Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do antucha22
Radze przeczytać regulamin, który znajduje sie na stronce :/ np.: Dociera do nas wiele pytań jak: 'Jak możecie sobie pozwolić na podarowanie mit iPod-a?' To także chcielibyśmy w tym miejscu wytłumaczyć: Prezenty o wysokiej wartości, które możesz zdobyć poprzez bonustiger są finansowane przez naszych partnerów reklamowych. Aby zakwalifikować się do otrzymania prezentu musisz sam skorzystać z jednej z ofert naszych partnerów oraz zwerbować odpowiednią liczbe znajomych którzy uczynią to samo. Oferty naszych partnerów są w niektórych przypadkach związane z kosztami - zwrócimy jednak na to uwagę w odpowiednim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla przypomnienia
to jest forum o gadżetach i próbkach, a nie o konkursach i naciąganiu. Wynocha no topic o konkursach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściema z tym Shrekiem:D gram gram i nic hehe:P Macie pare adresów do UMiG: Ostrołęka um@um.ostroleka.pl Piła um@um.pila.pl Police promocja@ug.police.pl; Pułtusk um@pultusk.pl Pyrzyce starostwo@pyrzyce.pl Raciąż sekretariat@umraciaz.internetdsl.pl Radziejów radziejow@umradziejow.pl Rogoźno um@rogozno.pl Ruciane-Nida umig@ruciane-nida.z.pl Rypin sekretariat@rypin.pl Sepólno Krajeńskie sepolnopow@pro.onet.pl Sieraków urzad@sierakow.pl Skępe umig@skepe.pl Skoki sekretariat@skoki.nowoczesnagmina.pl Skwierzyna promocja@skwierzyna.pl Stargard szczecinski urzad@um.stargard.pl Strzelce Krajeńskie umigstrz@go.onet.pl Suchań sekretariat@um.suchan.pl Surasz umsuraz@zetobi.com.pl Szamocin szamocin@szamocin.umig.gov.pl Szczuczyn um@szczuczyn.pl Tuchola info@tuchola.pl Ujście ujscie@ujscie.pl Wałcz walcz@walcz.ug.gov.pl Wąbrzeźno starostwo@wabrzezno.pl Wągrowaiec miasto@wagrowiec.eu Wielen Wielen_UM@wokiss.pl Włocławek poczta@um.wlocl.pl Wysoka wysoka@wokiss.pl Wyżysk sekretariat@wyrzysk.pl Zabołdów um@zabludow.pl Zambrów ugz@ugzambrow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! już dawno mnie tu nie było! A oto co dzisiaj otrzymałam: -otwieracz do piwa (super) od kampani piwowarskiej: www.kp.pl -smyczki (5 sztuk) od PZPN-u (to już drugi raz) www.pzpn.pl -dwa kubeczki od nescafe (fajne czerwone) i próbka kawy www.nescafe.pl -oraz najlepsze, obrusik z dekorii www.dekoria.pl A w zeszłym tygodniu: -czapka z logo canal+ od cyfry (nie pamiętam czy to zamawiałam) -smycz i notes z Prokomu Pozdrawiam, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD
U mnie dzis probki tamponow ob 4 probki ziaja oraz wygrana ze shreka lecz inna niz wygralam milam dostac shreka a dostlam osiolka xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mie dzis: -35 probek z kolastyny - zdjecia z canona i tyle ale sie baaaaardzo ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie masa probek z miraculum.co prawda wszystkie dla mamy ale jets ich naprawe duuuuuuuuuuuuuuuuuuzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale macie ostatnio zdobyczy :) a ja na razie nic :( ciekawe czy w domu coś czeka na mnie... I hope so hehe czekam na fotki z canona i wreszcie na te próbki z Kolastyny, bo widzę, że teraz wysyłają ogromne ilości, a ja pisałam juz ze 3 razy i nic...zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie nic nie dostaniesz
z Kolastyny, to ja wysyłam próbki, a teraz mam tydzień urlopu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie mi podać adres
do tego prokomu? o co prsić o kosmetyki czy gadżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A U MNIE ZNOWU NIC
WYSłAłAM 150 MAILI I NIC, ALBO NEGATYWY ALBO NIC NIE PISZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj z gminy gródek i dąbrowa i do tego jakiś folder 2 stronny z oknami jakimś:| wydaje mi sie ze nie zamawiałam takiego gówn@ :D ale niech im bedzie:D w tym tyg wysle wiecej maili bo zawsze w poniedziałki listonosz z osobną siatką do mnie przychodził:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj kilka przesylek: * SWSZ w Katowicach - doszczetnie zniszczona koperta w folii; zawartosc: notesik, zawieszka zapachowa, broszury info... Cos wypadlo, przypinka na pewno (dziurka w notesiku :) ); * kolejne zdjecie z www.canon.pl ; * dwa tekturowe pudelka, a w nich dwa bukiety zasuszonych kwiatow i dwie kartki z podziekowaniami za przynaleznosc do klubu... :D Czegos takiego sie nie spodziewalam...choc kiedys wypelnilam ankiete dotyczacac kosmetykow NUXE i odeslalam PocztaPolska na adres firmy; Chyba tyle dzisiaj... :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzuza mirakulum to kolastyna zobacz na kopercie :) ja doistalam 2 rodzaje kremów, ale tez wszystkie dla mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanneettkaaa
A u mnie dziś pełno zdjęć z Canona (że im sie to opłaca dawać wszystkie zdjecia w osobne koperty i jeszcze priorytetem to przesyłać :) ) i koperta z sensirion ....hmmmm dostalam takie małe "coś" i nie wiem co z tym zrobić... :\ czy możecie mi powedzieć co to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanneettkaaa
nataliaaaaa a skąd masz tą filiżankę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25 a do tej szkoły w Katowicach to pod którego @ wysyłałaś ? u mnie dziś tylko jedna przesyłka - opakowanie tamponów z Jonson&Jonson :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25 skad dostałas :dwa tekturowe pudelka, a w nich dwa bukiety zasuszonych kwiatow i dwie kartki z podziekowaniami za przynaleznosc do klubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim dzisiaj kolejna kartka zapachowa z lacoste męskim fotka z canona UM Pszczyna , informatory zakładki i dlugopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, zapomnialam o przesylce z firmy ViperPrint, w ktorej byly: dwie teczki A4, niewielki kalendarz stojacy 2007, papierowa linijka, kilka pocztowek, mnostwo przykladowych wizytowek, malych kalendarzykow, itp. http://www.viperprint.com/index.php?dzial=oferta.pakiety.reklamowe Misty_sweet, ponizej adres, na ktory pisalam do tej uczelni w Katowicach: aga@swsz.katowice.pl myszka, jutro sprawdze dokladnie i napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardud Widziałaś listę zdobywców plecaków? jeden facet zdobył 27 sztuk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dawno mnie tu nie było! Nie wysyłałam przez ostatnie 2 tyg żadnych meili, dlatego nic ciekawego nie przychodziło. Same katalogi. Tylko dwie przesyłki ciekawe a w nich: 1. 2 przypinki, krawat, plan lekcji, długopis, autograf i broszury 2. smyczka, naklejki, przypinka, 2 długopisy, broszury Jak chcecie adresy podam tylko piszcie popmagda1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj tylko 3. podpaski Always Sensitive z broszurka info... Marnie... :/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×