Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam! U mnie ostatnio pustki.. choć jakiś czas temu dostałam naklejki z Dębicy :):) A dzisiaj pokazałam moją inteligencję. Miałam gotową prośbę do urzędów miast, tylko w tekście musiałam zmienić nawe miasta, do którego wysyłam prośbę. No i przez przypadek, jak wysyłałam do Mikołajek, to napisałam im w mailu, że chciałam gadżety i informacje promocyjne o Katowicach :D:D:D Czy ktos umie niemiecki? Bo potrzebuję tekst do przetłumaczenia - napisałam do pewnej niemieckiej gazety po ang., a oni odpisali po niem. Ale się opisałam 🌼 No, ale cóż długo mnie nie było. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze, ze zakladasz to nowe forum Dżasminka. Na tym forum darmowee.pl to nie jest tak ze mozna gadac o czym sie chce odnosnie probek tylko trzeba podawac same adresy a jak ktos (np. ja! :)) napisze cos innego ale tez odnosnie probek to wszystkie posty sa wywalane i juz ich nie ma!!!! Moje wywalili z 4 razy! Wole takie forum co mozna pisac luzno o wszystkim i o niczym odnosnie probek. Dzasminka- jestem za TOBA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... a za co mnie na tamtym forum ochrzaniaja...? Bo jak narazie nic takiego nie zauwazylam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nastka
beszczelna to ty jestes, wlazlas na forum jok3r i sie tylko adresow nachapalas,ani czesc, ani w dupe sie pocalujcie, a jak wylecialas to znowu tu jakby nigdy nic-zmijko i to niby stala,"normalna"forumowiczka, a zachowalas sie jak typowy sep-wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam Nastka?? Co dostałas dzis?? Ja az 4 przesyłki dostałam!!! az milo popatrzec na taki widok w skrzynce!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAŻNE !!! DO TEGO KOGOŚ KTO DO MNIE PISAŁ TAK WIESZ CO JA NAWET ANI RAZU NIE WESZŁAM NA TO PRYWATNE FORUM jok3r !!!!!! próbowałam chyba ze sto razy i nic!!! mam założone konto na gazecie i dostałam zaproszenie od jok3r po mojej ponownej prośbie ale mimo zaproszenia nie mogę wejść na to forum!!!!! niewiem co sie dzieje, wiec nie mów ze jestem sępem i ze sie nachapałam adresów bo wcale tak nie jest! jakbyś chciał/a wiedziec to bardzo bym chciała wogóle tam wejść ale narazie nie dam rady.. :(((((( moze to sie zmieni OBY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bajadongo niestety nic dzisiaj nie dostałam wczoraj za to było duzzzzzo przesyłek, np. z PiS-u długopis i przypinka a jak tam u ciebie ?:) pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka dlaczego do mnie nie napisałaś, że masz problemy, na maila albo tu. Z Niezapominajką tak właśnie się kontaktowałam, bo ona też nie mogła się do nas dostać, ale właśnie pisała tutaj. Ty się poddałaś i nawet teraz nic do mnie nie napisałaś, więc można wywnioskować, że aż tak Ci nie zależy, żeby do nas dołączyć. No sorry, ale tak właśnie można to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis dostałam 15 probek od daxa, dwie mapy k2 i szampon headen scholders!! Fajnie tak dostawac rozne rzeczy za darmo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jok3r ale strasznie zależy zeby dołączyć do Was nawet niewiesz jak bardzo,od dawna już próbóję i jak teraz dostałam od Ciebie zaproszenie na twoje forum to sie strasznie ucieszyłam, jakto przecież wysłałam do Ciebie wiadomość w tym oknie zgłaszam chęć udziaąłau, i od paru dni oczekuje odpowiedzi... więc jak pomożesz mi ?na prawde na niczym innym mi tak bardzo nie zależy żeby dołączyć do Waszego grona, ięc mam konto na gazecie (nick kaatka4) ale jakoś po zalogowaniu się nadal nie mogę wejśc na forum .... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widocznie masz to samo co Niezapominajka, bo przez ostatnie 2-3 dni (nie pamietam kiedy cie przyjęłam) byłaś na liście i wysłałam Tobie 3 maile w tym 2 z nich to bylo ostrzeżenie. Jesteś 3 osobą, która ma takie problemy i ja niestety nic na to nie poradzę. Nawet nie wiem czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r hm to co mam zrobić zeby wejśc na forum?... mam nadzieje że jeszcze moge? jestem na liście ?(moj nick na gazecie to kaatka4) ale do mnie doszedl tylko twója 1wiadomośc tzn. to ze mnie tam zapraszasz.... więc mam próbować dalej wwejśc na forum....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem. Tak widocznie czasem jest. Ja nie mogę na niektóre strony wchodzić i też nie wiem dlaczego mimo, że wszyscy inni wchodzą normalnie. Nie potrafię pomóc tak jak nie potrafiłam w przypadku dwóch osób przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaa, a mam takie pytanie ,czy jestem na tej liście? bo jesli tak to powinno sie udac \") kurcze szkoda ze sie nie udaje jak narazie bo bardzo chciałabym do Was dołaczyc, a te osoby przede mną co miały też tego typu problemy to w końcu weszły na forum?jak i m się udało jakby co? hm.... wiec jak ztą listą jestem na niej? jak juz wczesniej pisałam mam nick kaatka4mjeli bedzie potrzebny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jok3r A czy ja też mogłabym dostać takie zaproszenie? I wogóle co to jest to prywatne forum bo nie bardzo kumam jakbys mogła to napisz na wera.zab@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jeszcze trochę
No dziewczyny,podajcie jeszcze kilka waszych maili na tym forum.Zawsze znajdzie się ktoś komu się przydadzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexia18
czy ja tez moge sie do was dolaczyc??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina19-87
ja chce tez do was dolaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tam Wam dzis listonosz przyniosl...?? Pochwalcie sie bo ja nic nie dostalam dzis... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×