Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Link maruszy z newconnect jest na 100% pewny bo też dostałam tą koszulke i to jakies 2 tygodnie temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbacik
ten z blueconnect jest aktualny - dostałem dziś koszulkę - oj jak sie cieszę - wprost rozpromieniony -fajna i pachnie swierzością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie nacisnąć po tą koszulkę? no tak niby na REJESTRACJA a mnie to nie wchodzi:( Jak nacisne to powrotem na tą stronę wchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
majkelo nie uraziłeś mnie bo ten list po angielsku ktoś napisał, ja bym zresztą sama nie napisała takiego listu bo dopiero zaczęłam naukę angielskiego i ten list jest ze stronki www.zadarmowinternecie.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1226
Prosiłabym bardzo aby ktoś napisał wyczerpującą przykładowa treść prośby żeby przekonała ona do wysłania próbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka1226
Jeszcze mam jedna prośbe o ile nie bedzię problemu o emaile firm które przysyłaja długopsiy i ołowki z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka02
gadzety , dziecko. Ok podawajcie adresy bo ja juz chyba do wszytkich wyslalam! Ja Cięę ;d;d;d;d;;d;d;d;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam zaproszenie do heineken-a ... chetnych proszę podanie o adresów e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka02
Ja chce.! I prosze slicznie ;] paulinekczer@o2.pl A co to za konkurs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ooo magik się odezwał!!! a jak Ci na gadu-gadu pisałam to że niby mnie nie znasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulazpola
ja dzisiaj mam pelna skrzynke-kremy, balsamy-razem 26:) i foldery:) wymienie na adresy:) prosze o meila i propozycje: pauline221@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam zaproszenie do heineken-a ... chętnych proszę o podanie adresów e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik link jest na poprzedniej stronie ;) u mnie dzis awizo 2 dlugopisy,smycz i notes od um walcz przybory do szycia i dlugopis od hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulazpola
Marusha przyjelam, chociaz sama nie zamierzam zbierac:) prosze o jakies adresy na meila jak masz i z checia podam swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani przypominam że to jest temat darmowe próbki i gadżety!!!! macie nowe adresy????? piszcie do ziaji. dają próbki mleczka kokosowego!! ja do nich wysłałam @ i odpowiedzieli że mi przyślą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani przypominam że to jest temat darmowe próbki i gadżety!!!! macie nowe adresy????? piszcie do ziaji. dają próbki mleczka kokosowego!! ja do nich wysłałam @ i odpowiedzieli że mi przyślą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ! Uprzejmie informujemy, że nie przesyłamy próbek/gadżetów firmowych. W momencie uruchomienia systemu wysyłkowego na stronie internetowej zostanie zamieszczony odpowiedni formularz. pozdrawiamy Ziaja Ltd TAKI EMAIL MI PRZYSŁALI GDY PROSIŁAM O PRÓBKĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
no, ja też dostałam takiego negatywa jak podano wyżej, od ziaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi daaaawno temu Ziaja przysłała 3 (?) próbki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja z ziaji dostalam jakies 3 miesiace temu probki :) u mnie dzis probki hmm chyba jakichs olejkow ( strasznie smierdza :/ ) z gwiazd pustyni oraz kubek i smycz z isover :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w firmie Ziaja Dziękujemy za kontakt z naszą firmą i zainteresowanie kosmetykami Ziaja. Oferta nasza jest szeroka i urozmaicona. Zapraszamy na nasze str. www.ziaja.com , gdzie dokładnie opisujemy Państwu nasze propozycje kosmetyczne. Kosmetyki Ziaja są w przystępnej cenie i wysokiej jakości. Cieszą się uznaniem naszych Klientów za skuteczność działania. Zachęcamy, więc do ich zakupu i stosowania. Wyślemy Pani próbkę mleczka kokosowego.Przykro nam, lecz nie produkujemy próbek do wszystkich naszych wyrobów . Serdecznie pozdrawiamy i życzymy satysfakcji z proponowanych kosmetyków. Dział Obsługi Klienta tak mi napisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie napisałam do Zaji ,ale nie po próbki ogólnie tylko o próbki mleczka kokosowego.Ciekawe czy przyślą^^ A dzisiaj u mnie z um. Duszniki Zdrój-drugi raz ,z czego mnóstwo makulatury i jedna głupia pocztówka. Żarcie dla kota przyjaciółki z Royal Cannin. Duuuuuużo próbek z Yves Rocher-przysłali już 3 raz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×