Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

lollipop tam są dwa okienka i napisałam 01 w jednym i 595 w drugim :/ echhhhh ale ja pechowa jestem, ja pisalam do nici,smyka,montany i nici z odpowiedzi nawet:/ chamy;P a jak ktos ma namiar na kubki i t-shirty to prosze na mail niusia212@o2.pl z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1978-
Mardud Z kolastyny długo czekalaś? Przyszła ci z kolastyny odpowiedź zebyś odpowiedziala na kilka pytań i zezwolila na obrót swoimi danymi? Dopiero po tym ci wyslali? Ja tak mialam i czekam i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkaf
I jeszcze coś. Jak macie jakieś adresy do firm w ktorych mozna otrzymac kubki, notesy itd proszę o namiary na asienka1001@o2.pl Jakby ktoś chciał moge podać inne adresy... Np. konsultantek Avon, które przesyłają próbki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chciałabyś zauważyć, to te forum nie jest o żadnym klikaniu:O jesli nie masz nic do powiedzenia na temat o jakim jest stworzone forum, to tu nie wchodź! i sie nie wypowiadaj... tak ciężko to zrozumiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a propo konkursu Shreka, wygrałam maskotkę:) Ale czytalam ze czekacie i doczekac sie nie mozecie przesylki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja wygrałam płytę w fun clubie to chyba 2 miesiące czekałam, aż dojdzie --\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkiem znalazłam fajną firmę co wysyła prezenty dla psów. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czy ktos moze zamowil sobie newsletter Nivea? Ja dostaje, ale nie w Polsce. Oni co prawda oficjalnie nigdzie nic nie wysylaja, ale ja dostalam kiedys ankiete do wypelnienia z miejscem na moj adres i dzisiaj dostarczono mo dwie probki. Pytam, bo Nivea w Polsce udaje baaardzo ekskluzywna firme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakiegos czasu poczytuje co tu sie wypisuje :) probowalam grac w shreka, ale nie wygrałam, no bo ile reazy mam probowac, 200?? ja raczej nie naleze do \"probkomaniaczek\" (jak narazie), ale do tej pory to tylko dostałam 2 razy probki z klubu dove, probki z flosleku, probki zaproszen (dzis wysłałam kolejne), ale ciekawi mnie ten starter orange....bo nie moge nigdzie tego znaleźć, pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssszalonaaaa
ja się wtrące :) vichy też wysyła próbki i to powiem wam że dość ładne:) ja dostałam zestaw normaderm..... i powiem wam że nawet zadowolona jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj zestaw (15 szt.) zapałek reklamowych - prześliczne i zawieszki zapachowe w najróżniejszych kształtach (autka, misie, słoniki). I tyle - ciekawe gdzie jest reszta moich obiecanych paczuszek. Adres dla psiaczków podaję według zgłoszeń - cierpliwości bo nie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie bylo mnie w domu 2. dni, a dostalam kilka ciekawych przesylek: * gruby przewodnik po angielsku, plyta \'Wirtualna Podroz\' i brelok - drewniane buciki (bardzo ladny) :) ; * katalog kotlow, 2. dlugopisy, 2. zapalniczki, smycz, wizytowki i kalendarzyki; * broszura info, 2. notesy - bloczki; * damska koszulka (swietna!), katalog ksiazek, 3. bajkowe przypinki, naklejki, zakladki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nie wiem czy to jest jedzonko - napisali próbki i gadżety dla pieska - pewnie karma (bo to nie dział weterynaryjny). Pieska ma moja siostra (syberian haski) - to bydle nie piesek, tak że nie wiem, czy to się nam przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znowu ciekawe przesylki: * Laboratorium Kolastyna (po raz trzeci...?) - 29. probek i ulotka/ankieta; * duzy plakat dotyczacy segregacji smieci, 2. ciekawe raporty dotyczace edukacji ekologicznej; * koszulka (XL), torba lniana, 2. rozne smycze,3. balony, teczka z gumka, 2. kolorowanki edukacyjne, 2. notesiki/magnesy na lodowe, ulotki, plyta, trojwymiarowa linijka...chyba wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rude pasemka. w kauflandzie byłam.. jak macie fajne stronki do na mejla proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuza
ssszalonaaaa na jaki adres wysylas do vichy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Marmud Czy mogłabyś mi podać stronki lub adresy firm z których wysyłają coś dla dzieciaczków np drobne zabaweczki, kosmetyki,itp? Oczywiście nie mam na myśli takich firm jak nutricia, nivea, czy jonhson bo tam pisałam chodzi mi o mniej popularne firmy takie z których ty coś dostałaś? Byłabym Ci niezmiernie wdzięczna. Jezeli możesz to wyślij mi na adres: anitamk@op.pl A tutaj adres z którego ja dostałam 6 fiolek perfum francuskich. www.divine.fr-divine@divine.fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mi nie pomoze z Orange? chyba mnie zarażacie tym próbkami, bo zaczynam wysyłać maile, wysłałam juz 4, ale do takich duzych firm, co mi przyszły do głowy i oni pewnie nic nie przysla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amalka klika stron wcześniej masz linka do orange. to jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×