Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Dzisiaj: - makulatura ze szwajcarskiej ambasady - 2 pierścionki z 2 smart 4u - mapa samochodowa z K2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Generalnie - to pustki...eh... Dzisiaj tylko UM Kraśnik - 2. informatory, 2. mapy i list, w ktorym pani informuje, ze gadzety zamawiane sa przez Urzad tylko na specjalne okazje :) No coz, najwyrazniej, moj mail do nich nie byl ta 'specjalna okazja' ;) Kilka pozytywow, ale kiedy doczekam sie przesylek, tego najstarsi gorale nie wiedza... :) soniaaa, ja kiedys pisalam do koncernu Danone, ale otrzymalam negatyw, jak wiekszosc zreszta... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ze szkoły i zobaczyłam na swoim łóżku dwa pudełka i dwa listy :) - bransoletka z Jamajki - broszury, pocztówki z fokami - kubek, smycz gumowa, zegarek na ścianę i podkładka pod mysz Chętnie się wymienię. Przesyłajcie propozycje swoich rzeczy na wymiane na gg:9510589

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewcyznki:).u mnie dzisaj pusto.ale bardzo chcialabym abyscie sie ze mna wymienily adresem aktualnym do farmony.chetnie podam za to inny:).oto moj mail:g-bi@wp.pl.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łos super ktos
oliwio paula napisala, ze da za wymiane!!!!!!!! jak nie masz adresu to do tej skapej i zarozumilalej dziewczynki nien pisz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu napisze. To adres będzie spalony. No np. taki głupi łoś, który się uważa za super ktosia go podwędzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka221
Sory paula ale ja sie zgodze...sępisz i tyle ,ja bym sie podzielila gdybym miala(mowie z reka na sercu) a ty na dodatek że nie dasz to jeszcze zeby inni ci dawali...jesteś pies ogrodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, czemu Wy się tak kłócicie, co do pauli to forumowisko to nie kafeteria i wpisujcie normalnie nazwy tych firm a nie tylko \"jak coś to na priv\"...sorki. Ja wczoraj przyszłam do domku a tu sporo przesyłek :) 1. 2 żele i 1 balsam do ciała, mydełko od kochanej hjeny :) 2. 2 fioleczki perfum z Carlo Bossi 3. Podkładka 3D z Lecz się zdrowo (taka śliczna) 4.bransoletka silikonowa Choose to know :) 5. i śliczna karteczka z Chicago od mojej psiapsiółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty - cieszę sie ze sie podobało :) Mardud -fartuszków w łęgowie nie mają już a chciałam uprosić na prezent buuuu.... a dalej susza ps a dostał juz ktoś moze z tego nivea zagranicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała bywalczyni dziś anonimow
Paula jestes smieszna! Zgadzam sie z łosiem bo najpierw podstawiasz jakies 3d white do klikniecia a adresów nie podajesz tylko sama patrzysz zeby skorzystać! "nie podam bo adres bedzie spalony..." w dupe sobie go wsadź pewnie zmyslasz gówno dostałaś i adresów nie masz no moze ewentualnie te które sama zerżnęłaś od kogoś. Chamidło i chytrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los super ktos
dzieki wszystkim za poparcie wielki buziol dla was :* Paula to jest kafeteria nie forumowisko, jak tam ci wszysc daja za wymianke to sie wymieniaj z nimi i spada j naszego forum a co do pojec to ich nie myle, za to tobie przydaloby sie trochce pouczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, dzisiaj 2. przesylki: * Heel Polska Sp. z o.o. - kolorowanka za rozwiazanie quizu na stronie :) * Oceanic - 15. testerow kosmetycznych i ulotki (czekalam na nie 10. miesiecy, dobre...) :D hjena, ja nie dostalam niczego ani od naszego ani od zagranicznego NIVEA :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka121
Paula po co zakładasz 2 nicki na tym samym forum?...tylko,żeby mieć 2 stopkę i żeby ci klikali...och bo dla ciebie to najważniejsze tylko dobra materialne..takie jak pasta do zębów z 3dwhite która naprawde kosztuje straszny majątek (haha) normalnie 50 sztabek złota... może mamusia ci nie może kupić? jak tak to ja będe taka dobra i sie złoże po 50 gr z co poniektórymi forumowiczami :D i bedzie na paste...dla paiki...biedactwo! a na Ipoda nie możesz sobie pozbierać sama (pieniądze) tylko kosztem naiwniaków którzy cie wielbią jak drugiego Boga :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...jak widać Polska to kraj krętactw i matactw a kombinatorów nie brakuje !... brak słów na te zakichane linki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna 1985
u mnie dzis naturella tampony w podeleczku 8 sztuk i jeszcze podeleczko wkladek.nie podam adresu bo nie wiem skad przyszly.ale super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie mi, w końcu spokój. Nie zależy mi już na 3dwhite, bo mam 40 miejsce i nie wygram iPoda. Założyłam drugiego emaila, bo na tamtym mam zbyt dużo spamów. Wracając do tematu: Rufin - niemieckie kosmetyki UM Wągrowiec - płytka, długopis, plan miasta UM Lędziny - zakładki, informator, plan miasta, brelok z laserem UM Wschowa - długopis, pocztówki, informatory Znak- podkładki pod mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×