Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

oczywiście, że Cię przyjmiemy:)) a u mnie dzisiaj: z GATTY: breloczek, notes, ładny długopis wszystko ładnie zapakowanie:)) GERBER-broszury, zero próbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znowu nic... tyle mailów wysłałam i nic nie przychodzi...:( nawet nagród z konkursów nie widac ps. pomożecie kobitki - wystarczy przpisac kodzik z obrazka http://www.konkurs.shockwaves.pl/index.php?id=showgallery&sh=48 http://www.konkurs.shockwaves.pl/index.php?id=showgallery&sh=47 http://www.konkurs.shockwaves.pl/index.php?id=showgallery&sh=46&pg=0 chciałabym wygrac aparat dla faceta na urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem boberek ;) Dzisiaj tylko to, co ponizej: * Platforma Obywatelska - smycz i brelok (w postaci wysuwanej miarki); * Kampania "Prowadze jestem trzezwy" - ladny brelok. Negatyw z Powiatu Raciborskiego. Lollipop_, na jaki adres pisalas do Gatty i jak dlugo czekalas ?? Wyslalam do nich maila, na adres marketing@ferax.com.pl, w tamtym tygodniu i cisza...hm... Klaudia_28, a coz to za pytanie... :D Witamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarieleczkaa
Hmm dzisija nic ale za to wczoraj :) z gatty breloczek brulion i dlugopisik jak wszyscy ;p mi nic nie odpisali wiec nie ma sie co martwic ;p czekalam tydzien...z platformy to samo miarka i smycz z dusznikow zdroju pelno ulotek na temat hoteli wizytowki, z minceru probki 4, i starter orage :) hmmm i z nich tylko z orange dostalam odp :) reszta przyslala bez potwierdzenia a jak dlugo na pierscionki czekaliscie z 2smart4u? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25 pisałam na e-maila ferax@ferax , który znajduje się na stronie ;P czekałam ok. 5 dni i jestem bardzo zadowolona...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollipop_, dzieki :) Ja tez pisalam na adres znajdujacy sie na ich stronie, tylko ze klikajac w ten, ktory jest podany - wyskakuje mi ten z marketingiem... No poczekam jeszcze - w sumie wyslalam maila 5go lipca. aarieleczkaa, ja czekalam na ten pierscionek troche ponad miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarieleczkaa
KATjen25 Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
hej dziewczyny! czy to ten adres jest do Gatty : marketing@ferax.com.pl czekam na odpowiedz. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Od jakiegoś czasu obserwuje wasze forum :) nie jestem brobkomaniaczka jak narazie :) interesuja mnie bardziej firmy ktore wysylaja darmowe gazety reklamowe :) od jakiegos czasu zbieram dlugopisy i smycze reklamowe :) jesli znacie jakies stronki i adresy gdzie wysylaja gadzety to dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj z UM Ozorków przesyłka za potwierdzeniem odbioru a w niej siatka reklamówka i proporczyk miasta. normalnie szok ;) 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NO JAKA DOWCIPNA OSÓBKA. a poczytaj sobie te 600 stron to znajdziesz linki a nie czekaj na gotowce hrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółtodziubWgratisach
witam wszystkich! jestem tu po raz pierwszy i jesteście super, że dajecie takie adresy:) Jestem zielona jak na razie bo przezytalam dopiero parę ston:) ale i tak jesteście superCoolExstra :* Mam deficyt budżetowy- taki że na długopis mnie nie stac (student) więc każdy gażet będzie skarbem. Kaszkę też się zje, nie będe głopa (jjjupi :P) Mam jedno małe pytanko: co piszecie w mailach? -jakie teksty żeby wam coś dali- wiem pytanie moze być zbyt osobiste- ale zdradzcie mi swój sekret....plissss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółtodziubWgratisach
*sorki za błędy jestem po noce:) *głodna- oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ w koncu coś do mnie doszło, a mianowicie kolorowanki z jakieś zagranicznej stronki, chyba KATjen25 ją napisała na forum - ale sie siostrzenice ucieszyły - przynajmniej im zrobiłam mała niespodzianke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🌼 Z mojego postanowienia poprawy jak zwykle wielkie nici ;) Wczoraj u mnie tylko mail o wygranej płytce w konkursie, poza tym od tygodnia nic nie dostałam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarieleczkaa
:0 dostalam dzisiaj te pierscionki z 2smart4U hmm nawet fajne tylko chyba mam za grube palce na nie;p pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! No, doszla Gatta :) Gruby notes (format zeszytu), dlugopis i brelok - wszystko z firmowym logo :D Ciesze sie, bo to konkretna przesylka ;) Co do adresu; najwyrazniej mozna pisac pod dwa: marketing@ferax.com.pl ferax@ferax.com.pl W e - skrzynce dwa pozytywy, ale bede musiala poczekac jakies dwa miesiace...poczekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
czesc!! jestem tu nowa.mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swego grona :) i na sam poczateczek serwuje jakies linki http://www.ginweb.pl/p_dodaj.php-tu wysylaja darmowe pudeleczka na tabletki antykoncepcyjne,fakt ze co jakis czas nie maja nakladu http://www.chanel.com/nav/html/direct_page.php?page=contactus&zone_lang=EURDE-perfumki,kosmetyki chanel,juz zamowilam i czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25 na gattę warto czekać, bo to konkretna firma, która dba o opinię klientów... chyba zadowolona z przesyłki? u mnie dzisiaj z jakiejśtam wyższej szkoły w Chorzowie (parę stron wstecz dziewczyny pisały) -smyczka na klucze, poradnik w grubej oprawie, masy, podręczny i broszura;) słabo, ale zawsze coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście w moim poprzednim poście miało być mały, nie \'masy\' heh xP gumową bransoletkę dostałam, nie wiem, czy z tej strony. Czekałam długo, bo chyba ok. 2 miesięcy... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam 2 tyg. temu i nadal czekam. Dzisiaj w mojej skrzynce @ same negatywy. Kto mnie podratuje? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
ja mogę cie paula 296 pocieszyc tym ze z dax'a przysylaja,jak jeszcze nie prosilas ich o probki to zrób to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla
mogę wam powiedziec ze warto brac udzial w konkursach w radio. ja np w radio zet jakies 3 tyg temu wygralam plyte bon jovi :) fakt faktem ze lączy sie to ze straceniem dwoch gora trzech zlotych na koncie komórki ale oplaca sie :) poza tym tzreba miec dobry refleks bo to zazwyczaj sa konkursy typu KTO PIERWSZY TEN LEPSZY :p HEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×