Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Poddenerwowana?!?!?! Jejku to może dajmy się obrzucać gów**m za dobre chęci!!!!!!! Ciekawa jestem jak Ty byś zachowała się na moim miejscu!! No ale racjja...dajmy już temy spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty jestes męcząca.juz nie pisz tego samego..daj spokój.........powiedziałam tobie nie rusz gówa bo smierdzi i to dotyczyło osób agresywnych tej nieszczęsnej sindy czy jak jej tam ktos sie podczył pod nią czy nie..zle jak się obrzuca błotem........ale ty masz ton pisania taki nerwowy ...wyluzujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.nie męcz juz tego tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaa
sluchajcie kobiety...bylam Syndi ale juz niejestem bo ktos zrobil ze mnie agresora...poczytajcie sobie moje komentarze od 399strony bo tam chyba zaczelam...ani razu nikogo nieobrazilam...tak apropo wpadam tu od czasu do czasu dlatego moj nick jest czerwony,ale mowcie jak sie rejestrowac zaraz to zrobie..mam dosc tej kobiety ktora sie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla MODERN
OD przyszlego tygodnia bede moderatorką. Jeśli jeszcze raz bede widziec ze sie tu klocicie to wykasuje wasz topic i bedziecie musialy zaczynac od nowa, więc jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderator wykasuj ten topic..to się czat zrobił i nie miłe teksty........to ma byc pomoc a nie obrzucanie się wylgaryzmami. Moderatorko - od czasu do czasu przypilnuj porządku by tu nie było czatu i zatrzec ze nie ma prawa byc obrazy....moze regulamin jakoś wzbogacic o punkt ze nie wolno obrazać i uzywac brzydkich słów bo będzie to kasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla MODERN
nie jestem jeszcze moderatorem ale nawet jak nim zostane to nie moge zmieniac regulaminu, a o zmiany w regulaminie mozecie prosic e-mialami do zalozyciela forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf.. dobrze, że atmosfera juz jest luźniejsza... jutro wiem, że nic nie dostane, bo listonosz nie chodzi dwa dni pod rząd, chyba, że ma baaardzo duzo... więc trzeba czekać do czwartku.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja bede składać.....mi tam nie zalezy .jak wchodze tu to czytam to co mnie interesuje a nie włąćzam sie w dyskusje i sobie podnosze cisnienie........teraz weszłam tu bo mnie intrygowało to ze tak duzo tu postów...a to zwykły czat poprostu sie zrobił i szkoda mi nerwów i sił na to by sie tu wkurzac i dyskutowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla MODERN
Skoro nie jestes tu stała to co sie wypowiadasz, widocznie Ty prowokujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jasną rzeczą jest dla jakiegokolwiek moderatora,ze należy kasować wulgarne wypowiedzi...po to są moderatorzy,aby kasować zbędne wątki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ej wyluzyj........jaka ja prowokatorka?.weszłam własnie i uciszyłam te kłucą sie osoby.............nie przeginaj..........trzeba poczytac najpierw kto był prowokatorem.jakas osoba która sie podszywała i dwie dziewczyny się porózniły i je uspokajałam...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozesz mówić ze nie jestesm stała..nie wiedzisz ze nick jest stały? czarny to stały przyszła moderatorko - musisz to wiedzieć.takie rzeczy to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem czarny nick oznacza poprostu zarezerwowany nick,pod który nikt nie może się podszyć. Osobą stałą można nazwać osobę o zarejestrowanym nicku,czynnie biorącą udział na forum...czyli wypowiadającą się na temat dotychczasowych zbiorów,polecającą firmy,miasta oraz inne wysyłające gadżety lyb próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ten czas kiedy byłam nie obecna nie otrzymałam wielu paczek: *z miasta \"Kurnik\"-same broszurki informacyjne *katalog Quelle *kubek \"Klub Mamba\" (należę do tego klubu) :) *Wydawnictwo W.AB-magnetyczną zakładkę do książki i 2 reklamóweczki A dzisiaj tylko katalog z odzieżą \"Neckermann\" (x2) :P www.neckermann.com.pl Przez dłuższy czas nie pisałam prawie wogóle maili i dlatego u mnie takie puski...ale chyba wezmę się do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj park wodny krakow( ulotka i plan lekcji) gerber(kartka \"wesołych swiat\" skarpeteczki,przewodnik po produktach) Mielno pełno katalogów i map) Ślask tak jak wyzej Hel (ulotka i plan miasta na płycie:)) PAaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć... Już nie będę pisac na tym forum Tylko sie klucicie czepiacie ;/ uraz z dzieciństwa ?? Zegnam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzieje zwariowałyście tyle kłótni ...obelg ? ? ? ...Czy tu naprawde ktoś ma problemy emocjonalne ? ? ? ...A i odwalcie sie od dziewczyny o nicku Filomenka ...ewidentnie jako jedyna osoba w \"tej barwnej dyskusji\"zachowała spokój i wyprowadziła dwie rozkrzyczane baby idące w zaparte z kłótni .....która daleko odbiegała od cywilizacyjnej wymiany zdań..... przyszła moderatorko -->>>>czytaj uważnie ...a póżniej wydawaj sądy .... nie nadajesz sie kobieto do tej funkcji...podejrzewam że moderowanie jest Twoim ukrytym pragnieniem i dlatego też zamylasz nam oczy jakoby miało to stać się faktem ! Zaraz poproszę moderie o wykasowanie tych wpisów z epitetami znanymi dobrze elementowi społecznemu ..... Katep1 ...Monia ! ! ! Dziewczyny wróćcie na forum jeżeli mnie troszeczkę lubicie :) i bawmy się dalej a na prymitywne teksty[żeby nie powiedzieć osoby ] poprostu nie zwracajmy uwagi....🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzieje zwariowałyście tyle kłótni ...obelg ? ? ? ...Czy tu naprawde ktoś ma problemy emocjonalne ? ? ? ...A i odwalcie sie od dziewczyny o nicku Filomenka ...ewidentnie jako jedyna osoba w \"tej barwnej dyskusji\"zachowała spokój i wyprowadziła dwie rozkrzyczane baby idące w zaparte z kłótni .....która daleko odbiegała od cywilizacyjnej wymiany zdań..... przyszła moderatorko -->>>>czytaj uważnie ...a póżniej wydawaj sądy .... nie nadajesz sie kobieto do tej funkcji...podejrzewam że moderowanie jest Twoim ukrytym pragnieniem i dlatego też zamylasz nam oczy jakoby miało to stać się faktem ! Zaraz poproszę moderie o wykasowanie tych wpisów z epitetami znanymi dobrze elementowi społecznemu ..... Katep1 ...Monia ! ! ! Dziewczyny wróćcie na forum jeżeli mnie troszeczkę lubicie :) i bawmy się dalej a na prymitywne teksty[żeby nie powiedzieć osoby ] poprostu nie zwracajmy uwagi....🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaa
dziewczyny czemu ucieloo strony??a pozatym dalej drazycie ten temat?dajcie spokoj,moze zajmiemy sie szukaniem nowych stronek?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka1993
Wczoraj dostałam paczuszkę od pewnej bardzo znanej niemieckiej firmy. W niej były tylko 3 fajne długopisy, skromnie - ale zawsze coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak miło wrócic na stare śmieci i widzieć, że wcale się tu nie zmieniło. Zauważyłam, że jedna z dziewczyn odemnie się tu pojawiła. To, że się tu nie odzywam nie znaczy, że wogóle nie zaglądam. Jakby co to jestem tu codziennie, a nawet kilka razy dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak zwykle jok3r
I jak zwykle zjawiasz się bo zaczęła się mała awanturka. Spadaj łaskawie na swoje prywatne forum bo denerwujesz ludzi jok3r. Chyba ,że właśnie o to ci chodzi.Zauwazyłaś,że ktoś "od ciebie "sie tu pojawił? Zapewne delikatnie chciałaś zasugerować,że wywaliłaś tę osobę.Co? Nie udzielała się wystarczająco wg ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaa
jk3 witaj....czekam na meila z odpowiedzia.....cos zmienilas chyba zdanie mi sie wydaje,ale pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssssss widac znów było potrzeba tu andrenalinki bo zaczłą się mały spór:))...poco to wszystko te agresje? wypalacie się przecies energetycznie. Powitajmy lepiej nowa forumowiczkę która podała kilka nowych wam adresików..moze lepiej zając sie tematem a nie wsajemnym obrzucaniem sie błotem i ?.......luzik ludziki luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaa42
jak sie zapisac na aforum aby nie byc pomaranczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×