Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość djBasia
NatiC dziekuje;** zaraz poczytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LooooooooooooL Banan wez troche na forum poszperaj a nie pytaj sie cay czas trudno ci przewinac kilka stronek wstecz albo w kogle wpisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djBasia przejrzyj sobie wczesniejsze strony, tam masz dużo adresów, gdzie wysyłają darmowe próbki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
oki...trche juz czytalam na forum i troche pozamawialam...ciekawe czy dojda do mnie tez rzeczy...jeszcze dlugopisy pozamawialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie pytanko do was, czy braliscie udział w konkursie milionbatonow.pl ?? gdzie moznabylo wygraqć batoniki(twix,mars,snickers itp) ?? (twał jakoś w marcu i w kwietniu) Bo ja wygrałam tam 30x bounty i 30x mars:) tylko poczta ukradła mi te paczki!;/ i wysłałam juz troche temu reklamację i mam czekać miesiąc.. ciekawe czy wyślą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
Mysiolina przepraszam,ze tak dlugo czekalas,ale szukalam nazw. ja tu podam nazwy i w googlach wpisz te nazwy i wejdz na stronki tych firm i napsiz do nich maile,bo ja stronek i maili nie pamietamk -Gatta -Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu -Wschowa -grodzisk mazowiecki -inter marche -łeba -vattenfall -wszus -sława -środa wielkopolska -wągrowiec -Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie wszystkie z bloga Pauli(paula296) www.paika.blog.onet.pl jej blog:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djBasia dostałaś od gatty? ja raz pisałam i dostałam odmowe =| ale później jeszcze spróbowałam na inne meile i barak odpowiedzi =|| a ty dostałaś może odpowiedź od gatty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
NatiC dzieki za stronki...ale w ppierwszej jak uzupelnie caly formularz i dam dalej i dam dalej (bez popraw) powinien byc krok 2a wyskakuje blad,Tobie tez wyskakiwal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
ja napisalam do gatty,ale jeszcze nic nie odpisali...a to jest pauli ona ma tu nick paula296....wiec trzeba sie jej spytac:) ja spadam....bd jutro...pa;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorka, ale nie doczytałam na tym Paul Sagane można zamawiać próbki za pośrednictwem formularza a ten nie działa =||

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisalam wczoraj do Kolastyny maila z prosba o probki produktow i odp mi zebym podala dokladne dane adresowe, imie nazwisko , okreslila rodzaj cery i wiek i na podstawie tych informacji dobiora mi próbki. Zastrzegaja sie tylko ze probki wysylaja jednorazowo:(, ale i tak uwazam ze warto spróbowac. infolinia@kolastyna.pl piszcie na ten adres e-mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita2121 dostałam takiego samego emaila od kolastyny, zebym podala wiek i rodzaj cery itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak. Ja też takiego od nich dotałam tyle że rok temu!! I jak odpisałam (mam 15 lat) to mi napisali żebym się z nimi skontaktowała za 3 miesiące to wyślą mi próbki bo akurat ruszy seria dla nastolatek. No i po 3 miechach do nich napisałam i nic... :/ zadnej odpowiedzi. no i sie teraz wkurzyłam i znowu napisałam i meila ze juz dawno mi obiecywali probki a oni mi na to: \"Dzień dobry Proszę o kontakt pod koniec października - wtedy powinny być już dostępne próbki Nastolatki - odpowiednie serii dla osób młodych o cerze: trądzikowej, tłustej i mieszanej...\" to już było przegięcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... zapomniałabym :P kiedyś się was pytałam czy nie znacie może jakichś adresów linii lotniczych od których można coś dostac?? na serio starsznie mi na tym zależy, bo wprost ubóstwiam samoloty i wszystko co jest z nimi związane :d :D tto z góry dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa kiedyś dostałam z linii lotniczych, ale wtedy byłam na lotnisku i leciałam na wakacje:D:D w tamtym roku bodajze :) Posprawdzam to napisze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gatta już niestety nie przesyła. W końcu musiały się jej wyczerpać zapasy ;) U mnie wczoraj pusto. Może dzisiaj coś będzie, bo jutro wyjeżdżam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Wam wszystkim :) wczoraj listoroznosz nic nie przyniósł :( może dziś będzie lepszy dzień hehe a propos długopisów :) też by mi się kilka przydało...dopiero mam jeden ze Szkoły we Wrocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie wczoraj przyszło; 1. U.M. Bolesławiec informatory,mapa, długopis 2.U.M. Skoczów informatory, mapa 3. 2 SMRT 4U - pierścionek 4. Vattenfall- smycz:) 5. Wydawnictwo Helion katalog 6. Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu, informatory,ulotki, kalendarz na nowy rok szkolny, długopis i to bardzo fajny! oraz smycz 7. ziołolek- długopis i próbku kremów 8. Department of health&human services - 3 kolorowanki dla dzieci z ząbkami:) Ogólny szok! już dawno (ok 2 tygodnie temu) wysylaląm meile i nic. aż tu nagle patrze a moja skrzynka pełna:) P.S. dzis wysyłam dalej meile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×