Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Elo:) widze że mod zajał sie \"onkiem-kutafonkiem\" :P to forum nareszcie odrzyje, co nie??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka_XD jak chcesz dowiedzieć sie gdzie jest nowe forum, pisz na mejla magik1995@gmail.com :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wczoraj nie pisałam bo mnie nie było ale miałam super przesyłkę - srebne kolczyki próba 925 -oraz 2 długopisy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz to powiedz skąd kolczyki :P A jak nie chcesz na forum, to pisz na maila, miqnia1995@buziaczek.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On kłamie że ma. Najlepiej założyc zamknięte forum na innym serwerze. Żeby taki \"Onek-Kutafonek\" nie psuł na nim atmosfery :/:/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej majeczko, mamy już forum:) podam ci adres, napisz mi na mój meil magik1995@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Konkurs z AA to dobra propozycja, + dla polecającego.......... Dzisiaj próbka 1,5 ml perfum z USA z adresu www.ineke.com /damskie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha! Magik napisał do mnie e-maila z prośbą o darmowe gadżety...Myślałam ,ze padnę przez ten jego styl pisania.+ w innym e-mailu 692678151964836 adresów maili do różnych firm!!! ha ha.THX:D P..S.Nie wiem jakim cudem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo kurcze wklejałem adresy z forów, wszystko nas raz i mi sie gorzowianka@costam wlepiłlo:P a ty ja i moje kafe, nie wiesz co sie stało, przymknij dzubas ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
na kafeterii dla normalnych jest to samo forum, tylko podają na bieżąco adresy, nikt nie czuje się sępem i obyło się bez łaciny i głupich gadek konkurencyjnego www..........polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam wszystkich do Look4win! Mi się udało w przeciągu ostatnich dwóch tygodni wygrać klawiaturę z myszką i głośniki do komputera, a dodatkowo jeszcze kupon rabatowy!!! Jeśli też chcesz wygrać, po prostu się zarejestruj z tego linku: http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=marhef - przy okazji pomożesz jeszcze mi, bo dzięki Tobie będę mieć szansę na wygranie nagrody tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Powtarzasz się ze wkręcaniem innych na swoje punkty............bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka02
Sluchajcie wyslalam wczoraj ok. 1000 e-maili z czego 4 osoby mi odpisaly , a jedna z nich ze wyslala probki zalamka ^^ A znacie jakies strony gdzie wysylaja bizuterie ? Szkoda ze nie ma juz tych bransoletek z dove ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieweuchy! ja zaczelam bawic sie w probki ponad rok temu, w wakacje mi sie odwidzialo i teraz wracam. a co otrzymalam wtedy? hmm: probki kosmetykow: -kolastyna (ok 50 probek choc koperta byla podarta, pewnie bylo wiecej;P) - Yves ROcher x2 ok 7-8 probek - dax cosmetics juz nie pamietam ile probek ale niewiele - z bielendy ok 10 probek. - ziololek 4 probki - floslek ok 5 probek - plante system 2 probki pozatym dostalam -bardzo fajna paczke z ambasady portugali, pelno pieknych katalogow po angielsku i polsku, do tego przypinka i dlugopis, -probki tamponow ob, -probki podpasek tena, -2 pierscionki 2smrt4u[ niestety akcja juz sie skonczyla;/], - z urzedu miasta krotoszyn miarke, dlugopis + jakies broszury ale koperta rozdarta;/, -naklejki schella, -kartke zapachowa lacoste [tego zapachu tam tyle ze hoho], -pozatym 2x paczuszka dla maluszka od pedigree, -karma od royal canin -no i jakies katalogi rozne i inne duperele. a tak na marginesie to dostalam jeszcze pelno spamu, uwazajcie na te amerykanskie firmy co niby wysylaja probki. probki nigdy nie zobaczysz a w koncu zlapie cie nerw i bedziesz musial zmienic maila;] ok to tyle, jak znajde cos nowego to dam cynk, pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJA-WYGRANA
HEj ja w tym konkursie wygrałam zestaw kosmetyków i zajefajną troebkę o wartości może ze 200zł!!! Jedyne co straciłam to 1,22... Zaraz przychodzi ci sms ze WYGRAŁEŚ lub SPRÓBUJ JESZCZE raz Mi za 1 razem przyszedł SMS - WYGRAŁEŚ !! Zadzwonili do mnie na następny dzień a za 4 dni mama odebrała paczkę z nagrodamI!! Cytuję: Aby wziąć udział w konkursie należy : Należy : * wysłać SMS o treści AT.GRYFIA.1 na numer 79068. Koszt przesłania wiadomości SMS to 1,22 brutt ADRES WWW do strony z konkursem: http://www.gryfia.witryna.info/ Naprawde wygrałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mojej wygranej
* wysłać SMS o treści AT.GRYFIA.1 na numer 79068. Koszt przesłania wiadomości SMS to 1,22 brutt ciekawe od kiedy sms są w tej cenie ? za poczatek 79 się płaci 9 plus vat naiwne małolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJA-WYGRANA
Koszt przesłania wiadomości SMS to 1,22 brutto !! Sprawdź a sie przekonasz idiotko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mojej wygranej
nawet nie mam zamiaru tego sprawdzac, poza tym nie jestem idiotką laleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariczka763
MOJA-WYGRANA -> idiotka to ew. jestes ty, sprawdz sobie w necie jakie sa stawki za numer zaczynajacy sie od 79. jakby bylo 71 to wtedy 1,22;] milego marnowania kasy, ale lepiej stad idz bo jeszcze ktos sie na te twoje posty nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabulek to ja
hej! a macie namiary na stronkę z próbkami perfum damskich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniper1 Ja przynajmniej piszę, że mi osoby polecone pomagają, że mam za nie punkty. Jakieś 99% ludzi tego nie robi, więc jestem wobec wszystkich uczciwa i nie mam sobie nic do zarzucenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×