Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ja normalnie tego nie chyba nie przezyje. Dziś bawilabym sie na weselu ale jedna osoba mi przeszkodzila której nienawidze. Ale huj jej w dupe. Sorki ze nie na temat ale tak jakos...Pozdro dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka007 skad masz notesik?:) u mnie wczoraj: 3dlugopisy,katalog,przywieszka,autograf.... i jakies broszurki o um...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, podaj maila, napisze Ci ;) Niby to tylko notes, ale adresu sama szukalam i to dosc dlugo... I nie chce podawac tego adesu na ogolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest fajnie bo nic ciekawego nie dostaję ostatnio dostałam sporo makulatury z firmy w której są promy do skandynawii o finlandii(nie po polsku) a próbki z teny.ech tak bym chciała dostać jakąś fajną paczuszkę w wielonma gadżetami ale znając moje szczęście to nic nie diostanę.Nawet do mnie nie doszła kawka 3 w 1. Nie wiem czy się dalej w to bawić skoro tak mało się dostaje przesyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka...
jak zmienić sie na czarna?? i co robicie jak jest tylko do usa?? jak wybrac na polske??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jestem tu nowa ;) znajdzie sie taka osoba która bedzie mogła mi podac kilka stron z gadżetami?? z góry dzięki dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrraaa
zobacz masz tyle stron do przegladniecie a nawet ci sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fampirek2 jak do tej pory to dla mnie poniedziałki są najlepsze:) a co do Mysia czy jak Ty sie tam nazywasz..:P to poczytaj trochę stron wcześniej i będziesz miała linki.... ciekawe czy jutro listonosz coś przyniesie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz doszłam do 622 strony:( ale wy dostajecie tyle fajnych gadzetów a ja nic:( podzielcie sie chociaż jedna strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirrraaa komu sie nie chce temu sie nie chce a ja przegladnełam juz duzo stron bo jak kazda z nas chciałabym dostać cos czym mogłabym sie pochwalic i podzielic z innymi http://www.dove.us/ tylko nie wiem czy do polski [ nikt nie odpowiedział na moje pytanie ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszka myszka.. kazda z nas szuka tutaj czegos dla siebie. najpierw napisz pod podane w topiku adresy, poczekaj ze dwa tyg i moze cos dostaniesz. nic nie ma tak od razu. prawda jest taka ze jak umiesz liczyc to.. licz na siebie, i tyle. cierpliwosc przede wszystkim. pozdr ps u mnie ost katalog z Vox- meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo serdecznie! Od jakiegoś czasu byłam \"czytaczem\" Waszego forum. Skorzystałam kilka razy z adresów przez Was podawanych. Ostatnio sama wymyśliłam, że bardzo chcę mieć czapkę z logo Toyoty, napisałam bardzo miłego, osobistego maila i po nie całym tygodniu tzn. dziś dostałam czapkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj tylko to, co ponizej: * Powiat XXX (ten, ktory juz nie wysyla, ale Pani zrobila wyjatek) - ladna czarna smycz, zielony dlugopis, zapalki z krajobrazem, krajobrazowa podkladka pod myszke, folder turystyczny i takie pojedyncze szczypce metalowe zwiniete na plastikowym kolku (hm...nie wiem, do czego to sluzy); * www.mydziewczyny.pl - wkladka Discreet, 3. tampony w kolorowych papierkach (wygladaja, jak cukierki...dobrze, ze nie zjadlam ;) ), ulotki - to chyba z tej ankiety, czy czegos w tym stylu; * 4. zdjecia z www.canon.pl (prawie wybilam sobie nimi oko...i boli teraz... :/ ). Powiedzmy, ze moze byc, ale nie otrzymalam tego, na co czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie dzis dosyc duzo;-D Dla pieskow moich przyszla karma z Fitmin do mojego chlopaka - nawet nie wiem kiedy wysylalam emeila i czemu do mnie nie wyslalam;-) A w dodatku dostalam 5 listow w domu, co prawda nie wiem dokladnie co bo nie ma mnie aktualnie w domu i bede za 3 dni ale mama dzwonila i mowila ze przyszly. Napewno dostalam z Uniwersytetu w Opolu, z UM Kołobrzeg, UM Wschowa i chyba wodociągów i czegoś jeszcze:-) Jakies długopisy, foldery, i coś jeszcze ale nie wiem co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena24nt, już dwa miesiące temu uzbierałam 100 wpisów na OnaJest. Napisałam emaila do admina i do tej pory nie dostałam odpowiedzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis: -mapa z k2 ( juz 2 ;o) -4 probki z dax cosmetics ( antytradzikowe, takie o jaki prosilam :)) - jedzonko dla psiaka z royal canin - zdjecia z canon i to koniec, niby nic ale bardzo sie ciesze bo ostatnio nic nie dostawałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś: kalendarz na biurko, próbki papieru, dwa \"opowiadania\" z DrukujzNami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Pod koniec lipca znalazłam tę promocję i przed obozem wysłałam do nich emaila, gdy już miałam te 100 wpisów i naprawdę nie odpisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mileno, Myszko... nie piszę tego złosliwie, ale pragne Was zawiadomic, że to jest temat o próbkach, a nie o konkursach (Aniutka bodajrze, zalozyla topik o Konkursach) tam sie wpisujcie. Tutaj mozecie podac link do stron z probkami, badz adresy do firm, ewnetulanie napisac co otrzymalyscie ost. z zamowionych gadzetow. prosze trzymajcie sie tematu. pozdr. U mnie dzis ulotka z hurtowni stali z Gniezna, hmmm, czyzby nagle Polska zaczela sie zbroic? pozdruffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja caly czas czekam na zamowione probki z OB i Always. nie pamietam juz kiedy do nich pisalam. Jesli moge Wam coś podpowiedziec, o ile nie zostalo to juz podpowiedziane, to radze wybrac sie do aptek i tam popytac, czy maja jakies probki np. Vichy, La Roche Posay, Oceanic, itp. Ja swego czasu otrzymalam ich bardzo duza ilosc (zapasy kremu mam do dzis) Jesli traficie na mila Pania Aptelarke to na pewno cos Wam da. Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×