Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość monka34
wiem ze to juz bylo ale ja dostalam dzis probki od pulanny i biomaris wiec wysylaja na pewno paps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowygadzeciarz
Ja mam takie pytanie - czy idąc do perfumerii jest szansa na wyłudzenie jakiejs probki? :) udalo sie komus ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin22
Witam!!! Kolekcjonuje darmowe gadżety firmowe,jeśli to możliwe prosze o przesłanie gratisów na mój adres adres:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessgirl
Witam. Zainspirowana waszym forum, sama postanowiłam zacząć bawić się w próbki i muszę przyznać, że bardzo to wciąga:) Do tej pory otrzymałam coś od: Tołpy - mała tubeczka maseczki z serii T, mnóstwo ulotek, karte członkowską z 5% rabatem Dax-2 próbeczki: arbuzowy żel do mycia i gruszkowy krem na blizny Zaproszonka- dokładnie już nie pamiętam skąd, były to jednak próbki z pieczątką, więc pożytku z nich nie było, chciałam je po prostu komuś wysłać:) Puma- pachnąca kartka :) I to chyba narazie na tyle, zapisałam się też do klubu Dove gdzie napisali, że dostanę prezent ale nic nie otrzymałam:(, pamiętam, że negatywa dostałam od Ziai, Nivea i chyba Bielendy... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika M***
Witam! Polecam też poszukanie darmowych próbek na amerykańskich stronach (wpisuje się w google i wyskuje mnóstwo). Dziewczyny pisaly, że ze Stanów też przysylaja tylko trzeba umiejętnie wpisać adres:) U nas większość firm skąpi, a mysle, ze ze Stanami będzie łatwiej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin22
Hej.Jasne,ze ze stanów przysyłają,ale poczta kradnie,więc jak dojdzie do was jakas rozerwana paczka to zgłaszajcie to szefostwa poczty,ponoć wywalają takich pracowników co sie na nas wzbogacają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zupełnie nową próbkomaniaczką. Jak do tej pory dostałam odpowiedź z dermiki, żebym wypełniła nakietę to mi przyślą, ale teraz nie ejstem taka pewna, bo napisałam zgodnie z prawdą, ze jestem niepełnoletnia. Durna krowa ze mnie. W każdym razie z Ziai napisali mi, że nie mają próbek dla cery trądzikowej, więc będę wysylac prosby o probki dla cery mieszanje :-). Do iwostinu się zapisalam jako stala klientka, ale do tej pory nie ma odpowiedzi ze cokolwiek przyślą. Jak będę miala coś nowego to napiszę. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiso
Konkurs przez zaproszenia. Osoby chetne do zaproszen pisac na adres kamiso@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzy zyczliwa
ktos napisal : "jestem na amciu... i nie trudno bylo sie tam dostac ale atmosfera jaka tam panuja to jakas paranoja.... uspokoj sie dziewczyno i nie osadzaj od razu ludzi jak nic nie wiesz... to pewnie ty sie na gadzetomaniaczki nie dostalas bo cie wyrzucili za kopiowanie linkow albo za sepienie co? " powiem ci ze CALKOWICE sie z tym zgadzam free amciu to jakas poracha, niewypal i nic wiecej, banda kretynek.niedosc ze banuja za bule co to jeszcze wchodza na inne fora i kopiuja same linki - wielkie adminki i moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzinka
free amciu to banada zlodzeji i degeneratów...najgorsze forum na jakim bylam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free.amciu
to jest forum do dupy!!!!!!!!Jestem tam spisuje adresy raz na jakis czas dam jakis adres zeby mnie nie wyrzucili ale super strony daja wiec jestem i u nich pisze ze sa wspaniali...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
banda szmat to free amciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo na am
na AMCIU adminem jest nienormalna TOpic suka wyjebana hahaha szpanuje a sama sie do niczego nie nadaje gowniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssss
ale przeciez tam adminem jest facet :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssss
a wy robicie im ciągle reklame ciagle o nich pisząc no normalnie wstyd mi za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berka
dostałam z yves rocher 4 próbeczki dwie nawilżone perfumowane chusteczki, szminke i jakiś krem oraz ofertę wysłali w ciągu tygodnia:0 wysyłajcie do nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiso
Jest ktos jeszcze chetny do konkursu Bolsa?? Do wygrania Opaski, smycze , bryloczki,ksiazka z przepisami. Jezeli ktos chce zaproszenie nich pisze na adres kamiso@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderka_12
Ej Nie kłóćcie się. Na free amciu jest źle. To fakt. Mi się tam nie podoba, bo trzeba dawać linki, a jest ich tam bardzo dużo, więc nie wiem z kąd brać te linki. Poza tym jest spoko. Ale to forum jest lepsze, bo mozna pisac. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos1146546aa
Jeżeli ktoś jest zaintersowany pisaniem na naowym forum o próbka i gadżetach nie pisze demonek16@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia292
Hej wszystkim!Ja tez jestem gadzetomaniaczką.To strasznie wciaga.Ostatnio znalazłam 2 stronki z platnymi ankietami.W jednej przysyłaja Ci raz na miesiac ankiety i za to płacą (do 25zł) albo przysyłaja prezent.na drugiej stronie mozesz znalezc ankiety na stronce i za wypelnione ankiety zdobywasz punkty.400000punktow = 40 zł.Ja w przeciagu 1 dnia zdobylam 4000 :) To sie opłaca.Czy ktos zainteresowal sie tymi stronami?Jesli tak prosze pisac na marysia292@tlen.pl a przesle zaproszenie do rejestracji.Pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiso
Marysia292 ta druga stronka z ankietami to jedna wielka lipa, teraz moze przez miesiac zgarniesz jakies 200 punktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berka
jest awizo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×