Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja tak samo miałam... zastanawiałam się nad kremem w YR i chciałam się zapisać do klubu (nic nie kosztuje a są różne promocje dla klientów) i nie byłam pewna jednego kremu to Pani dała mi z 3-4próbki żebym wypróbowała:) bardzo miła Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj 4 negatywy z UM w Piławie górnej, Bystrzycy Kłodzkiej, Strzelina i Bielawy pozytyw z Sianowa, że dostane materiały jak prześle kopertę zwrotną, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety wczorajszy dzień był suchy :( :( nic mi nie przyniósł listonosz, za to na @ same SPAMy... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry smile :) To niesamowite, ale laskawa pani pocztowka odwiedzila mnie dzisiaj tak wczesnie... ;) Zawsze jak przekazuje mi koperty, tudziez paczki - to wzdycha wymownie...biedna... ;) Dwie przesylki: * CARLO BOSSI Parfumes - 2. testery, ladny dlugopis i list (czekalam ok. 5ciu dni zaledwie); * biala koszulka, notes A5, dlugopis, smycz i taka pilka - globus :D (wielkosci pilki do tenisa ziemnego). Ciesze sie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj jeszcze listonosza nie było. Za to odebrałam potwierdzenie o wygraniu jakiegoś przysmaka dla psa. Już drugi raz wygrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- dwie próbki perfum w małych fioleczkach (ślicznie pachną :) ) - długopis - list z Allegro - zdjęcie z Canona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś u mnie 2 mapy z K2 - jakoś ostatnio mam wszystko podwójne :/ druga przesyłka z Dax\'a tym razem 7 próbek innych niż wczoraj - ocb? no i dwie saszetki dla kotka i książeczka/ulotka z Royal Canine Powiem wam, że ja to mam farta w porównaniu z wami jeżeli chodzi o listonosza-zawsze jakiś dziwny mi się wydawał bo cały czas ucieszony. No i dziś mnie nie było a on przyniósł do mieszkania te 4 kopertki, a nie zostawił w skrzynce i nawijka do mojej babci, że fajnie, że tyle poczty do mnie przychodzi i cały w uśmiechach i to tak podobno bez podtekstów czy ironii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coconut84, a moze ten Twoj listonosz ma ochote na blizsze poznanie Twojej osobki ? ;) Swoja droga, ja tej mojej pani pocztowce musze jakies witaminy wzmacniajace w prezencie podarowac...bo ona tak wzdycha zawsze... :D Aaa, dzwonila taka pani; wygralam dwie plyty DVD z filmami dla dzieci z konkursu sms'owego (miesiecznika 'Mam dziecko') :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia247
U mnie tylko katalog domkow :( Przyz 2 tygodnie nic nie było ale jutro moze cos bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez na razie dzisiaj nic...Szkoda ale moze jutro cos bedzie;-) Niestety jutro ide do budy na soptkanie organizacyjne iszkolenie BHP i biblioteczne - od 8 rano az do 15;-( KATjen25 mozes napisac skad dostalas te wszystkie rzeczy? CARLO BOSSI to polska firma, ze tak szybko przyszło? A ta koszulka i inne rzeczy skąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis alfabet braila- przesykla ze Stanow, pierwszy raz dostalam cos z tak daleka i karta Konsultantki Oriflame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexander1
...I znowu Paika wygrala na Animonda!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexander1
Jakies chody masz? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,dobra....juz sie zaczernilem... Jestem z Wami od jakiegos czasu i podziwiam PARE osobek za aktywnosc. Musze zaznaczyc,ze z Waszych linkow nie korzystam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25 Może...kiedyś pytał jak mam na imię kiedy podpisałam się przy odbiorze tylko nazwiskiem-ale mi wystarczy kontakt przy odbieraniu paczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! a u mnie dzisiaj z pewnej firmy taka fajna torba czy coś podobnego, gługopis w etui, smycz i brelok - otwieracz do piwa - 2 w 1. Bardzo jestem zadowolona;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trzy adresy-w tym dwa sprawdzone. Probujcie moze wam sie uda wydusic z trzech!! :)) www.bartorex.pl www.infodruk.com.pl www.patio.pl ......A od nich: -7 dlugopisow -3 podkladki pod mysz -2 kubki z logo -2 smycze tez z logo jakies smiecie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... dostalam takiego @ (pewnie tak jak wiekszosc): Co tam bezpłatne próbki! Tu się dostaje więcej 1.zaloguj się, 2.czytaj i komentuj 3.czyhaj na nagrody Poza tym, zawsze niespodziewane konkursy. http://www.qz.pl/glowna.php?dzial=zasady Tu aktywistów się nagradza. http://www.qz.pl/Nagrody10-2007.htm Twój listonosz Cię znienawidzi.... Zapraszam do udziału poprawił mi troszku humotrek :) a dzis nie dostałam nic, znowu.... zaczynam sie przyzwyczajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paika wysłali Ci z Animondy nagrode poprzednią?? Ja czekam już połtora tygodnia na moja nagrode dla kotka i jakoś nie przychodzi...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexander1, po prostu mam farta. Wygrałam za pierwszym razem i znowu. Asiulkaa88, jeszcze nie dostałam nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dzisiaj: 7 zdjęć z Canon\'a (7 kopert) taka rozkładana ulotka ze Spółdzielni Mleczarskiej LAZUR 2 różne autografy od Moniki Pyrek. Jeden z dedykacją, drugi bez. Tylko, że ja już od niej dostałam autograf... 1. 34 próbki z Kolastyny. 5 próbek po 8ml, reszta po 1,5ml gazetka, gąbka taka fajna xD (do mycia samochodu) i taka jakby szmatka (też do mycia auta) Nie jest źle. Na @ same negatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kykunia1981
ja gram od miesiaca i nie wygrałam daj paika szanse innym ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kykunia1981
skąd szmatka do auta:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część postu mi się urwała :/ Po prostu: wybierasz zdj, wysyłasz, podajesz dane, oni drukują i wysyłają do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×