Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość garfield
Wkońcu konkursy działają!!!! lukpiw -> wynosimy sie stad :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_cogito
napisałam prośbę o gadżaety i takie tam do : www.tusk.pl ...niestetey nie posiadają ;-) ....Ojojoj.....co za biedna kampania wyborcza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha 4 nie mam pojecia kurcze gdzies wczesniej jakas laska pisala o koszulce i czapce czekaj czekaj... t. sprobuj moze akurat dobrze pamietam:P nie jestem pewna ale hyba dhl chyba jakis taki skrot wklep w google moze sie uda:) ciumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majastudentka - proszę, oto linki dla dzieciaczków i mam :D http://www.nutricia.com.pl/klub_przylacz_sie.php - PORADNIK ŻYWIENIA w formie notesu - segrgatora i próbki jedzenia dla dzieci http://www.formespolska.pl/form.php - KATALOG ODZIEŻY dla przyszłych mam http://www.hipp.pl/ - trzeba napisać maila, GADŻETY I PRÓBKI jedzonka dla dzieci Próbki kosmetyków dla dzieci przysyła NIVEA Katalogi zabawek i gadżety - BRIO I LEOMARK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Krzyżowa
Ktoś pytał o książeczkę z Drogą Krzyżową więc wyjaśniam.Wszystkie oferty Instytutu P.Skargi są bezpłatne .Wysyłają ciągle coś nowego-kalendarz,obrazek,książkę.Płacić nie trzeba ale w każdej przesyłce jest prośba o datek i druki na wpłatę.Co z tym zrobicie to już wasza decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-patysia jestes zlociutka!!!!!!!!!!! wow juz sie zabieram do pisania. haha!ale sie ciesze to sie bratowa zdziwi jak jej zaczna bibelotki przysylac:) dzieki slonce:) tak se cztam pomalu stare posty i sobie mysle ze nie dziwie sie dziewczynkom ze starego forum(czyli tego)ze boja sie nowych przyjac. no bo patrzcie- sa tacy co tylko czytali i wysylali bez pomocy szukajacym.ja np.dopiero ok od 2,3 tygodni znalazlam stronke kafeterii ale nikt mi tego nie udowodni......wiec.... skad moga wiedziec czy nie jestem jednym z \"sepow\" no zastanowilam sie i rozumiem...teraz wiem dlaczego chca dac sobie troche czasu z doborem ludzi:) ciumaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-patysia jestes zlociutka!!!!!!!!!!! wow juz sie zabieram do pisania. haha!ale sie ciesze to sie bratowa zdziwi jak jej zaczna bibelotki przysylac:) dzieki slonce:) tak se cztam pomalu stare posty i sobie mysle ze nie dziwie sie dziewczynkom ze starego forum(czyli tego)ze boja sie nowych przyjac. no bo patrzcie- sa tacy co tylko czytali i wysylali bez pomocy szukajacym.ja np.dopiero ok od 2,3 tygodni znalazlam stronke kafeterii ale nikt mi tego nie udowodni......wiec.... skad moga wiedziec czy nie jestem jednym z \"sepow\" no zastanowilam sie i rozumiem...teraz wiem dlaczego chca dac sobie troche czasu z doborem ludzi:) ciumaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella83
hej dziewczyny...jestem tu nowa...czy macie jakieś linki do smyczy lub breloczków? póki co jeszcze jeden adresik ode mnie... http://www.esteelauder.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam problem ze znalezieniem stronki ogolnej nawet na nivea...ech co to sie podzialo... sprobuje jeszcze na google nie tylko polska moze cos tam wygrzebie:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki juz dzis uciekam od kompa bo juz mnie glowa boli oj 4 dni wystarczyly zeby oczka odzwyczaic:) dobranoc kobietki pozdrawiam cieputko obejze jeszcze do spania\" jak rozpetalem 2 wojne swiatowa\" haha stara komedia ale wypasiona:) na papa stronka :)wszystkie na kosmetyki:) norel@norel.pl poland@nuskin.com unicolor@unicolor.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella hula:) a co do smyczek to sprobuj pognebic firmy z tel kom.:) moze akurat :) no juz naprawde uciekam:) ciumaski dobranoc laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja wysyłałam trochę za granice, jeszcze nie dostałam odpowiedzi m.in. info@careplusskin.com info@arsvivendi-usa.com pytałam po angielsku czy mogą przesłać jakies darmowe próbki kosmetyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meeggii
Dziewczyny ja mam do was pytanie. Jak wy piszecie te maile do tych wszystkich firm? Tak poprostu....Witam. Chcialabym otrzymac darmowe probki (badz gadzety) od waszej firmy? Chetnie bym napisala do kilku firm, ale jakos tak mi glupio. Probuje cos sklecic, ale mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka jest strona do ...
jaka jest strona do konkursów w sieci ... tak sie o nią spieracie to chciałabym ja sobie oblookac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje katalogu o kontynentach, zna ktos moze namiary, bede bb wdzieczna:):) ...pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Meegi Jeśli znam produkty danej firmy pisze do nich jako klientka i troche je zachwalam jednocześnie prosze o próbki bądz materiały informacyjne o tych produktach, które nie znam. Jeśli natomiast nie znam firmy to po prostu zwracam się z prośba o gadzety jako kolekcjonerka np;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo :p przewodniki po wszystkich kontynentach www.tauck.com (request brochure) przy mieście wpisujesz Poland, wybierasz stan PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkursy znow padly /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia
moze to pytanie badz linki juz byly podane ale szukam stron z darmowymi przewodnikami po nowej zelandii, australii i irlandii. jesli ktos takowe posiada to bardzo prosze o podanie ich tu thnx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
Witajcie! Przesortowałam przez ostatnie 3 dni wszystkie Wasze posty...Wypełniłam kilka formularzy na darmowe próbki i katalogi. Ale tylko te polskie (z zagranicznymi firmami narazie pasuje). Nie wiem czy zauważyłyście ale zrobiłam wam ostatnio małe przypominanko z polskimi linkami! Cos dziwnie mi się wydaje ale chyba powoli zarażam się próbkomanią!!! Będę się musiała zarejestrować bo niestety macie tu kilka podszywaczek i wrednych bab, które tylko szukają zaczepki. Nie widziałam w temacie jeszcze tego linku (no chyba, że jestem ślepa i przeoczyłam) http://www.javena.pl/jump~str_php-towary.php/opis~Oferta%2Btowarowa/gid~1/Oferta%2Btowarowa.html nie wiem czy cos wysyłają bo dopiero dzisiaj wysłałam prośbe! Ale moze warto spróbować...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki już się zarejestrowałam! Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko mojej obecności na forum i że się do czegoś przydam...Dzisiaj juz chyba wszystkie śpicie! A myślałam ze chociaż mnie ktoś przywita... http://www.pf.pl/portal/YP6Mail?id=4676876&catid=9179 \"Provita\" Hurtownia wegetariańska - można do nich napisać....może akurat coś prześlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Przypominajka :D ja sie bardzo ciesze ze jestes im iwecej nas tym lepiej :D oby nasza wspolna wspolpraca wszystkim forumowiczek owocna byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia-Patysia dziękuje bardzo za informacje na temat katalogów o kontynentach,jestes wielka:):) Pozdrowionka dla wszystkich i miłego dnia życze i pełnych skrzynek oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Witam was w nowym dniu!!! O jeszcze miesiąc wakacji!!!Ostatnio poczta mnie omija ale mam nadzieje ze to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×