Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość aarieleczkaa
hehe moze poczta zabrala..moja koperta byla rozerwana i w folii dostraczyli szok co ta poczta robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh naiwne
opanuj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D U mnie dzisiaj tylko jedna przesyłka z La Roche-Posay-dostałam to, co wszystkie :) Pozdawiam. PS:Niebrzydki ten pierścionek. Faktycznie zupełnie za free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w skrzynce pierścionek ze smarta oraz katalog mebli brw i ulotki o austrii nie ma gadżetów ale te ulotki są super i trochę mapek oraz jakie pamiątki się kupuje w austrii teraz nie skorzystam ale kto wie może za jakiś czas tam pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Kurde ja niewiem co sie dzieje u mnie dzis znowu nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubsia
możecie napisać mi strone z której zamówiłyście ten pierścionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
Serdeczne dzięki Dziewczęta. Jesteście super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato znalazł w skrzynce awizo. Właśnie odebrała, więc oprócz przesyłki z Saponarii dostałam jeszcze: - katalog z biura podroży (dla taty) - katalog domów (dla mamy) - katalog z schafera - broszurę i smycz z WSZIB - mapę i 7 pocztówek z UM Ostrów Maz. - 2 balony z beko i broszure (dostaliście coś wiecej?) - katalog, pocztóki i naklejki z GRaz - długopis z Vattenfall i broszurkę Pierscionek z http://www.2smrt4u.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pustki od kilku dni,listonosz mnie nie lubi czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tego sklepu Zielarsko-Medycznego 4 pory roku to o co pisałyście prosbe? Bo napisali mi w mailu, że mam podać jakimi kosmetykami jestem zainteresowana.. Co oni w ogóle wysyłają? Jakieś kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
paula296 ja oprócz balonów z Beko dostałam jeszcze zajefajny długopisik. Pozdr;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiaq, tak kremy. Zobacz na dołączonej przeze mnie fotce. Dostałam m.in na zmarszczki, trądzik, nawilżające.. Mogłabyś mi przypomnieć email do tego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny! Parę dni mnie nie było, z powodu wczasów:) przyjeżdżam, a tu taka zaskoczka! bardzo dużo fajnych przesyłek VATTENFALL-latarka zapakowana w papierowe etui 2SMRT 4U-pierścionek HELIX-naklejki NIVEA-próbki kosmetyków dla dzieci, innych nie wysyłają, a że moja siostra ma małego bąbla to napisałam:) chyba jeszcze coś ale to potem dopiszę, bo ie pamiętam ni w ząb:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była już któraś w skrzynce? mi się nie za szczególnie chce iść:D a co do pierścionka z 2SMRT... to bardzo mi się spodobał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przyszedł poradnik żywieniabardzo fajny z nutricii i próbki jedzonka :) i dwa pierscionki z smart4you nawet tez fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj dostalam próbki z Mincer TYLKO ZE WSZYSTKIE SA DLA MOEJJE MAMY,niech to szlak trafi! czlowiek sie meczy zeby cos dla siebie a tu wszystkie przeciwzmarszczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liść
dziewczyny jak zamówić ten pierścionek. wogóle nie znam angielskiego. pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula296, ale te kremy na Twojej fotce są z Mincera. Czyżby wysyłali właśnie ich próbki? mail do nich jest taki: czteryporyroku@onet.eu u mnie dziś w skrzynce pusto, a na mailu sam spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pusto, tylko wyciąg z banku. Zmobilizowało mnie więc to do wysyłania dużej ilości maili...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila był listek i nic szczegolnego nie przyniosł : - Płyta Cd od Phlips\'a -wydrukowany plakat z zawodnikami piłki nożenej wraz z autografami od de graafschar - makulatura odPollena - aroma -Prenumerata Claudii To tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
hej ja dzisja dostalam mase probek od Alcina.:) Podaje adres: biuro@alcina.pl co prawda nie wysylaja odpowiedzi na maila ale wysylaja paczuszki z masa probek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZU a te próbki z alcina to kosmetyki ma sie rozumiec?? dlugo na nie czekalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
jasne kosmetyki.hmmtak kolo miesiaca.ale oplacalo sie bo jest ich naprawde mase!!i to roznorodne.tylko jest jeden problem:nie odpisuja na maile.ale przysylaja probki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeee
Hej znacie moze jakies firmy ktore na 100 przysylaja kosmetyki?prosze bardzo pomoc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×