Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość OOOOOOOOOOOOOOO MATKOOOOOOOOOO
boshe jakie to forum teraz głupie sie zrobilo!!!!!!!!!!!!!!!!!1 powinno mieć tytuł "DARMOWEEEEE REKLAMY FORÓW" a nie "próbki,gadżety, free PART2" wiecie co ???? te ktore reklamuja tylko swoje fora to jestescie zalosne normalnie! jakby ktos chciał do was sie przyłaczyc to by to zrobil! bez waszego nagadywania osobiscie musze powiedziec ze www.darmowee.fora.pl jest beznadziejne!!!!!! nie mozna napisac posta bo juz go usuwaja! i banuja kogo popadnie! a jesli ktos nowy sie zarejestruje to musi byc najpierw wybrany przez szanowne panie królowe ;/;/;/;/;/;/;/ i jak i m spasuje to ok a jak nie to masz pecha...... i dostep tylko do niektorych tematow!!!!!! bleeeeeeeeeeee NIE POLECAM TEGO FORUM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nie będę na żadne inne forum przenosić bo kafeteria jest najlepsza. Dla mnie możecie się reklamować milion razy i tak nic z tego nie będzie. Powodzenia kochane ale nigdy nie będziecie miały tylu urzytkowników co tu. Bawcie się dobrze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z pkt 7 regulaminu kafeterii wszystkie posty zawierające linki do innych forów będą usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak dziewczynki wasze skrzyneczki są pełniusie? Chyba adresiki nam się skończyły bo jakieś głupoty tu ludzie wypisują. Zmieńmy temat.olewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totolotto
Gdybys nie pisala tymi pokemonami to bym sie tam zarejestrowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemjakajestem
aninutka - o co chodzi z tym linkiem w twojej stopce...??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga23kropka
hej. jestem tu nowa... kurczę i już zaczne od pochwalenia się.heheh. wracam dziś z pracy a tu czeka na mnie paczuszka od Dr. Witt. poprosiłam ich, żeby mi coś wysłali dla dzieci bo pracuje w przedszkolu. i dostałam: 200 smyczy, 500!! breloczków. obdaruje nimi całe przedszkole, rodzinke i jeszcze mi zostanie. ale dzieciaczki sie ucieszą!! ja sama cieszyłam sie jak dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 23 kropka, na pewno tyle ci nie wysłali, nie kłam nam tu bo na jedna osobe wysylaja pakiet,a o ile mi wiadomo dr witt nie wysyla co gdybym napisala im ze pracuje w 1000 osobowej szkole to tyle by wyslali? wez sie puknij ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu miu
Dostałam fajna książeczkę dla dziecka z WOLA PARKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olacia
hejka, w czoraj dostalam probkeczki z ziaja, :) to dopiero moj poczatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nicusia
a Ty taka naiwna jestes,ze dajesz sie nabrac na takie wypowiedzi;sama sie puknij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbakan
nikt sie tu nie zna bo to trzeba wykopac dol i wsadzic lodowke tylko uwazac na kredens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierre rene
Proponuje napisac do Pierre rene(oczywiscie proponuje tym ktorzy jeszcze tego nie zrobili).Ja anpisalam do nich juz tak dawno temu ze zdazylam o tym zapomniec a tymczasemwczoraj w dostalam od nich spora koperte(az ciezko bylo wyjac z mojej waskiej skrzynki)a w niej mini puder sypki z fajnymi blyszczacymi drobinkami,malutki podkladzik w takim fajnym malym sloiczku szklanym i tusz do trzes 3D-tusz dokladnie taki jak te dostepne w sprzedazy czyli nie zadna tam probka.Bylam bardzo mile zaskoczona.Do tego rowniez dolaczony byl kilkustronnicowy katalog kosmetyko Pierre rene.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabyś podać adresik do pierre rene? z góry uprzejmnie dziękuje [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierre rene
tak jak wspomnialam piosalam do nich naprawde dawno temu wiec nie pamietam...w kazdym badz razie adres na pewno znajdziesz na stronie www.pierrerene.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Jestem nowa na tym forum, choć od dawna śledzę nowe posty i wysyłam e-maile do różnych firm z prośbą o gadżety, próbki, katalogi itp. Bawiłam się w to wcześniej, dostałam dużo rzeczy tj.: -Katalogi -Budzik -Próbki kosmetyków -Świecące różańce -Karmy dla pieska -Kilka płyt CD -ITP Potem przerwałam to wszystko na około pół roku lub więcej, a teraz znowu powróciłam i nałogowo wysyłam te e-maile. Dałabym jakieś linki ze stronami, ale wszystkie które znam (a jest ich dużo ) były już wklejone przez inne próbkomaniaczki. Już jutro rano będę czekać na listonosza, bo jestem, teraz chora, to mam czas na wysyłanie e-miali. Czy niemacie nic przeciwkotemu abym mogła dołączyć do was na tym forum? P.S : Mam do was pytanko : Czy jeśli chcę zamówić coś za Free na zagranicznej stronce, muszę wybrać Stan i aby wybrać Polskę to co mam zaznaczyć? Raz zauważyłam że ktoś tu pisał że można wybrać Pensylwanię(czy jakoś tak) a też dojdzie, czy to prawda? Papa, czekam na waszą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena_lena_lena właśnie wypełniłam ankiety na tych dwóch ostatnich stronkach co podałaś, niewiesz po ilu dniach lub tygodniach przychodzi? a i jeszcze co to jest tak dokładniej ? paps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×