Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

wlasnie dostalam 2 przesyleczki - fun-package (kartki, naklejki) od Deutsche Post - przesylka z Tołpy (1 malutka tubeczka jakiegos kremu, stos ulotek, cennik i karta klubowa ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie pod galanea@galanea.pl - to firma kosmetyczna wstawiajaca produkty do aptek. Mnie odpisali że wyślą próbkę kremu do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.solpharm.pl - wiele produktów leczniczych w ofercie ale m.in. kryjące kremy Excipial Pigmentcreme jak ktoś ma syfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pocztą to nigdy nic nie wiadomo, kuznka wysłała z USA serbrne serduszko (wisiorek) a przyszła rozwerwana koperta i w ładnym pudełeczku sreberko od czekolady :( A u mnie dzisiaj Floraland - płytka o trawnikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też często przychodzą rozerwane (niby uszkodzone podczas transportu!!) koperty!!! To skandal Raz nawet przyszła mi koperta totalnie zniszczona i zafoliowana przez poczte z karteczką i podpisem przepraszamy uszkodzenie podczas mechanicznego sortowania!!! Szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pharmena - producent szamponu Dermena odpisał iż nie wysyłają próbek :-( szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostałam 5 różańców takich plastkowych połączonych sznurkiem różne kolory nawet mi sie podobaja ale nie wiem jaka firma bo na kopercie jest tylko adres jak komuś zależy to go tu przepisze i z Urzedu Marszalkowskiego Woj. Zachodnio Pomorskiego - foldery takie mini ksiazeczki, naklejka i plytka To by bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4_4
czesc :) Dawno tu już niebyłam... Ja wczoraj dostałam 28 próbek z Daza ale za 10 zł. No i od gliwic dostała długopis. A z kąt można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selgama
witajcie :) ja tu pierwszy raz...szukalam forum o kosmetykach i patrze probki hehe widze ze niezle sie bawicie :) i teraz przez was ja sie w to wciagam :/ ale mam pytanko czy jak piszecie o gadzety firmy to podajecie po co wam one? aha nie wiem czy ten adres tu byl ale podam, ja co zeson dostaje niezla ksiazeczke z poradami i mnostwo probek - przewaznie z dove i knorra ale sie oplaca oki to adres strony gdzie sie zapisuje :) www.tyitwojdom.pl darmowe katalogi - www.quelle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKĄD
dlaczego takie małe słówko "skąd" przysparza wam tyle problemów??!! takie krótkie słowo, a tyle w nim błędów!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selgama
czy to forum o probkach czy o bledach ortograficznych? :) tylko bez zalu :) ja tez kiedys mialam ten problem ale wystarczy kilka razy wypisac te slowko a pozniej juz tego bledu sie nie powtarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKĄD
po prostu coś mnie trafia, jak widzę na każdej stronie ten sam błąd. Ludzie! Co wy w tych szkołach robicie na języku polskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie : POMOZCIE MI PROSZE wysłaalm po raz kolejny ankiete do DERMIKI i poraz kolejny pisza ze nie dostali???? jak wypelnialyscie ta ankiete? czy np kasowalyscie zle odp czy jak? prosze o dokladna odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie : POMOZCIE MI PROSZE wysłaalm po raz kolejny ankiete do DERMIKI i poraz kolejny pisza ze nie dostali???? jak wypelnialyscie ta ankiete? czy np kasowalyscie zle odp czy jak? prosze o dokladna odpowiedz czy mam ja dac jako załacznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selgama
nivea soft ... agdzie tam jest ankieta? bo ja widze tylko kontakty do roznych dzialow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znaczy
kombination skin ???? jaka to skora?????? mieszaan moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oceanic po wypełnionej ankiety obiecał wysłać; Yves Rocher także obiecał po odesłaniu zgody na przetwarzanie danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selgama
nivea soft..klikasz na maila i piszesz co chcesz :) ja nie widze tam zadnej ankiety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mowilmy o tych samych kosmetykach???? CAUDALie???? i kto mi odpowie na powyzsze pytania?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Nivea Soft ja nie widze tam formularza. jest adres wiec wyslij im mejla z twopjej skrzynki mejlowej. Ja tak wysylalam, ale chyba dax mi nigdy nie odpisal. To bylo dawno bo jakies 2 misiace temu ale moze ´tobie sie uda. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nivea Soft: wejdz na te srone (to jest strona dla innych krajow bo Polski nie ma na liscie jak otwierasz Caudalie.com to wybralam Other countries): po prawej stronie na dole masz kontakt., Country to panstwo a w Observation czyli komentarz wpisz: \"I would like to receive free samples. Thank you\" i wyslij juz ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam 30 kart - zaproszeń, gazetę i pocztówke z Kentu i próbkę kremu, mnóstwo ulotek, Kartę Członkowską upoważniającą do zakupów z 5% upustem Tołpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×