Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość iza.148
Ludziska nie spimy...... Prezczytalam to forum od poczatku i zauwazylam ze umiera..... Nie pozwolmy upasc mu. Podajcie mi kilka adresow na dory poczatek ale najlepiej polskich firm bo z zagranicznych boje sie zamawiac...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iza148
jak przeczytałas to forum od początku no to chyba znalazłaś pare adresów "Na dobry początek" teraz może ty jakiś adres podasz?:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 1982
witam wszystkich mnie dziś z rana kurier odwiedził dostałam 2 paczki z Niemiec jedna ważyła 2 kg a tam same katalogi, ale podam może sie komuś przyda: www.huelsta.com - 7 katalogów z meblami do domu www.babybutt.de - katalog z ciuszkami dla przyszłych mam dzieci, oraz zabawki i meble dla bobasów Liczę jeszcze na listonosza popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 1982
witam wszystkich mnie dziś z rana kurier odwiedził dostałam 2 paczki z Niemiec jedna ważyła 2 kg a tam same katalogi, ale podam może sie komuś przyda: www.huelsta.com - 7 katalogów z meblami do domu www.babybutt.de - katalog z ciuszkami dla przyszłych mam dzieci, oraz zabawki i meble dla bobasów Liczę jeszcze na listonosza popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.148
Wysłalam do kilku firm.... ale dostalam odmowy. Ja nie mam żadnych nowych stronek bo wszystkie linki brałam stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 1982
a jednak listonosz mnie nie zawiódł próbka balsamu po goleniu Brut dla mężusia- ucieszy się 30 próbek tkanin /materiałów- bardzo fajne katalog firan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.148
martusia z jakiej strony zamawilas to co ci przysłali ?? :D:);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 1982
Już podaje adresiki: - www.brutworld.com - próbka balsamu dla faceta - www.aja.pl - próbki tkanin - www.wisan.pl - katalog firan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.148
wielkie dzieki ;* jestes koffana :). Moze jeszcze cos podasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nie dizs niestety tylko katalog a raczej sztuk dwie WAKACIE W GRECJI, i taki ogólny wakacjie 2006 od firmy: MATIMPEX adres: www.matimpex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.148
Ale jestem happy.. :D:D:D::D:D:D Dzis dostalam 15 probeczek odjaiejs apteki. preobeczki iwostinu vishy i inne. a takze notes, ulotki i jakies tabletki na gardlo :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza-148
hehe zarejestriwlam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeeel
Hej, Wysyłam próbki od niedawna (jakis tydzien, dwa). Mam pytanie dostałyście moze cos z Cover Girl ?? Ja dostalam z L'oreal , z Teny, katalog OKA (dekoracyjny, z meblami itd. ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jakieś stronki hmm można napisać do gerbera do wojewódctwa zachodnio pomirkiego, tam wpisujesz w gogle i jest mi codziennie jakaś paczka przychodzi ale same katalogi ale nie lubie katalogów za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.148
Ja znowu zamawiam ale to jest nalog :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mozecie podać może email do tych pudełeczek na tabletki antykoncepcyjne? Wiem że to był Robert jarocki ale dalej nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Justyś nie śpimy i zabieramy sie za szukanie adresików. Jak bedziesz miałą cos to podawaj tutaj emaile albo stron,ki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeeel
Czy ktoś dostał jakieś próbki z Cover Girl ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 1982
cześć dziewczyny do mnie wczoraj przyszło: www.celine.com katalog exluzywnych toreb i butów z Fracji www.carreblanc.pl katalog pościeli i ręczników www.rund-ums-baby.de - jakiś katalog rajstop ale chyba na żylaki z Niemiec www.zepter.pl - 5 tubek jakiś próbek www.nycvisit.com - katalog o Nowym Yorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeeel
Halooooo! Ja mam tylko jedno pytanko małe.... Czy ktos juz dostał próbki z Cover Girl (kosmetyki) ??????? Prosze o odpowiedz......pliiiiiiiis................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.148
u mnie dzis pusciutko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 1982
dzisiaj u mnie: próbki trawy do zasiania i do tego 5 kopert i kartki do wysłania komuś z niemiec jakieś tkaniny z belgii karta do badania piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZET21
HEJ DZIEWCZYNY MAM PYTANIE CZY DOSTAŁYŚCIE PROBENZANBER.DE FAKTURE JEZELI TAK TO CO ZROBIŁYŚCIE ZEBY Z TEGO ZREZYGNOWAC PROSZE POOOOOOOOMOOOOOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tak to jest jak się na zagraniczne strony wchodzi i zamawia nie znając języka :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×