Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość tomaszek
czesc dziewczyny wiecie skad moge dostac katalog z qelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewniusienkie
atlasyeuropyfree@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecz się z tymi atlasami
Przecież już nikt się na te atlasy nie nabierze !!!!! No,chyba,że naiwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moresweet
no dostalam iwostinu probku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos-ktos
siemanko, mam na imie kasia wciagnelyscie mnie! byl ktos na allegro i wpisal próbki? bo tam sa takie fajne rzeczy i chce kupic poradnik tylko nie weim jaki. prosze o pomoc w wyborze! prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos-ktos
uwazam ze taki poradnik moze sie przydac, ale nie kupilabym go osobiscie, bo nie weim kiedy go wydano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos-ktos
zarejstrowalam sie u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedzia
hej sylka wejdz na to nowe forum i mi pomorz bo nie moge sie zalogowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyyyyyyyyyymm
www.darmowee.fora.pl fajnie jest ale niektore przesadzaja tzn moderatorzy , caly czas tylko : to nie ten dzial! albo nie tu taj to ma byc /!!! -- to toche przeasada... szczegolnie Topic z e swoimi haslami-- powinnas wiecej myslec! wszystko ma byc zgodne z regulaminem! , na forum jest duzo starszych osob a wy traktujecie ich jak smieci za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaemilia
Zapraszam do odwiedzenia nowego forum i brania czynnego udzialu w jego rozbudowywaniu. Jest to forum o tematyce damsko meskiej... forum znajduje się pod adresem www.they.fora.pl serdecznie zapraszam i zachecam do udzialu w jego rozwoju p.s poszukiwani moderatorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos-ktos
sorki-myslalam ze to topic about probki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kloccie ise prosze-kazdy wchodzi na takie forum jakie mu sie podoba i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia moją reakcją na tego \"ciekawego\" maila był wybuch śmiechu:) Oczywiście życzę Ci tych obiecanych próbek, ale dziewczyno to jak nic jest zaproszenie do łóżka. No sory, ale nikt z firmy, by Ci takiego maila nie napisał, bo to już pod molestę podchodzi. Wogóle skąd ty tego typa wzięłaś:) Ja bym się upewniła czy ten koleś aby na pewno pracuje w firmie, do której napisałaś, a jeśli tak to bym wysłała tego maila do jego przełożonego. Skoro jednak jesteś święcie przekonana, że dostaniesz to czego Ty chcesz , a nie to czego On chce to życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA JANIAK
dziewczyny szukam maili do firm które wysyłają: 1.tampony 2.psie jedzonko 3.kubki Proszę o podanie maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo nie, ale przyślij mi swoje zgłoszenie to jak coś się zmieni to dam Ci znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoge wam.. juz duzo tego nazbierałam..dzis przyszly: notesik, zakladka do ksiazki z linijką od firmy Post- it..meila znajdziecie na stronie www.3m.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka......
podacie mi stronki z jakimis darmowymi katalogami o modzie i urodzie?? bede bardzo wdzięczna bo przeczytałam juz z połówke forum i dalej nie moge znaleźc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj boshee. co się stało z tym forum! kiedys było takie fajne a teraz........... cały czas śmiecicie tymi adresami nowego forum!! moderator powinien niektóych zablokować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo
piszcie o gadzety firma.f@najx.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo
przyslali mi misia koszulke dlugopisy i podkladke pod mysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeejjj co tu sie dzieje??????????????????????????????/ a może tak załłóżcie temat: reklama vs. reklama.... i tam będziecie swoje fora reklamowac..... albo jestem chora na głowe... dltego pisze jakie sdebilne rzeczy na forum, które ma ściśle określony temat.........................!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×