Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Dziewczyny dajcie spokój. Nie zwracajcie uwagi na to co piszą inne. Chcą popsuć nerwy, bo zazdroszczą nam, że dostajemy różne gadżety a one figę z makiem. A u mnie narazie susza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie wtracac ale moze załozcie se forum do kłótni ... ;/ * jakieś ulotki z programami edukacyjnymi dla fanów harrego potera i władcy pierścieni nawet nie wiem skąd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hjena :) ja tam spokojna jestem :) no jak masz jakieś kubeczki na zbytku to wiesz gdzie kieruj :D a ode mnie możesz liczyć na stałe dostawy opakowań, bo jak już Ci mówiłam-wynajmujemy pokoje i mama też gotuje więc opakowań nie brak w sezonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie przegląd szafy , i podeślę fotki na kody to juz sie ciesze :) no chyba ze cos jeszcze cie interesuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam - dwa bardzo ładne długopisy - smycz do telefonu, mp3.. - czarną gumową bransoletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja też dostałam to o HP i Władcy Pierścieni. Niestety nie skorzystam. Ale ładna `teczka`. no i jeszcze dostałam fotki z w11. niestety bez podpisu ;-\\\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenna
Poszukuje adresów gdzie mozna zamowic próbki z kosmetykami dla dzieci,ma któs jakies anmiary????????prosze podajcie:) z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczka tez mi sie podoba;) a ma ktos moze jakies firmy od gadzetów ?? gatta i skok milczy:( a dziś pustki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwiiiiiiiiiia
Ja dostałam katalog o żeclarstwie, podpis Beaty Kozidrak, katalog o perfumach oraz jakąś płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisaja dwie przesylki always i probki z apteki internetowej-super duzo i w tubeczkach;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"new english files intermediate" ktoś może posiada tą książkę z ćwiczeniem i chciałby sprzedać? przepraszam ze nie do tematu:P ale bedę wdzięczna za pomoc :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posiadam taką książkę z ćwiczeniami. Nie jest w stanie idealnym ale plusem jest to że są zadania rozwiązane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"New English File Intermediate Student\'s Book\" ktoś może posiada tą książkę z ćwiczeniem i chciałby sprzedać? przepraszam ze nie do tematu :P ale bedę wdzięczna za pomoc :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×