Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość wnerwiona to mało powiedziane
Wy durne babsztyle,ŻEBRACZKI !!skończcie już z tą "prośba o klik"bo mnie mdli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie stać was nawet na pastę skoro garcie o nią,heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczki: tołpa - hmm krem na rozstepy - probka i mnustwo makulatury faktro - 2 katalogi i dlugopis good year - naklejki i bryloczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_215
ej co wy piszecie jak wysylacie e-maile do firm z prosba o gadzety ? :P Bo ja nie wiem co pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruku
laska jaknie wiesz to nie pisz!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=10105 Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super fony za frico
www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=50557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka27
Do cholery ta pasta kosztuje 6,98PLN, wczoraj kupiłam, bo pasty się zazwyczaj kończą, jak się używa. Może by tak sobie po prostu ją kupić, a nie błagać i co gorsza kłamać. Jesteście nienormalne czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina D
Hey! Znacie już serwis DarmoweGadzety.pl? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=15207 Naprawde warto polecam pozdro! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaha
nie pierwsze 500 tylko piwrwsze ktore zdobeda najwiecej punktow nie umiesz czytac debilko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Jestem tu nowa, ale od dawna tu zaglądam ;D Jestem próbkomaniaczką. Zaraz podam kilka adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka..
jaja wez nie zebraj o kliki, kup sobie te paste !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała wymiana;)Wczoraj dostałam gadżety od pewnej firmy ( 2 x zapalniczka, 2 x otwieracz i długopis)Sama znalazłam tą firmę i nie słyszałam żeby ktoś dostał od nich gadżety, więc jeśli ktoś chce ten adres to musi zagłosować na mnie w konkursie (nie robię tego ze nie chcę podać Wam adresu tylko chciałabym zdobyć kilka głosików) Wystarczy się zarejestrować i oddać głos 3 minutki a fajne gadżety. Więc jeśli chcesz ten adresik to pisz na e-mail ola.ola0@vp.pl i podam ci linka do konkursy i napiszesz mi, jaki masz nick i podam adres nie bójcie się, że Wam nie podam zależy mi tylko na kilku głosach;) Więc jeszcze raz zachęcam Was do pisaniaOlaola.ola0@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vv7643ff
Kliknij na poniższy link, wypełnij całuśną ankietkę i zaloguj się na stronie, do wygrania super nagrody 3x telefony komórkowe Nokia. www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=24615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestańcie głupieć!!! Od pewnego czasu na tym forum pojawiają się tylko linki do 3d white i badania całowania. To jest chore! Przestańcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowka skarbowka
patrycja300 masz racje - tutaj jest lepiej www.free.amciu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj Fee Blee
Strasznie ten temat obniżył swoją wartość. Tragedia. Zamiast się wspierać to jakieś wariatki chcąc wygrać głupią pastę do zębów zaśmiecają temat a inne reklamują tak samo jak i one beznadziejne fora z idiotycznymi zasadami! Dajcie spokój! WSTYD PANIE OJ WSTYD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×