Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do jok3r
sama tez sobie odpowiedz - ''gdzie chcesz być, bo wszystkiego mieć nie można, albo tu albo tam''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj ja na nikogo nie najeżdżam.Fakt może tam jest fajnie bo nie ma podszywaczek,ale wkurza mnie jak któras z tamtego forum przychodzi i pieprzy ze z tego forum takie i nie takie że sępy,żeby sie wykazać.Ja do Ciebie nic nie mam z całym szacunkiem,ale słuchaj jak ktoś na innych najeżdża to wszystko jest ok bo stałe nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie moge byc tu i tam,a wy owszem tu i tam możecie zaglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale jakiego maila?I do nikogo nie mam pretensji.Przeczytaj wszystkie posty.Denerwujesz sie bo usłyszałaś słowa krytyki na swoje forum?To nawet nie były słowqa krytyki zle to odebrałąś.Napisałam że tu jest przejrzyscie i tyle,chyba mogłam sie wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co. Nie odpisuję już na żadne zarzuty, bo widzę, że tu można pisać i pisać, a i tak zawsze ktoś będzie swoje mądrości wypisywał, oskarżał, obrażał, wyśmiewał. Z tych przemów wynika, że najbardziej chyba to nowe forum przeszkadza tym laskom, które ostatnio najbardziej na nie najeżdżały. Zaglądam tu nie po nowe adresy, bo nie wysyłałam nic już chyba od miesiąca, ale np tak jak dziś po Lole, ktora tylko poprzez to fotum mogła się ze mną skontaktować. I weźcie już sobie odpuście to całe gadanie, bo tego się już czytać nie chce, a tymbradziej odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna nie ma gdzie pisac
gdzie sa konkursy w sieci? gdzie sie podzialy? tu zamiast tematu probki i gadzety jest cyrk pt. im wiecej klotni tym lepiej. ludzie chyba zapomnieliscie po co byl ten topic:( smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r, nie mysl ze Ci sie podlizuje czy cos, ale zgadzam sie ze ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem, zalozylam topic w ktorym oczekiwalam odp. na pytanie czy to prawda o nagrodach za pisanie recenzji na DT - pytalam z ciekjawoci a nie dlatego ze teraz bede pisać mase zmyslonych recenzji by dostac jakiś błyszczyk... no sorry... :( ale oczywiscie zaraz zostlam zjechana, zrównana z ziemią żę jestem sępem, najbardziej chciwą dziewczyną na kafee, i ze mam nic nie oisać bo dzieczynom zrobi sie niedobrze jak beda czytaly moje recenzje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
wiecie co sie dzieje z konkursami w sieci?? nie dziala strona juz 2 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani nauczycielka się odezwała
A nie przeszkadza Ci że 70% z tych osób z nowego forum jest na konkursach? Sama jestem na nowym i to widzę. Tylko przeszkadza ci jak dziewczyny chcą byc na strym i nowym forum? Gratuluję dobrego humoru.... tak trzymaj jok3r - jestes boska BUHAHAHAHAHAHAHAHA A ja Wam tu dziewczyny będę podawać adreski nowe jak się tam ojawi coś ciekawego - bo narazie same odgrzewane kotlety - naprodukowały się laski a nic nie ma... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lukpiw
moze ty wiesz co jest z tymi konkursami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny my nie jestesmy tutaj żeby się obelgami obrzucac. piszmy tylko konkrety typu adres i co to jest bedzie przynajmniej mniej do czytania. Na nowe forum chciałabym się dostać ale jak znam życie to stwierdzą ze się zamało starałam albo coś innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrecona ...
no i co z tego ze onet !! nie chcesz to nie próbuj wysyłac ! A tak pozatym to jak macie nowe forum to czego tam nie siedzicie tylko tutaj zagladacie co kto nowego doda jakis adres !!!! zamknijcie sie w swoim swiatku "elity jak to nazywacie " i nie ZAGLADAJCIE TUTAJ!!! BO TO JUZ SIE ZACZYNA ZAŁOSNE ROBIC !!! TRZEBA BYŁO POROZSYŁAC DO STALYCH ZAPROSZENIA A NIE SIAC TU ZAMENT !!! PEWNIE LUBICIE JAK KTOS WAS PROSI O COS ..... ??? DZIEWCZYNY NIE PROSCIE ICH ZEBY PRZYJEŁY WAS NA TO ICH FORUM TUTAJ TEZ SOBIE PORADZIMY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kończymy,a myślicie ze nikt nas nie czyta teraz?Hahaha wiadomo ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrecona ...
I KONIEC JUZ TEMATU NOWE FORUM JAK CO TO WYSYŁAJCIE NA MAILA DO JOK3R A NIE BLAGAJCIE JEJ BO TO ZAŁOSNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
niewiem co jest z konkursami , nie zaplacili chyba za utzymanie konta tak przynajmniej na to wskazuje tekst . Widze ze sie duzo osob odzywa ktore sie wczesniej nie udziellay przynajmniej od 190 strony od kiedy czytam ten chlam to stwierdzam ze u niektorych myslenie to bardzo ciezka sprawa . A co do forum gazety.pl to dobra sprawa przynajmniej jest zamkniete forum na ktore nikt nie ma wejsca ,a przesiewe uzydkownikow musi byc pomimo tego ze wiekszosci osob sie to nie podoba .Zreszta na samym poczatku robiac "dymy" na tym forum mialem to na mysli zeby rozwalic ten burdel bo tutaj juz nic poztyecznego nie bedzie , swoja droga wiekoszosc osob tutaj zamawia te rzeczy tylko po to zeby listonosz mi cos przyniosl ,smieszyl mnie post co brzmail dostalam wielka paczke kosmetykow ale niewiem do czego one sa bo jest po francusku - looool :D.niech najlepiej nalozty wszystkie na siebie to bedzie niezla tapeta :D:D:D .Jok3r dzialaj tak dalej.A swoja droga ciekawyjestem czy dostane zaproszenie lukaszp16@o2.pl ,to tyle(zaproszenie w celach czysto pogloadowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
zakrecona co juz ci sie zrodlo adresow skonczylo to piszesz ,swoja droga zamow sobie jakies leki na wstrzymanie nadpobudliwosci :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lukpiw
Nawaliłes wazeliny, żeby dostac zaproszenie! :D :D :D Niezły jesteś...hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukpiw --> to sie nazywa dar przekonywania ;) zakrecona... --> nie wiem czy zauwazylas ale to forum jest otwarte i wszyscy mogą tu zaglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jok3r
Broń boże nie dawaj LuKPIWOWI zaproszenia!@@!! zauważ,że on nic ni podał NIGDY!!!!!!!! ON CHCE ROZDAĆ TEN ADRES SĘPOM Z KONKURSÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOJKOT LUKPIWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawda
lukpiw nikomu nic nie dał. Choć dostaje bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3r zaraz tam wpadnę, mam nadzieję,że się aktywowałam ;-) A co do innych lasek,które nie chcą ujawniać nam swoich adresów ----------propozycja----załóżcie też sobie zamknięte forum wszyscy będę hep wtedy, pozdrawiam !! i uważam ,że pomysł Jok3r był w 10 bo od dawna wkurzało mnie ,że są tu osoby ubliżające nam a zarazem korzystające z naszych adresów! Pozdr dla normalnych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Jok3r
A ty po co siedzish na tym forum??!! Przecież macie swoje własne nowe i wszystkich nie przyjmujecie... więc dajcie nam spokuj i spadajcie na swoje faorum!!!!!!!Bo wiele osób was tu nie potrzebuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą ja sępem nie jestem,jak Wy zaczniecie coś podawać to i ja może podam swego czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×