Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

u mnie dziś pozytyw z dax cosmetics a wczesniej jeszcze zapomniałam dopisać katalog dekoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo:) wygrałam dvd ze shreka :) ale sie ciesze ;D w koncu cos:) i jeszcze jedno pytanko jak robici te serduszko obrazeczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dvd w sensie odtwarzacz czy płytka ? :D u mnie dziś przesyłka z Danonków-16 różnych magnesików na lodówkę :) i 4 takie naklejki wypukłe. Ale dawno nie miałam przesyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :( http://www.pearlsonlyoutlet.com/pearls/customer/pages.php?pageid=294 - kolczyki emilia.chrapkowska@delecta.pl - Delecta (nie wiem czy to ten adres, ale chyba tak) office@solarisbus.pl - Solaris (jest to firma, produkująca autobusy ) promocja@nowydwormaz.pl - UM Nowy Dwór Mazowiecki um@sroda.wlkp.pl - UM Środa Wlkp. ^^do nich pisałam^^ ide spać ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj tylko trzy Um ale jeden dał długopis :) reszta ulotki gfazetki, kalendarzyki, itp UM Duszniki Zdrój Um Piechowice Um Pieszyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim cudem macie coś ze shreka robicie cos specjalnego? Moja córcia bardzo chce coś z niego a ja zawsze mam spróbój jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda milusińska
Czy możecie podać adres do tej gry czy konkursu shreka? Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska77777777777777
a na jakiej stronie wygrywa sie ze shreka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD
www.shrek-prizes.com adres shreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mieć szczęście ja wygrałam już cztery piłki,2 breloczki i maskotke a widziałam na niektórych forach niektórzy sie chwalą ,że mają już 40 coś maskotek,50 breloczków,10 filmów,60 piłek :D liczby oczywiscie nie dokładnie takie ale mniej wiecej :-/ exemate próbuj :) najlepiej z rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Co tam słychać u Was?? U mnie w czwrtek w piątek nić w skrzynce, niestety! Ale postanowiłam dać na forum 2 adresy, mi przysłali gadzety : info@lechaa.pl - o ile dobrze zapamietałam to przysłali mi podkładke pod mysz, długopis i smycz. promocja@pazdro.com.pl - a ten przysłał mi torbe, długopis w etui, smycz i brelok- otwieracz do piwa 2w1. Ten drugi adres niewiem czy dalej wysyła bo mój przyjacie tam napisał i odpisali mu, że już nie wysyłają gadzetów. No ale można spróbować. Pozdro dla aktywnych forumowiczek!;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Moze ktoś zbierze wszystkie e-maile i strony www. Które tutaj są podane razem. Będzie łatwiej do wysyłania. Jak coś to chętnie to zrobie. Tylko musze wiedzieć, że chce cie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tampony Tampax dostłam z amerykańskiej strony, którą podawałam jakiś czas temu.....;) w piątek jak zwykle nic....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisowianka21 chce Ci się to robić? nie wiem czy to najlepszy pomysł, poniewaz tych adresów jest bardzo dużo, a część jest nieaktualnych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka... , musisz tam podać adres swojego bloga, na którym zamieściłaś ich linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antuchaa22 - w tych probkach od GP jest tak mało perfumu, bo trzeba je rozcieńczyć! Przecież one są za ostre... Specjalnie jest tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soko33
Witam dopiero co zaczynam zabawe z gadżetami i mam do was pytanie jak wy to robicie że wygrywacie w shreku, ja specjalnie czekałem do północy bo myślałem że wtedy mam szanse a tu nic, i jeszcze jedno czy wy tez możecie w shreku grać cały czas bo ja moge wystarczy że sie znowu zaloguje ale zawsze jest że nie wygrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt,że ostre są...ale nie wiedziałam,że trzeba rozcieńczać bo ja nigdy żadnych perfum nie rozcieńczałam :D ...trzeba dolać wody trochę :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×