Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

papla, ja rowniez zamowilam ta bransoletke juz jakis czas temu, ale slyszalam, ze czeka sie na nia kilka miesiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może spróbuj napisać do Gatty? myślę, że jak napiszesz życzliwego maila to i coś dostaniesz ;) pisałam na poprzedniej stronie co przysyłają... heh a u mnie dzisiaj tatuś przyniósł dostawę: CHIQUITA - śliczny brelok, dmuchany pokrowiec na banana (bardzo fajny zresztą), broszura z przepisami na bananowe koktaile;) i broszura z radami, jak utrzymać formę... WSZIB - 3 proporczyki, podkładka pod myszkę, informator zadowolona jestem jak najbardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poza tym, to chciałam powiedzieć, że na CHIQUITĘ czekałam dość długo, już straciłam nadzieję, że coś przyślą, bo nie dają znać na e-maila. ALE opłaca się czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
papla a te bransoletki przysyłają za darmo czy trzeba płacić?? Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Lollipop_ a masz może ten adres do CHIQUITA i czy mogłabyś go podać tutaj na forum?? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
A u mnie dzisiaj tylko makulatura i płyta z Kraśnika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dwie przesylki; takie sobie :) * UM Braniewo - metalowy brelok z otwieraczem ;) , kalendarzyk kieszonkowy, trzy pocztowki i broszura info; * Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdanskim - przypinka \'Powiat Gdanski\' i duzo ciekawych folderow info dotyczacych Powiatu Gdanskiego. Teraz czekam na poniedzielnik :) nataliaaaaaaaa, z tego, co mi wiadomo - te bransoletki sa calkowicie darmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
tak tak bransoletki sa darmowe,czekam tez na pierscionek z 2smart4you,pewnie tez przyjdzie jak jak zima mnie zastanie :P no wlasnie lollipop mozesz podac jakies namiary na CHIQUITE??? plzzzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roleszczuk@chiquita.com Google nie gryzie - naprawdę ;) Tylko co napisałyście do Chiquity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
roleszczuk@chiquita.com - znalazlam link na stronie chiquity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
ja do chiquity napisalam cos takiego Witam, Chciałam się dowiedzieć, czy nie mają państwo do zaoferowania bezpłatnych broszur lub gadżetów reklamowych.moj mlodszy brat uwielbia banany-rowniez CHIQUITA:)bardzo by sie ucieszyl gdyby dostal jakis bananowy gadżet. Jeśli panstwa odpowiedz bedzie pozytywna to proszę o przesłanie upominku na mój adres: tu adresik podac nalezy zgóry dziekuje i pozdrawiam imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka 24
a z Gatty to długo sie czego na przysyłke i czy dostałyscie jakis pozytyw na @ z góry dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka 24, generalnie - to Gatta od razu wysyla; ja czekalam ok. 6ciu dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
ja wyslalam maila do GATTY ale nic nie odp . jednak dziewczątka z naszego forum dostaja upominki z gatty,wiec nic nie zasxzkodzi wyslac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
a czy ktos wie w jakiej formie sa probki perfum od lacoste??? husteczki zapachowe??/kartki czy cuś innego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na gatte czekalam chyba 2 dni :) priorytetem mi wyslali przesylke :) dostalam tez dzisija koperte z grodziska mazowieckiego ( urzad@grodzisk.pl ) a w niej dlugopis, pocztowki, informator, kalendarzyk i 2 naklejki :) no i czekam na koperte z braniewa bo dostalam od nich pozytywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś próbki Elseve :D a tak to nic :( i po za tym 13 Piątek to nie mój szczęśliwy dzionek bo w tamtym roku w właśnie w piątek 13 Października złamałam noge.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
a nie wiecie gdzie mozna dostac darmowe probki np cieni do powiek,pomadek(takie miniaturki jak mozna kupic np w avonie) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
AleSsSa_91 a moja siostra urodziła się 13 pazdziernika hehe. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Lollipop_ i KATjen25 dzięki ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
http://www.papermate.com.pl/?pid=3 - nie wiem czy to juz bylo ale zaryzykuje.tu mozna sie zapisac do klubu a w zamian zostaje sie ekspertem artykulow papierniczych i co jakis czas przysylaja darmowe produkty i gadzety na przetestowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osa1990
Hej ja dopiero od niedawna zajęłam się tym "hobby";p możecie przypomnieć maile firm pewnych i tej z kartkami zapachowymi?? z góry dziękuję za wszystkie pozytywy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam pare maili chyba z nudów i teraz nie wiem co z tym wszystkim zrobić :) Leżą w kartonie stosy próbek, niektóre firmy wyslaly nie dwa trzy kremiki tylko po kilkadziesiąt, do tego cale opakowania kremów szamponów maseczek. Normalnie przychodzily duże pudla. Nie mam co z tym robić tak więc koniec zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×