Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

PrincetonGIRL dzięki wielkie już wysłałam do nich @ :P mam nadziej, że przyślą coś mojemu yorkowi kochanemu :) wielkie dzięki woeli buziol dla Ciebie =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillciA
hehe moze za niedlugo trzeba bedzie zaplacic zeby taka szanowna dzidżej basia ci podała z łaski swojej adres ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej od razu napisac krotką historyjke o piesku. ja nawet wyslalam w zalaczniku zdjecie mojego pienia. Dostał idealnie dopasowane jedzonko. Chyba kilka paczuszek suchej karmy i mokrą jakąś ale nie pamiętam dokładnie bo dawno to już było. Może nie odmówią wysyłki próbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillciA
Bez obrazy w sumie ale jakby tą basie tak wyrzucić ,co? piszemy do moda :D? zartujeeeee no ale powinna zmienic styl.bo tylko jej wymianki w głowie chyba chce zostac nowym mikellsem hahaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
skad masz jojo xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
a ja się z wami czymśpodziele :p dzisiaj dostałam od Wyższej Szkoły Handlu we Wrocławiu -długopis -kalendarzyk -makulatura -smycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
ja niewiem jaka jest stronka i mail do czterech por roku... ma ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u mnie 6 przesyłek Wyższa szkoła handlowa - kalendarz, foldery, długopis, smycz UM Włocławek - same foldery Ziaja - 8 próbek 2SMRT 4U - pierścionek UM konin - foldery i gumowa bransoletka Carefree (niemieckie) - wkładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
daj adres do: 2SMRT 4U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś pustki...po tym wczorajszym napadzie na listonosza przez psa sąsiada chyba już nic nie dostanę hahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
sory ze sie tak dopytuje ale w co tam trzeba kliknąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba kliknac na pierscionek w tym koleczku, wpisac date urodzin i pozniej jest taka ankieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
dziekiii:*:* a jak nie ma w niektorych zagranicznych ankietach PL lub Poland, to oznacza ze nie moge tego miec? czy wpisujecie cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyspam to nie jest takie cudo! Ja w pracy na dwoch komputerach mam antyspamy poinstalowane przez informatyka i co myslisz ze wszystkie tak skutecznie usuwa? nie ma takiej opcji ... niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
a jak nie ma w niektorych zagranicznych ankietach PL lub Poland, to oznacza ze nie moge tego miec? czy wpisujecie cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz to się ciesz:) Ale nie mów , że jesteśmy dziecmi na podstawie otrzymywanego spamu. Chyba jesteś niedowartościowana. Ja też mam włączony filtr i co ? Dalej przychodzi. Teraz można zrobić wiele rzeczy, by mail nie został odczytany jako spam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nademna: wszystkie stronki do roznych probek maja ten sam adres? niestety nie jestesmy tak glupie za jakie nas uwazasz... ehhh... jakie dziecko pasty do zebow w domu nie ma???? jestes daremna. 3D White

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak przeczytałam sobie tu troszkę.... kilka postów nawet na mój temat.... ____________________ a teraz kilka słów do pomarańczowej kamillciA wiesz co ja nie podałam linka,bo na tym forum są tu takie pasożyty,które tylko czekają,aby ktoś coś podał....a ten link sama znalazłam i bardzo go sobie cenię...jeśli ktoś chce proszę pisać na priv pogadamy i ustalimy sobie coś:) Kamila jeśli chcesz wyrzuć mnie z forum...a i tak bd sobie pisać.... a z kilkoma osobami mam kontakt mailowy.... a jak jesteś taka odważna to czemu się nie zarejestrujesz tylko jesteś pomarańczowa? ______________________ Dziewczyny sory, za zmianę tematu...ale tu naprawdę są pasożyty,które tylko czekają na linki albo wysyłają te 3d white czy coś takiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×