Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość
hej mam prosbe... no moze i glupia :) jaki jest adres do tych konkursow w sieci? bo wyszukiwark,a mi cos szwankuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale dzieki za pomoc :* a tak przy okazji pisalyscie moze maile do roznych uczelni? bo ja mam taki zamiar tyloko nei wiem czy sie oplaca...no nic zoabzcymy. pozdrofki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Wpadłam tylko na chwilę, bo zaraz lecę na zakupy. Ja już dawno niczego nie dostałam, ale to pewnie dlatego, że już nie ma czego zamawiać:) Kurczę dziś się troszkę przypiekłam i teraz swędzi mnie skura. Idę coś wszamać i spadam. Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny_Aniołek Witam Cię kochana 👄 Nie przybył dziś do mnie Pan listmen,ale to pewenie dlatego,ze w soboty nigdy nie chodzi :P Wczoraj dostalam probki z iwostinu i to nawet takie,o ktore prosilam :0 Czy ktoś z Was dostał jakas paczkę od Nowej Zelandii?? Bardzo interesuję sie tym krajem i napisalam do ambasady,ale nie wiem,czy coś przyślą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo kobitki nie wiem czy ten http://tyitwojdom.wp.pl/wid,7585906,wiadomosci.html adres był już podawany bo było ich dużo alew podaje adres do ankiety magazynu "Ty i Twó dom " po wypełnieniu ankiety bezie sie otrzymywac co kwartał magazyn. pozdrawiam jak cos znajde to dam znać a Ty koleżanko nie podszywaj sie pod innycjh bo łatwo jest odroznic "0 " od "O " :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Nelsza007 -> dziekuje za powitanie jak na razie Ty jedyna mnie przywitalas👄a co do Twego pytania to ja tam do nich pisalam ale na razie nie dostalam ani odp na maila ani zadnej przesylki 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kutfa kutfa kutfa przed chwila byl tu artykul od jakiejs podsyzwaczki a teraz nie ma Bryyyyyyyyy ten net, nie wazne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniusialicealistka
wiesz co tu każda z nas marz o koszulce a trudno je dostać, wysyłął reds piwo więc spróbuj ale czy śle jeszcze.....nie bardzo chcą koszulki słać a jak już to wielkie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilokola
hej, mam prosbe, moglybyscie napisac skad dostalyscie smycze? juz od dawna zbieram takie a niektore z was podostawaly tego sporo, wiec bardzo prosze. wystarczy sama nazwa firmy, a reszte juz sobie znajde :) dzieki z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam z Bolsa taką niebieską z białym napisem. Jest dosyć cieniutka i ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.iwostin.pl - wystarczy wejsc w zakladke stała klientka i wypełnic ankiete , beda wysylac rozne informacje o promocjach i nowosciach moze nawet i probki ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Kilokola --> adresy i nazwy firm, miast masz na forum !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilokola
cytrynka1---> wiem, przejrzalam tamte adresy, ale niektore dziewczyny pisaly ze dostaly jakies gadzety ale nie wymienialy nazwy firmy, stad moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
z Ponieca - smycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelsza007 napisała: Czy ktoś z Was dostał jakas paczkę od Nowej Zelandii?? Bardzo interesuję sie tym krajem i napisalam do ambasady,ale nie wiem,czy coś przyślą Ja czekałam długo na przesyłke z ambasady NZ (ponad miesiąc), ale się opłaciło :) Bardzo ładne folderki, książka i mapa. Ponadto o Nowej Zelandii dostałam jeszcze z tych stron: http://www.todaytonight.co.nz/contactus.asp --> tutaj trzeba napisac maila http://www.visit.southlandnz.com/sections/visit/testarea/brochure/ --> tu jest mnóstwo broszurek do zamówienia o NZ http://www.visit.southlandnz.com/sections/visit/testarea/brochure/ --> tu też jest przewodnik o Australii i Nowej Zelandii (wybierasz które chcesz, przy mieście wpisujesz Poland) Mam nadzieję, że linki się przydały :) :) :) Pozdrawiam, Izka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś sobie zarezerwował mój nick.. to nie ja pisalam te bluzgi !! A to dlatego że znów sie ujawnila podszywaczka brawkurki NApisałam wczesniej maila do Jenny_Aniołek !! Ona o wszytskim wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałaś że jesteś taka cwana podszywaczko Brawurki !! Tym razem nie udało Ci sie... Nie zwracajcie na nią uwagi... szkoda nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelagija
się teraz nie tłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny jeśli jeszzce sobie nie zarezerwowałyście nicków to zróbcie to teraz.. Po co ma sie ktoś podszywać pod was !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelagija ---> zobacz co pisałam kilka dni temu , i jak pisałam... i zobaczysz że sie ktoś podemnie podszył !! Nie chcesz wierzyć twoja sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdzie Jenny_Aniołek i zobaczysz że mam racje, pisałam do niej maila że jest podszywaczka właśnie na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ... sporo mnie nie bylo ale widze ze nic sie nie zmienilo... brawo drogie panie brawo tylko pogratulowac... pytanie tylko jedno smiac sie z was czy plakac? bo zachowanie jest skandaliczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×