Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

siemanko właśnie po 2ch tygodniach przerwy dostałam dizś paczuszkę a w środku w eleganckim etui bryloczek, srebny długopis i notesik na biurko i tak mi się milutko zrobiło jeżeli jesteście zainteresowani to: dostałam to od FABRYKI RAJSTOP GATTA \"FERAX- IRIL niestety adresu nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj jestem happy dostałam prześliczne rzeczy ! ----Polmos - długopis w drewnie. Wygląda jak gruby drewniany patyk, a w tym jest długopis breloczek w kształcie kostki do gry - ciężki metalowy - wyrzuca się kostką np...\"pija wszyscy\"...\"tracisz kolejke\"....\"pijesz karniaka\" poprostu super sprawa!! ! -----poradnik -->>>>zdrowe zatoki ....e-mail pozytywny od Gatta ...pisałam do nich w piątek .... Pozdrawiam i dobrego początku tygodnia oby cały był taki udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość execlinca
atlasyeuropyfree@o2.pl wysyłajaą darmowe atlasy europy polecam, juz dzisiaj dostalmoj wujek na ktorego aders wyslalam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość execlinca
atlasyeuropyfree@o2.pl wysylaja super darmowe atlasy europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj paczuszka od KINO POLSKA-smycz i biofarm-ulotki i gazetka,aha jeszcze paczka z avonu+list i kalendarzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podziała ---> dlaczegho nie piszesz co dostajesz a sama chcesz wszystko wiedziec b.dokładnie???...napisałas tylko Koszalin...Duszniki...ale już co ....to nie.....a zreszta rób co chcesz..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kroopa ---> standardowo broszury(nie piszę bo to jest STANDARD) wiadomo jakby mi przyslali dlugopis albo coś to przeciez bym napisala:) POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dziś przesyłka z Jagermeistera - 2 balony, smycz, naklejki i katalog. druga dobra wiadomość - to taka, że spotkałam ulubionego Pana Listonosza, który dał mi awizo na duży list polecony z Polmosu!!!Pędzę na pocztę po 18!!!! Pozdrawiam i życzę obfitych łowów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś też Jagermeister duuuuuużo naklejek, smycz, długopis. A w dugiej paczce próbki karmy dla psa i kota oraz broszury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj troche bylo Ambasada Dani - bardzo mily list oraz kilka przewodnikow i katalogow po Dani Urzad Miasta w Dusznikachh Zdroj- przewodniku i broszury o miescie GRAMEX-2M - opaska odblaskowa na reke i 2 zelowe wisiory odblaskowe FORCH- kilka naklejek, 2 dlugopisy, brylok\' BELLISIMA WORD- katalog bielizny NUTRICIA-ramka na zdjecie,notes, magnes na lodowke, 2 bajeczki dla dzieci , karta trojwymiarowa, broszurki i naklejki MINCER MONA LIZA- 8 probeczek kremow no to na dzisiaj tyle Pozdrawiam wszystkie probomaniaczki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tylko mapa z K2 ;p;d ale tatusiowi się przyda ;] a z huby buby to nie wiem jak dostac plakat bo jeszcze nawet na tą stronke nie wchodziłam, bo przekopiowałąm odrazu tu wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie zamawiam katalogów i jakiś takich... ulotek--> bo niby po co mi to //nie zbieram makulatury, bo sie nie opłaca :D:)//raczej rzeczy praktyczne i przydatne, i jakieś próbki jak chce cos przetestowac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punk komandoska
Ja siedzę w tym od 2 dni. wysłałam masę maili. Wysyłam tylko na jakieś praktycne rzeczy - próbki etc, a po co mi ulotki?? Jeżeli dostanę pozytywa to napiszę:) Aha: Mincer - pozytyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaa42 co Ty piszesz np. do takiego gramexu ? bo to firm kosmetycznych to romumiem \"jestem zainteresowana kosmetykami panstwa firmy, czy istnieje możliwość przeslania mi bezplatnych probek bla bla bla ;) \" ale do takiej firmy to co ? \"przyślijcie mi gadżeta ;) ;) \"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Huba Buba pisałam dawno temu i nie otrzymałam plakatu.Szkoda zachodu myślę.Ale oczywiście możecie próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny troche inwencji przeciez nie podam wam gotowego tekstu co pisze do innych firm nie kosmetycznych , zalezy o co pisze albo ze mam firme i chciala bym jakies probki blblblbaaabla.....albo ze zbieram gadzety itd , przeciez to nic trodnrgo a mozna dostac fajne zeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capucino chyba z białego stoku ja tam nie wiem wpadłam w odwiedziny do was:):) jak tam wam sie wiedzie dziewczyny:) jok3r oj mi sie wydaje że coś źle wpisałaś sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka22
Witam,ja dzisiaj dostałam kubek,wiec tydzien zaczal sie bardzo fajnie,oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka22
Witam,ja dzisiaj dostałam kubek,wiec tydzien zaczal sie bardzo fajnie,oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne
ciekawe skad?????????? moze bys napisala, po co sie chcwalic jak nie wiadomo skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka22
Ze stacji radiowej.Dlaczego piszesz,ze sie chwale? Skoro tak,to wychodzi na to,ze kazdy sie tutaj chwali. Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz
,u mnie same nędzne broszurki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niqsia D *
alutka22 a skąd masz ten kubeczek?? MACIE SPRAWDZONE FIRMY KTORE WYSYLAJA RZECZY?DAWAJCIE MAILE I CO WYSYLAJA,W ZAMIAN ODDAM TROCHE KASY NA EGOLDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
dziewczyny czy to mozliwe zeby na poczcie te grube obrzydliwe i wiecznie spocone baby odpakowały moją kopertę, bo wysłałam podziękowanie dla pewnej firmy za 4 zaproszenia a oni odpisali że nierozumieją bo wysłali 6!!!!!!!!!!!!!!!! no i co wy na to? a tak przy okazji o mape wysłałam jakieś 3 tygodnie temu i nic dajcie adresik jeszcze raz spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×