Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Nie jestem nerwowa tylko sama rozśmieszyłaś mnie swoją wypowiedzią. Śmieszne jest to co napisałaś. Oskarżanie o kłamstwo to bardzo sympatyczne wejście na forum :) Jak już mówiłam - jeżeli ktoś nie wierzy, że można dostać coś takiego - trudno, nie mój problem. Zauważam, że jak pisałam już wcześniej, dla mnie osobiście takie ściemnianie na temat tego \"co to ja dostałam\" jest głupie, dziecinne i bardzo płytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boooże, kobieto zastanów się sama co piszesz. Oskarżasz mnie o kłamstwa, bo Tobie ktoś nie chce uwierzyć ??? To już jest zupełna dziecinada. Dostałaś - dobrze, ciesz się :) Przecież właśnie dlatego wysyłamy te meile - bo dostanie czegoś sprawia nam radość !!! Ale to nie jest powód, aby kogoś oskarżać i rzucać bezpodstawne oszczerstwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydentka
Aaaa...i jeszcze jedno zapytanie mam do StokrotkowegoKwiatuszka ;) Kiedy spotykasz sie z tym Twoim tzw. facetem ?? Hm ?? Zauwazylam, ze bywasz tutaj co najmniej 'czestawo'... Taaaaaaa, mozesz oskarzyc mnie o nadpobudliwe slowotworstwo, et cetera... Nie warto... Jak to posel pewien stwierdzil: 'Mocium Panie za wysokie progi na Twoje nogi...' Oj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ci się tematy pomyliły kobieto. Co masz do mojego faceta ??? Zresztą co Cię obchodzi kiedy się z Nim spotykam ??? Wybacz, ale nie umawiam się z kobietami :P :) Cytując posła rozumiem, że mówiłaś o sobie :) dziecko Dobranocka dawno już była. Weź się w garść, zgaś światło i komputer, bo widać nic nie umiesz robić prócz obrażania innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydentka
Stokrotko... Zaiste mylisz pojecie 'klamstwa' z pojeciem 'stwierdzenia', ot co. Dobrej nocy. Polecam ksiazke 'Upior w operze'. Oderwie od rzeczywistosci i tyle :) Pozdrawiam mimo niecheci do osoby mej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydentka
Alez mnie zmobilizowalas, Stokrotko :) No, no... Skonstatowalam, iz dla osoby Twej odpowiednia lektura bedzie 'Przebudzenie'. Ze szczerego serca polecam. Na bystra wygladasz - autora znajdziesz... Oczy otworza sie na ta rzeczywistosc... Zeby nie bylo - nie jestem zadna misjonarka :) A swiatlo juz dawno wyeliminowane z otoczenia mego. Paaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź dziecko najpierw sprawdź w słowniku co dane słowa znaczą, a nie pisz bzdury na forum :) Bo Twoje wypowiedzi świadczą tylko o Tobie. Skoro polecasz \"Upiora ...\" to widocznie już go przeczytałaś, ale jak widzę Ciebie za daleko oderwał od rzeczywistości :) Niechęć ??? Ja po prostu odpowiadam na Twoje bezpodstawne oskarżenia, ale fakt ... nie lubię ignorantek oraz oszczerców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pomijając wszystko inne, piszesz inteligentnie, ale Twoje wypowiedzi przesiąknięte są goryczą :) Chyba komuś przydałby się ktoś do przytulenia, a nie zatapiania się tylko w \"mroku\" oraz książkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydentka
Oj, Stokrotko, do dziecka tak zwanego daleko mi... Widze, ze stylistyka mojej wypowiedzi co najmniej Cie drazni...a to juz nietolerancja ze strony Twej... Zauwazam, ze spokoju w sobie nie posiadasz, a to nie jest pozytywnym nastawieniem... W taki mrazie koncze uzywajac slownictwa zrozumialego dla tzw. 'wszystkich'. To 'Slownik Wyrazow Obcych' polecam Kopalinskiego... Ciekawa lektura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydentka
I koncowa uwaga: pozdrawiam Cie, bo bystra i inteligentna istota jestes... A 'gorycz' - to pojecie wzgledne... Milo, ze nawiazalas kontakt ze mna...jakikolwiek by on nie byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...i znow mnie allegro pochlonelo;) a tu sie tyle dzialo, jestem pelna podziwu,ze raz na tydzien znajdzie sie jakis awanturnik na \"Naszym\" forum by tu troszke namieszac a potem sobie pojsc :P , jakby adrenaliny nie moznabylo w inny sposob spozytkowac ha ha ludzie ludziska, tyle zlego a wy jeszcze siejecie gorycz, czepiajac sie! wstyd! zostawcie kwiatki w spokoju zwlaszcza stokrotki;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ja również dziękuję za interesującą polemikę :) Nie lubię po prostu bezpodstawnych oskarżeń i \"wjazdów\" na tematy zupełnie odrębne-osobiste. Kończąc temat JOKO - jeżeli ktoś jest zainteresowany - napiszę co od nich dostałam. Jeżeli nie - po prostu przemilczę tą przesyłkę :) Tak czy siak będę wszystkich dalej informować co i skąd dostałam :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Złośnico 🌼 Allegro czasami potrafi zawrócić w głowie oraz wciągnąć na dłuuuższy czas. Jednak poradziłam sobie, bo wbrew pozorom wyjątkowo z jakąś inteligentną osobą polemikę prowadziłam :D Co jest niespotykane wśród tych podrzegaczy :) Pozdrawiam i życzę duuuużo przesyłek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentna i zapewne doświadczona nie dalo sie ukryc, fajnie sie wypowiadala:) czekam z niecierpliwoscią na twą wypowiedz o przeslylce z JOKO, sama jak racza odpisac to tez opowiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Ale pamiętaj Złośnico ... jak same pisałyśmy - nie rozmawia sie o nieobecnych :) Co do nieszczęsnego JOKO - napiszę :) sama jestem ciekawa co tam mi przyślą :) Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę słodkich snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Odpisali mi dziś z Humany, że jak będę mieć starsze dziecko to mam do nich napisać jeszcze raz i wtedy mi przyślą testery swoich produktów :D Podobno dzieciom do 4 miesięcy nie można wysyłać próbek jedzenia- prawo UE! No nic w takim razie poczekam jakieś pół roku.. moja siostra urodzi synka, mały trochę urośnie i wtedy znowu do nich napiszę :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mam prośbę o przetłumaczenie co to jest \"zip code\" oraz takiego zdania Thank you. Your sample will be sent to you as soon as it becomes available. Dziękuję za pomoc ;) I jeszcze jak ktoś by mógł z włoskiego La sua richiesta è stata inviata correttamente, provvederemo al più presto all'invio del campione per l'assaggio, grazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie forumowiczki! Stokrotko nie przejmuj się tym gadaniem nic a nic. Szkoda czasu. Ja również byłam podejrzana o podawanie niewłaściwych linków (firma Fragonard-wielu osobom nic nie przysłali i odpisali, że nie wysyłają próbek, ja natomiast dostałam od nich super paczuszkę i z tego co wiem parę innych kobietek również). Takie podejrzenia będą zawsze na tego typu forach.:):):) A co do osób pracujących w firmach, do których piszemy, to wierzę, że tak jest. I to tych wzystkich kobiet mam jedną prośbę: zamiast krytykować i wyśmiewać prosimy o dobre uczynki w stylu gdzie i kiedy pisać:):):) A co do JOKO to moja psiapsiółka dostała od nich trzy miesiące temu kosmetyczkę z próbkami kolorowych kosmetyków:):):) Miłego dzionka Milutkie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zip code=kod pocztowy reszta= próbki zostana wysłane jak tylko będą dostępne... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do włoskiego to znam kiepsko, ale wydaje mi się, że chodzi o to, że Twoja prośba/pytanie zostało rozpatrzone pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj widzę ze pojawiła
się moja "ulubienica", matka Polka, kura domowa w ulepszonej wersji!!!!!!!!!!! buuuu!!!!!!!! buuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! to za daryllkę!!!!!!!!!!!!!! a co do Fraconarda ja też nic nie dostałam, bo nie chciałaś mi napisać do nich maila, mał**!!!!!!!!!!!!!!!!!! buuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki totinka 😘 wiem, wiem właśnie, że tak jest. Pisałam również do Fragonarda, ale niestety mi nie odpisali nawet :P ale nie ma co zazdrościć tylko szukać, szukać, szukać :D No i dzisiaj skrzynka nie wytrzymała :( pękły zawiasy, bo mój \"kochany\" listonosz jak zwykle upchnął te wszystkie paczki/listy do jednej, małej, metalowej skrzynki :( Mają dzisiaj przyjechać ją naprawić !!! :) O tyle dobrze :] Dzisiaj dostałam między innymi: - BRIO (katalogi, ale takie piękne Disneyowskie :) ) - POWIAT CHEŁMSKI (duuuużo folderów, super koszulka) - CZĘSTOCHOWA (parę folderów, 2 śliczne mapy) - HEL (plakat, mapy, foldery, płyta) - KATOWICE (foldery, mapy, naklejka) - SOPOT (fajne naklejki, mapy, foldery, widokówki) Na dzisiaj to wszystko :) W sumie z Katowic dostałam meila, że nie mają gadżetów i mi nie wyślą, ale skoro wysłali to narzekać nie będę :) Pozdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do totinki
dzięki za przetłumaczenie, ale tak to sobie każdy może wrzucić do translatora i przetłumaczyć, więc chyba żdnych języków tom ty nie znasz, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba było sobie wrzucić do transatora, a nie zawracać głowę ludziom na forum i jeszcze ich obażać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za PODLOSC!! Nie obrażaj złośnicy i Stokrotki i Karolki oraz Totinki :) 🌼 Jak tak będziesz gadać to idz sobie na inne forum i tak gadaj ale nie na kafeteri bo to jest szczyt chamstwa !! :/ Co za ludzie mogą być tac bezczelni :/Buźiaczki dla Was Dziewczynki 😘😘 kwaiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleSsSa_91 --> dzięki za miłe słowa 🌼 Ja tego nie rozumiem. Co komu daje obrażanie innych ludzi. Po co obrażacie mnie, Złośnicę, Karolę i Totinkę 😘 ??? Dziewczyny aż tak bardzo nam zazdrościcie ??? Czy to jest problem napisać meila i wysłać do firm ??? Musicie mieć naprawdę niskie mniemanie o sobie, skoro was bawi obrażanie innych ludzi. Może przez to same chcecie się dowartościować ??? :) Zamiast siedzieć przy komputerze i wymyślać jakieś brednie, oszczerstwa i chamstwa - wyjdźcie gdzieś, poznajcie kogoś. Albo zajmijcie się czymś pożyteczniejszym. Ja rozumiem, że nie każdy jest lubiany i nie każdy jest duszą towarzystwa, ale to nie powód aby swoje frustracje wyładowywać na innych, nieznanych wam osobach. Tak podsumowując ... dziewczyny czy nie widzicie jakie jesteście płytkie i dziecinne skoro jeżeli już to wszystko robicie, to nawet nie potraficie się porządnie podpisać ??? :) Jasne ... zapomniałam, takie rzeczy robi się anonimowo :) Pozdrawiam 🌼 ps. po za tym nie mówi się o nieobecnych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę
do niczego jest to wasze forum, a ty stokrotko chyba też nie masz co robic skoro masz czas aby piać takie soczyste i długie wypowiedzi, wrzusćcie na luz i podajcie3 lepiej jakieś nowe adresy, czekam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do --->Ja nie mogę. Chyba żartujesz obrażasz nas a potem,, podajcie jakieś adresy!,, Idz dziecko gdzieś indziej a nie na kafeterii jesteś!:/ :/ :| Stokrotko może zaczniemy nie zwracać na nich uwagi ?? 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×