ty chyba masz coś nie pokolei w głowie! Myslisz że jak macie swoje forum to jesteście kimś?? jeżeli my nie mamy dostępu na to Wasze tajne zbiorowisko to przestań się udzielać tutaj bo troszkę atmosferkę psujesz!!!!!!! zapisz sobie kogo chcesz tam i wyginaj! selekcje to sobie możesz w swoim prywatnym życiu przeprowadzać a nie na ludziach których zupełnie nie znasz! i NIE CZEPIAJ SIE ANONIMOWYCYCH BO TO NIE MY ZAKŁADAMY UKRYTE FORUM LASKI NIE PROŚCIE SIĘ O WEJŚCIÓWKI NA TO FORUM! TUTAJ BĘDZIE NAM O WIELE LEPIEJ. DO NAS ZAWSZE MOŻE DOŁĄCZYĆ KTOŚ NOWY I ZARZUCIĆ SWÓJ ADRESIK! POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH BUZIACZKI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prizee
hej ile macie kasy na prizee??? i ile dni juz tam siedzicie??? ja mam 5,5 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj kobiety nie denerwujcie sie, złość piękności szkodzi. Nie wiem czy któras zauwazyła ale na topiku zrobily sie wielkie pustki!!! Nagle gdy rozeszla sie wiadomośc o forum Jok3r wszystkie osóbki nabrały zapału do linkowania i chęci do udzielania się na forum.gazeta.pl Cięzko jest zdecydować się na uczestnictwo danej osoby, dlatego na początek przyjmowane są forumowiczki, które w jakis sposób zżyły się ze sobą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Oferta dla firm a gdzie to pisze ze to dla firm oferta? bo ja to wypelnilam:) i skad wiesz ze tylko jedna saszetke przysylaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =
No chyba nie chcesz mi powiedzieć że potem przyjęte będą wszystkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge powiedziec ze będą wszystkie przyjęte bo to nie zalezy ode mnie ale mysle ze wybór osób jest i będzie dokładnie przemyslany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kinderia
No coraz ciekawiej tu się robi,ja nie mogę,będziecie musiały się mocno gimnastykować,żeby zasłużyć na " bilet wstępu do raju".Ja już jestem za stara na takie bajery,pozdrawiam wszystkich,życząc wytrwałości.Na marginesie jestem zarejestrowana na konkursach w sieci od dawna i nie widzę w tym nic niewłaściwego bo jestem człowiekiem z zasadami i zawsze przestrzegam regulaminu,który zwie się moralnością! kinderia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelle
witam:P pozdrawiam wszystkich a to jok3r dla Ciebie:) czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie głupie i załosne ze tylko umiecie oczerniac jok3r człowieka ktory zrobił cos dobrego czyli załozył to forum zeby było wreszcie miło i kulturalnie a wy tylko potraficie marudzic i bezpodstawnie oczerniac dziewczyny ktore sa na forum sa bardzo zadowolone bo nie ma tam wulgaryzmow i podszywania za to jest miła i przyjacielska atmosfera same doprowadziłyscie do tego ze nastapiła taka sytuacja tylko sepiłyscie nie dajac nic w zamian a teraz boicie sie ze dostep do adresow sie konczy i wyzywacie sie na bogu winnej osobie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a osoby co wchodziły pochwalic sie ze cos dostaja i nie mowiły skad to po co wogole sie wypowiadacie i po co wogole wchodzicie na forum??!!!!!!!!!!!!! tez sepicie kozystajac z adresów tu podanych inaczej byscie sobie głowy nie zawracały tym forum te osoby ktore sobie na to zasłuza zostana zaproszone na forum i napewno nie beda to te ktore prosza o zaproszenie a nikt ich nie zna bo nie chcemy miec problemow takich jak były tu!!!!! zaproszone za to zostana te osoby co wykaza sie kultura osobista i zaangazowaniem a jesli chcecie na kogos ponajezdzac to prosze bardzo mozecie na mnie to w koncu ja wymysliłam oddzielne forum i uprzykrzyłam wam zycie bo nie mozecie robic tego co tak lubicie - sepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cornelia
Kiedy otwiera Ci się druk zamówienia to na górze pisze NAZWA FIRMy ( z gwiazdką ) czyli pole obowiązkowe. A wiem,że jedną saszetkę bo zamówiłam dla firmy gdzie pracuję. Nie skorzystaliśmy z oferty.Herbatka nie była zbyt smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wpisalam \"osoba prywatna\". szkoda ze jest niesmaczna :( Nadine nie ma sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimcirymci
i wszyscy poszli spac ;-) Pewnie Wam sie snia probki i gadzety :p a tu cisza i spokoj - jak przyjemnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ktos jeszcze siedzi :P??? nieee :> a ja tak :) a dostałam 2 dni temu avizo z poczty ze polecony a nie mam czasu odebrac :) jutro chyba bede wiedziec co to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×