Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość raulina
Witam wszystkich:) Na forum jeste nowa ale probki zbieram od paru tygodni:) napisze skad dostalam: Welmax-długopis+owieczka zapachowa Korana- 24 probki kosmetyków:) kremy i balsamy Urzad Miejski Duszniki Zdroj- foldery i ksiazeczki ---,,,,,--- Sucha Beskidzka rez foldery Starostwo Powiatowe Brzeziny-foldery Discreet- 5 wkładek Duzo pozamawialm i czekam:) Polecam Wam isc do apteki: www.larocheposay.pl i wypelnic ANKIETE-daja za to 7 probek:), ja wypelnilam w roznych aptekach 4 razy na adres Mamy i siostr:), pozatym dostaje sie karte 1. zakupu i jak sie kupuje jakis kosmetyk to dosatalm wode termalna-duza gratis:) Jest ktos z Bydzi?? Jka tak to pogadajmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusiaczekkk
Cześć jestem tu nowa i tez chciłabym dostac jakies fajne próbki czy gadżety co wpisujecie w tresć maila poprotu prosze o przesłanie próbek???? Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiczek: Napisz do Yves Rocher i Dax Cosmetics-pewniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry. "Zjadłam" "A" GusiAczek^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo:P Disiaj fajna pczuszka:) Wieeeeeeeeelgachna;] PEŁNE KOSMETKI!!! sepom nie oddam, piszcie na maila. BAJA- spieprzaj dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysłałam już dużo @ i dużo ankiet wypełniłam ale jeszcze nic nie dostałam..... na razie czekam . macie jakiś nowe adresy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..Ja właśnie szukam jakichś ankiet na necie, ale na nic nie mogę trafic :( Tylko piszę te nuudne maile ;/ Jeśli ktoś ma stronki z ankietami to niech poda na forum albo gdziekolwiek, np. na gg 13924840. Pozdrawiam ;) A ostatnio u mnie.. * Koszulka, notes A4 i długopis * Próbki - Gwiazdy Pustyni [strasznie śmierdzą xP] * Zegarek. Taki ludek na lodówkę z magnesami w łapkach - Niemiecki bank * Próbki wkładek discreet xDxD * Autograf Rihanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) u mnie wczoraj : 1. cukierki, widokowki, smycz,dlugopisy, torba lniana - Gorzów Wlkp 2. torba i widokowki - teatr polski 3.stojak na karteczki - volvo 4. notes w skorzanej oprawie - gornoslaska strefa ekonomiczna 5. ramka na zdjecie, naklejki - nutricia 6.zapalniczki, dlugopisy, balony - spar i jeszcze cos takiego dzis znalazlam - BIROFILYSTYKA: Kolekcjonerów etykiet i innych gadżetów piwnych zachęcamy do korzystania z poniższego linku: biuro@kunter.pl a tu stronka - http://www.kunter.pl/kontakt.htm Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno nie pisałam,więc postanowiłam się odezwać... Ja jestem z dawnego składu... ale jak widzę została z niego tylko Gosia(Hjena) U mnie dzisiaj z Welmax długopis i owieczka zapachowa. Majeczka_xD powiedziałabyś lub wymieniła się linkiem od autografu Rihanny? W mojej kolekcji jest ponad 60 autografów :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbacik
ja dzisiaj dostałem próbki karmy z eukanuba - czekałem na nia z 2 miesiące - ale była częściowo naddarta z jednej strony - w środku 100g suchej karmy, książka o tym jak radzić sobie ze szczeniakami , ulotka, kupon na 0,5 do 3 kg karmy eukanuba w zależności jakie zakupy się wczesniej zrobi - od 3 kg do 15 kg i taki dodatek - niby przywieszka na smycz - niby zabawka - kość z metalową nakładką w środku - niestety tylko tyle dziś - jestem tu nowy - mam nadzieję ze dziewczyny przyjmiecie mnie tu pomimo tego ze jest to część kobiecego serwisu - nara - wypchanych po brzegi skrzynek - nie tylko makulaturą!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj pusto:( Wczoraj maqlatura i naklejki z senatu(ha ha) A co do Gorzowa Wlkp.-tyle osób piszę ,że przysyłają tyle rzeczy!No baaa-moje miasto!^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbacik
bami i chanti - prawdopodobnie przysyłają ale trzeba sie do nich dodzwonić i przedstawic jako konsultanta danej firmy! reszta na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIAJA ZNOWU MI EMAILA PRZYSŁAŁA ZE PRÓBKĘ MLECZKA KOKOSOWEGO PRZYŚLĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie ją dzisiaj dostałam(cuuuuuuudownie pachnie) ale niestety w kopercie się rozlała i niewiele zostało ;-(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przyszła ładna świeczka i serwetki, takie klipsy z carlsberga z Holandii :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagrody calkiem za free
nie trzeba wysylac smsow itd itp wystarczy tylko sie zarejestrowac i grac! zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody: ipody, aparaty foto, doladowania tel, bony do empiku i inne http://www.prizpass.pl/index.php?ref=nodi4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczynki ......
ja tez sie kiedys w to bawilam i uczestniczylam w tym topiku, fajnie ze jeszcze istnieje :) mozecie mi napisac skad macie swieczke i czy jest rzeczywiscie ladna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUMCIA
Bardzo potrzebuje jakiejś koszulki lub t-shirtu piszcie na maila jak nie chcecie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarażona D
Hej Wam wszystkim ;)) Właśnie chyba wpadłam w nałóg próbkomaniactwa ;D ;) hi hi Ale mam jeden kłopot. Jak Wy piszecie maile do firm, które przysyłają Wam te wszystkie gadżety typu długopis, notes, koszulki etc ?? z góry dzięki i pozdrawiam wszystkich Próbkomaniaczów ;D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulazpola
www.handlowa.eu daja smycz, dlugopis i kalendarz akademicki-b.ladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAULAZPOLA ty wysyłałaś do nich maila z prośbą, czy tam gdzieś jest \" zamów kalendarz \" czy coś takiego bo ja nie mogę tego znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×