Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ano wystarczy droga Aliczko tylko trzeba ladnie sformulowac to zapytanie o probki , nie wystarczy ze napiszesz prosze p wyslanie mi waszych probek czy wyslijcie mi swoje probki :) troszki trzeba naslodzic im;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a trzeba podac jakis powod dlaczego chcialoby sie cos od nich dostac czy wystarczy normalnie napisac ze byloby sie wdziecznym gdyby przyslan mi darmowe probki? mam zamiar troche maili powysylac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do erisa pisalam jakos dawniej to odpisali ze nie wysylaja.Potem wyslalam na 2 rozne adresy do eris i na jeden byl - a na drugi +.Zeby nie bylo to podaje meila na ktorego pisalam:) serwis@eris.pl A wlasnie dostalam negatywa z vipery(kosmetyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliczko najlepiej napisz ze jestes zainteresowana ich produktami i ze chcesz przetestowac ktory bedzie Ci najbardziej odpowiadal do Twojego typu cery:) aha i zostaw od razu adres swoj, bo niektorzy nie odpisuja na maile i wysylaja od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM PO DłUżSZEJ PRZERWIE....A JA OD gerdy DOSTALAM JEDYNIE KATALOGI.....BUUUU....SKAD ONI PRODUKUJA DLUGOPISY REKLAMOWE, PUDELECZKA? OJ OJ POWATPIEWAM W SZCZEROSC ALEtestu na prawdomownosc NIE MAM:p a szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty Złośnico przeciwko mnie ;( ??? No tego nie spodziewałam się :( Napisałam do GERDY po tym jak ktoś (bodajże Ty) napisał, że coś od nich dostała. Po za tym ani pudełeczka ani długopisu od nich nie dostałam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Troszkę mnie nie było..ale w sumie nic specjalego na forum widzę się nie wydarzyło :P U mnie dzisiaj trzy paczuszki: * pudełeczko na tabletki antykoncepcyjne z SCHERINGA (troszkę trzeba było czekać, ale się opłacało bo pudełeczko naprawdę spoko ;) ) * 8 próbek z Flosleku * fajniutkie magazyny Beckers =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Lady Stokrotko :-* 🌼 no ja z gerdy tylko katalog dostalam:) nie gniewaj sie, ja ci nie zazdroszcze kochana, poprostu ludzie juz psiocza za bardzo az nierealne to wszystko .... no juz dobrze :-] prawda? buziaczki, ps. u mnie dzis pustki a propo od dawna ale dlatego,ze sie lenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sandra! Ty to sie widze naczekalas na te pudeleczka:Pa to wredoty tak dlugo kazali Ci czekac! ale to fakt warto oj warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak najpierw trzeba nauczyc
sie czytac ze zrozumieniem a dopiero pozniej obrazac ludzi :P Lady 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis pustki :( ale jutro tez jest dzionek :) z mojego doswiadczenia wiem,że firmy,które mają w drogeriach testery z reguły nie wysyłaja żadnych próbek,co zreszta jest dość logiczne.Po prostu nie opłaca im sie produkowac testerów i dodatkowo próbek mozna.No i porcja adresików :D http://www.inter-global.com.pl/index.php?str=klub&sub=probki http://www.lavera.de/kontakt.htm http://www.mychristiansite.com/ministries/worshiploud/site/request.htm www.pieluszki.pl/index.php?probka=1 http://www.suchenoce.pl/index.php?section=36 http://foodmachines.pl/za...e=main&lang=pl& http://www.wizytowki.rozancowe-karty.pl/ na dzis tyle :) przepraszam za ewentualne powtórki w linkach 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey Złośnico 🌼 Mnie po prostu już drażnią te teksty, że zmyślam itp. Przecież ja nikomu nie każę mi wierzyć :) Piszę co i skąd dostałam, żeby każdy mógł sobie też do danego miasta/firmy napisać :) Dzisiaj prócz wczorajszej poczty to same odmowy :P i pustka w skrzynce :D Wbrew pozorom i ja mam dni kiedy nic mi nie przychodzi :) A na pudełeczko z Schecheringa też czekam :P Niedawno ktoś pytał po co nam to wszystko (np. foldery) z miast polskich :) Odpowiadam - w moim wypadku mam znajomą, która kocha zwiedzanie Polski i cieszy się jak małe dziecko (echh ... te 40latki :) ) kiedy jej to zanoszę raz na jakiś czas :) Pozdrawiam laseczki i życzę pełnych skrzynek jutro 🌼 ps. właśnie wróciłam z meczu ... booooże jak ja to lubię :) 5:0, 6:0, 3:0 --> takie wyniki mojego klubu mi się podobają :) Sorki, ale musiałam to napisać !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko,najlepiej zignorować te zaczepki,te prowokatorki maja pewnie nizłą frajdę... A w tym klubie to aktywnie sie udzielasz czy raczej tylko doping?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shimmy --> masz rację, dzięki 😘 Na klub kibica stwierdziłam, że jestem za stara :P Bo u mnie niestety wszyscy młodsi ode mnie w klubie :( Ale jestem na każdym meczu :) Cieszy, że wreszcie panowie pokazują, że Mistrzostwo Jesieni nie zdobyli fartem :D Zresztą na 100% w niedzielę w TVNie znów pan komentator (były gracz Legii) będzie mówił, że to nie mój zespół był lepszy tylko Legia (lub inna drużyna) słaba :P zawsze tak mówi jak GKS z kimś wygra :) Ale co tam ... ważne, że w ciągu trzech meczów strzelili 14 bramek :D i żadnej nie stracili :P A zapomniałabym: odmowę dostałam od UM Warszawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stokrotki
kochana ja myślę, że Ty nie klamiesz tylko trochę koloryzujesz (musiałam to napisać) a tak swoja drogę, czy to nie dziwne, że o tylu odmowach piszesz dopiero jak Ci się coś zarzuca????? mimo to pozdrawiam cie koffana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisałam - nie każę nikomu wierzyć :) Piszę na forum, bo lubię pisać i żeby inni też mogli napisać tam skąd coś dostałam lub dostałam odpowiedzi pozytywne :) A napisałam o negatywach, bo akurat je dostałam :) No, ale jak ktoś nie wierzy to jak mówiłam - wolna wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Bez przesady ... po prostu niektórzy sądzą, że jak już się coś napiszę, że coś się dostało to od razu na pewno jest to zmyślone :) Ale to już ich sprawa Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu zostawmy ten temat...do żadnych konstruktywnych wniosków się nie dojdzie,tymbardziej do porozumienia...ich nie [rzekonasz,że mówisz prawdę...więc po prostu olać to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shimmy masz rację :) niech sobie ludzie myślą co chcą :D jak ktoś chce - niech sobie myśli, że ściemniam jak ktoś ma trochę rozumu - będzie wiedział, że takie zachowanie nie ma sensu :D kochana życzę Ci pełnej skrzynki i samych pozytywów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
NO WłAśNIE !! SKOńCZCIE !! ZNOWU SIę KłóCICIE ?? :( SPOKOJNIE LUDZIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza roza
kto chce zaproszenie do 3 etapu nivea duzo fajnych nagrod piszcie na kitka_86@o2.pl to powysylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey smile.gif Sorrka ,że nie było mnie od niedzieli ale net mi nie chodził ale już jestem mruga.gif Przez ten czasik Dostałam: -2 Razy Próbki z Floslek razem 24 próbki splash.gif -2 razy Yves Rocher razem 21 próbek smile.gif smile.gif -Z Ziołolek 1 raz dwie próbki smile.gif -Z Kolastyny 5 mruga.gif I to wszystko smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbeczkowa
co zawieracie w prosbie o próbki ?? ktoś tam w połowie topiku pisał aby umiec pisac DOBRE maile? czyli co ?? tak aby na bank przesyłali??? nie chodzi mi o tresc maila- bo to pisze kazdy sam, chce jedynie wiedziec jakie ELEMANTY trzeba zawrzec by mail by skuteczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie forumowiczki, dawno mnie nie było, ale jakoś czasu brakło; ostatnio dostałam: -winiary:kubek i kostki rosołowe (chyba już 3 raz) www.winiary.pl -próbki kosmetyków PAUL SAGANE (czekałam chyba dwa miesiące) www.paulsagane.com -koszulkę, otwieracz i smycz z LECHA www.lech.pl -próbki kosmetyków SPA www.masada-spa.com pozdrawiam Was serdecznie kochane dziewczynki życząc powodzenia; miłego dzionka Milutkie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×