Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do minia endn kinia
czy mozesz podac adres lub elail do HIPP bo nie moge znalesc i jak mozna dostac kulecze LAdy SPEED STICK ??? i kiedy pisalas do nutrici ze az tyle ci przysłali ??? i co im napisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zaznaczyć dla nieuświadomionych że MIASTA JUŻ NIC NIE WYSYŁAJĄ A FIRMY PRODUKUJĄCE DŁUGOPISY NIE WYSYŁAJĄ ICH ALBO JAKIŚ GADŻETÓW (SPRAWDZAŁAM 2 TYG TEMU I SAME NEGATYWY) BO TO HURTOWNIE DAJĄ GADŻETY A NIE PRODUCENCI PRZYBORÓW SZKOLNYCH TAK ODPISALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka 19
cześć wm kulde od paru dni szukam adresików do firm kosmetycznych, ale nie znalazłam prawie" nic nowego:( Nie wiecie może gdzie na stronie Schwarzkopf jest kontakt??? bo nie moge znaleźć:( no i od dłuższego czasu nie dostje nic:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka0000
dziewczyny!!! mam do was wielka prośbę. \ potrzebuje napisac przepis kulinarny po niemiecku ale nie umiem tego zrobić. może któraś z was by mi napisała?? może byc obojętnie jaka potrawa. nawet jakaś krótka. albo może ktos mi pomoże znaleźć w necie to bo szukam i nie moge znaleźć ;( będe wam basaardzo wdzięczna ;) podam nawet pare linków stron do darmowych rzeczy itp ;) pliskaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka0000
i podał by mi ktoś strone do tłumacza w języku niemieckim?? tylko niech można tam tłumaczyć całe zdania ;) bede wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allka
Podaje strone, na ktorej masz mnostwo przepisow po niemiecku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Wczoraj moja skrzynka była pełna ... siedem paczuszek w środku, i dwa zawiadomienia że trzeba przyjść na poczte, bo sie te dwie nie chciały zmieścić :D To tak : Ambasada Bułgarii - broszury, foldery, dwie teczki, kartki, widokówki, głównie makulatura. Domy w stylu- książka z domami w twardej okładce (super) Shtil- dwa katalożki i kilka kartek z informacjami Naturell- Katalożek Cetalergin- książeczka o alergii Iw Travel- katalog o wycieczkach Wisan- Katalog firanek. Pradal - katalog szklarnii Yves Rocher- Księga Urody Najbardziej zadowolona jestem tak: 1 miejsce: Ambasada Bułgarii, naprawde napiszcie, przysyłają super. 2 miejsce: książeczka o alergii (alergiczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka0000
allka baaaardzo ci dziękuje ;) jestes kochana ;) a nie znasz jeszcze jakiegoś tł€macza niemiecko-polskiego żeby całe zdania tłumaczył?? bo musze znać też ten przepis po polsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allka
To jakis translator by Ci sie przydal, moze znajdziesz cos w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitka0000
właśnie szukam ale tylko słowniki znajduje a to mi nie pomaga ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie (wszystkich) jestem nowa, zielona jak szczypiorek ale pełna zapału do polowania na próbki i gadżety :D Pozdrówki dla wszystkich gadżetomaniaczek Ps. Jeszcze jedną wątpliwość mam....a właściwie pytanie do tych,z was, które pisały prośby o gadżety czy próbki do zagranicznych firm/na zagraniczne strony. Czy nie zdażyły wam się przykre niespodzianki typu - owszem, przesyłka przyszła, ale trzba było coś za nią płacić.Z góry dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do soby ktora sie mnie pytala- :) wiec tak, sprawdzic, na jaki mail wysylalas, mozesz w nastepujacy sposob: wejdz w outlook\'u do skrzynki wyslanych wiadomosci i odnalezc tam ta wiadomosc, zaznaczyc prawym klawiszem myszy dac na wlasciwosci i powinno byc. a co do pytania odnoscnie tego kiedy ci odpisze to trudno powiedziec, jesli chcesz, to moze wyslij to to samo po terminie kiedy mial wrocic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim outloku
ja mam poczte na wp czy tam gdzies mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim outloku
nie kozystam z tyego bo wogule nie moge /lam sie tam polapac o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam nie ma
bo nie zapisuje no nic trudno moze dostane odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do minia end kinia
jak mozna dostac od WHISKASA jedzonko? na stronie whiskas.com nie wiedze emaila? mozecie mi pomoc? do minia endn kinia czy mozesz podac adres lub elail do HIPP bo nie moge znalesc i jak mozna dostac kulecze LAdy SPEED STICK ??? i kiedy pisalas do nutrici ze az tyle ci przysłali ??? i co im napisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście niezaradne
Pytacie ciągle o jakieś linki.Zapytałyście o Hipp.Nie znam linka ale wpisałam www.hipp.pl i jak myślicie -co mi wyskoczyło?Litości dziewczyny!!! A jak nie możecie wymyśleć(końcówka jest najczęściej pl lub com.pl )to wpiszcie sobie łaskawie www.google pl w prostokącik hasło i wyskoczą wam dziesiątki stron.Najczęściej pierwszy link to ten właściwy. Widzę, że niektórzy nie mają pojęcia do czego służy urządzenie zwane komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny no co wy...
... dziwie sie wam, naprawde, napraszacie sie tym firmom, ponizacie, i to jeszcze o co... o katalog firanek... pachnaca pocztowke... kremy, to jeszcze rozumiem, ale te smieci... Dziwie sie wam, szczerze. Mam taka prace, ze dostaje mnostwo reklamowek, ksiazeczek, katalogow, itp. Wszystko trafia do kosza, to tylko smieci, szkoda miejsca na polce. Do probek kremow tez jakos mie mam serca i - choc na razie ich nie wyrzucam - chyba ani jednego jeszcze nie uzylam... Dziewczyny, obudzcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam
tych katalogów jako papieru toaletowego. więc nic się nie marnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
Już jestem:). Ci, którzy dają tutaj takie zboczone teksty poprostu sie poniżają, widocznie jeszcze te osoby (lub ta osoba) nie dorosła do normalnego zachowania. 🌼 dla normalnych:) Ktoś zwracał się do mnie z prośbą o adres HIPP, szczerze powiem nie pamiętam wszystkich adresów emailowych na pamięć:), ale ktoś Ci poradził, znajdź sobie w googlach, lub np. www.hipp.pl albo www.hipp.com.pl :). Szukaja aż znajdziesz:), a jęsli naprawdę nie dasz rady to napisz, a poszukam ponownie:). Było równiez pytanie o paczuszkę dla kotka z whiskasa, a więc odpowiadam, ja dostałam tę paczkę z akcji "Paczuszka dla maluszka", stronka www.rosnijzdrowo.pl ale niestety paczek nie wysyłaja bo zapasy się już skończyły, a jeśli chodzi o emaila na stronie whiskasa to ja go również nie znalazłam, być może go nie mają, tak też często bywa:). Jeśli chcesz jedzonko dla kotka lub pieska to royal canin wysyła (dla ułatwienia:) info@royal-canin.pl ).:) Jak macie jeszcze jakieś pytania i wątpliwości to piszcie:), nie pozwólmy aby ten topic umarł:) Pa:), narazie:D [kwiatek Ps.: Jak macie jakieś stronki to wrzućcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co sie stało ze stona \"konkursy w sieci\" bo od kilku dni nie umiem sie na nia dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do narin
zdaje sie ze nie zaplacili za miejsce na serwerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkursy
Co za dziady, znowu strona im nie działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×