Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

też zagłosowałam:) dziś wygrana na animondzie:):):) i wizyta uśmiechniętego listonosza z paczką z allegro:) fajny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
ja tez dalam glosik ;) dzisiaj pusto... wczoraj probki z cztery pory roku... na @ negatyw od Złoty Potok... a tak na nich liczyłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Wiem, że bardzo długo się nie odzywałam, ale jakoś nie miałam czasu. Dziś negatyw ze Złotego Potoku, jak u wszystkich. Ziołolek: Szanowna Pani. Na wskazany przez Panią adres próbki były wysyłane co najmniej trzy razy. Firma nasza nie dysponuje nieograniczoną ilością próbek bezpłatnych, proszę dać szansę innym. Przykro, że nie sprawdziła Pani na naszej stronie internetowej jaki asortyment produkujemy. Z poważaniem, Beata ******** Miło.. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria112
Chwilaa sory ale bardzo dobrze ci powiedzieli co oni ci będą wysyłać w nieskończoność haha a te próbki to tylko chora żebranina bo i tak ci potrzebne nie są :-/ pozatym piszecie byle co na odwal się i nawet nie myślicie co :/ zastanowić sie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ja nie piszę na odwal się. Po prostu zaczęli sprawdzać po ile razy kto pisze. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie jakiej wielkości są te zdjęcia z Canona? I jak oceniacie jakość tych zdjęć? Słyszałam że podobno 21 zdjęć na 1 emeila moga zrobić, to prawda? I w którym miejscu i jak duże sa te napisy firmy? Te zdjęcia przysyłaja za darmo? Mam nadzieje ze mi odpowiecie na pytania;-) pozdrawiam a u mnie wczoraj biblia - zamawialam kiedys ale dawno temu i wydawało mi się że z Usa a w biubli pisze ze z Warszawy - dziwne... Moja mama nawet sie pytala czy to napewno katolicka, bo nie ma napisane ze jacys księza ja pisali... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka te zdiecia sa formatu 10/15 a czy napis duzy jest to niemam pojecia bo niedostalam jeszcze ale tam na stronie pisze jaki format i ze bezplatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam nie pisze ze te zdjecia maja rozmiar 10x15 bo o ile mi sie zdaje to powinny byc wielkosci kartki A4, bo te drukarki sa do takiej wielkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejejejeje
A ja dzisiaj dostałam paczke z Welmaxu (gwizdek i zawieszka zapachowa ) i negatyw ze Złotego Potoku :(zreszta tak jak każda... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś dostałam na @ pierwszego pozytywa z 10000000000000próśb nie zgadniecie skąd!!! z ZIAJI!!!! Gdzie nie wysyłają próbek! Ha ;) Pierwsze koty za płoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedziała że ziaja nie wysyła próbek? wystarczy ładnie napisać to przyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakbyscie mialy chwilke i ochote to mozecie kliknac www.zwierzaki.cheetos.pl/zuzik sorki ze nie na temat ale zalezy mi na wygraniu tego dla mojego bobaska:)Jak bede mogla sie odwdzieczyc to pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
ja tesh ;))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
a co do ziaji to mi tez niedawno przeslala :D podkład antytrądzikowy, krem tez anty... krem oliwkowy, kakaowy... i cos tam jeszcze... a i jeszcze ksiazeczke ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzetomaniak
Witam. Już od dwuch tygodni wysyłam maile. Nie mogłem sięnadziwić jak czytałem co dostajecie:) Nie odzywałem się , bo nei miałem w sumie po co. Troszkę też nieśmiały jestem ;) Ale jak mi dziś kurier przyniosł trzy paczki przypraw, plecak i cztery kubki to musiałem się pochwalić :) Maila wysłałem na adres: n_m_r@o2.pl Napisalem, ze jestem stalym klijentem, że jakośćich przypraw jest genialna i takie tam ;) no i oczywiści oprosiłem o gadzety :) i sięudało:) polecam:) proponuję odczekać chociażtydzień zanim wyślecie tam (żeby nie było natłoku) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×