Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

w końcu to nie takie trudne odróżnić podróbę od linka. ja się z tym nie kryje i zyję. I lobię brać udział w konkursach choć do wygrania jest pasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze sie brElok a nie brYlok, sorry, ale musiałam to napisać, bo jakos mnie to drażni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfdsf
pewniak www.alwaysfresh.pl kartka zapachowa www.tyitwojdom.pl www.klubdove.pl www.umwlodawa.pl breloczki smycz biuletyn turystyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmkkkddd
wszystkie stronki-przyznaję-bezczelnie ściągnęłam z wcześniejszych stron.Sama już nie pamiętam.Dawno wysłałam e-maile i dopiero niedawno zaczęła spływać poczta. Powiem tak-dziewczyny,wiem,że walczycie z tymi co biorą,nic w zamian nie dając. Obiecuję poprawę-i jeśli znajdę jakąś ciekawą stronkę-podam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PudELek806
Siemka dziewczyny! Chociaz jestem pomaranczowa to jestem z wami juz długo, nie uwierzycie ale przeczytałam wszystkie 600 stron pogawedek, w ciągu dwóch tygodni! W zwiazku z tym chciałam wam serdecznie podziekowac za wszystkie stronki ktorych nie musiałąm szukać a miałam je podane. Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! Dzisiaj tylko jedna przesylka, ale jestem zadowolona: * www.ombudsman.europa.eu - torba z nadrukami (na zakupy), dlugopis, fajny olowek, 2. pocztowki i broszury (po polsku). Maila wyslalam 3go sierpnia, a paczuszka dotarla dzisiaj az ze S(z)trasburga :) Pomijam, ze napisalam cale mnostwo wiadomosci do rodzimych firm...i cisza :/ amaalka, i mnie drazni slowo 'brYlok' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelek to sie chwali, poczytac i wykopac i wysłać a nie czekac na tacę :) ❤️ ja nie wiem co u mnie w skrzynce zalega, kwitnę w pracy :( dowiem sie dopiero po 16 jak dojadę na swoją wioskę ;) 😘 🌼 ps wypłato gdzie jestes - tęsknie za tobą tak puściutko w kieszeni mi bez ciebie Mardud śliczne dzięki za przesyłkę. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! KATjen25 -- Czasami tu jeszcze zaglądam ale nie zawsze coś piszę. Próbek nie zamawiam już od dawna bo mi się to troche znudziło i znalazłam sobie nowe zainteresowanie. Jak trafia mi się jakiś ciekawy konkurs to sobie biorę udział. Najczęściej trzeba na jakieś pytania odpowiadać albo pisać opowiadanko. Jak mi przy okazji wpadnie jakaś stronka z gadżetami czy ankietą za próbki to Wam podam. Sama maili nie piszę do firm, ponieważ nie chce mi się po prostu. Pozdrawiam i życzę pełnych skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_laska
do hejny dostałaś przesyłkę od gringo_laaska!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
ej o co chodzi z tym ze wy przesyłacie cos do hjeny? do agrafka1 skąd masz notesik i dłgopis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_laska
do hjeny nie wiedziałam :) a mi przyszło dziś starter z orange dałam bratu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
do kiksa i kolek... wy myślicie że ludzie sątacy głupi i będą wchodzić na skrócone adrsy 3D white? jezeli tak to się grubo mylicie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie słownik ===> wejdz na ostatni linkjK JESTES TAKA MADRA, KLIKNELAM I NIESTETY DALAM JEJ GLOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj starter orange... tylko to taka ściema bo trzeba doładować konto za 25 zł żeby było aktywowane....;/ no nic..czekamy do poniedziałku kiedyś dostałam taki super ładny katalog i pocztówkę francuskiej firmy ubrań Celine strona to www.celine.com tylko że chyba już się nie da zamówić aktualnego...;( poszukajcie bo ja jestem ciemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulajdus--> wielokrotnie pytacie o co chodzi z tymi przesyłkami od i do hjeny... poczytajcie kilka stron wcześniej. Do hjeny --> w poniedziałek Ci nadam przesyłkę z opakowaniami ;) i zbieram dalej. Jak coś masz to wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena nie tylko Tobie kaska uciekła;) do mnie też nie przyszła.......... a z pracy dopiero we wrześniiu wypłata!!!! Dobrze że jutro panne młodą maluje to troche $ wpadnie.... U mnie skrzynka pusta! nie wiem co z moim listonoszem się dzieje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos panny młodej-jutro idę na weselę :) i za tydzień na następne!! Wreszcie się wybawię. Co do wypłaty to ja czekam na 31 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ich jeszcze 3 sztuki ostanie przebrane :) Co do wesel to nie ja juz dziękuję. Swoje już mialam, styknie, wymarzona wypłatka w końcu wplynęła do pierwszego wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co by się tutaj zaczęło dziać, jakbym napisała, że wysyłam do hjeny swoje zdobycze. Puściutko wszędzie i nieziemski upał. Byle do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardud Pewnie by się działo :) Ale to nasze układy - giszeft is giszeft U mnie dalej susza. w skrzynce ciągle pusto, poza allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe lol
i macie może jakieś linki do stronek gdzie mozna zamówić darmowe błyszczyki do ust?? z góry dzieki za pomoc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×