Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja najbardziej lubie oglądać \"W 11 - Wydział śledczy\". Juz się nie moge doczekac dzisiejszego odcinka ;) A to jeszcze całe 2 godziny do tego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W-11 nie powiem...niezłe to tylko, ze są wakacje:D no i powtórki:(, kręcą nowe:) odcinki:), a szczęście \"Gorzka Zemsta\" to same nowiutkie:), chcyba bym nie przeżałowała. Co do Klanu to mnie wnerwia:D, i powtórki też lecą:). Troszkę zboczyłyśmy z tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe że powtórki ale ja wcześniej tego nie oglądałam więc dla mnie sa nowe ;) aha i lubie jeszcze oglądać \"NA WSPÓLNEJ\" i \"PIERWSZA MIŁOŚĆ\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki! Dawno mnie tu nie było a tu same nowości ;)))) DZISIAJ MAM IMIENINKI! NO FAJOWO JEST, WSZYSCY MILI I KWIATKI ZNOSZĄ TYLKO MÓJ MĄŻ MUSIAŁ WYJECHAĆ I WRACA DOPIERO JUTRO ;((( ALE ŻYCZENIA ZŁOŻYŁ WIĘC MU WYBACZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiego
najlepszego dla Aneczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja apeluję o nowe odcinki \"Kryminalnych\"!!! I Mareczek ma sie pozbyć tej przebrzydłej Pati :P bllleeeeee.... Próbeczki- brak, w skrzyneczkach tylko rachunki za niezapłacony czynsz sąsiada (wyjechał facet na urlop a tu taka niespodzianka:)) KRYMINALNI rulezzz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaw22
hej sledze ten topik codziennie i gratuluje sukcesow w kolekcjonowaniu probek:) mi dzis przyszly karteczki z lacoste - 2 i balsamiki St.Ives - 3 :) pisał ktos do heleny rubinstein???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nice Girl no co Ty nie chcę się Ciebie pozbywać;-), Myslałąm,że na dniach jedziesz a 31 to jeszcze czas jest. Piękny Pałącyk Cudo! Boże chciałabym tam sama pojechać .Kocham Pałące Dworki itp- ale to chyba od tych telenowel z peru co tam w tych pałacach mieszkają;-). Ale tam gdzie jedziesz drogo musi być-ale też i super.Ja w tym roku nie jadę na wakacje ;-(No ale może za rok..........na pewno!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znalazlam...
www.algi.glt.pl (formularz). Koleżance przysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki widzę,że o serialach mowa to ja kocham seriale z Peru i Argentyny ;-). Wiecie w stylu \"Zbuntowany Anioł\". A hitem był też \"Cud miłości\" :-).Kryminałów nie lubię jakoś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tak odpisali znowu NIC macie inne adresy po gadźety?? Witam, bardzo mi przykro ale obecnie spółka nie dysponuje niestety małymi gadżetami reklamowymi, które mogła by przekazać . Z wyrazami szacunku Wojciech Stefański Obsługa Klienta Grupy PZU ............................................................................ Szanowna Pani, Dziekujemy serdecznie za wiadomosc i zainteresowanie produktami naszej firmy. W odpowiedzi na Pani pytanie pragniemy poinformowac, ze gadzety Nestle zwiazane sa scisle z organizowanymi przez nas promocjami i nie ma mozliwosci nabycia ich inna droga. Zachecamy wiec do odwiedzania naszych stron internetowych ,http://www.nestle.pl,http://www.nestle.pl/dzieckohttp://www.nescafe.pl gdzie znajdyja sie informacje o wszystkich aktualnie organizowanych promocjach. z serdecznymi pozdrowieniami Agnieszka Piskala Nestle Serwis Konsumenta .................................................................................. No i mnie podłamali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoooooooo widze ze nie tylko mnie dopadlo ogladanie tego kolumbijskiego dziela;p hehe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..sorki,ze napisze teraz cos nie na temat....ale nie zna ktoras z Was jakis stronek albo blogow o pielegnacji i stylizacji paznokci, cos gdzie jest pokazane krok po kroku jak zrobic fajny wzorek na pazurkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj dostalam paczuszke i Iwostinu(3 probki) , ksiazeczke kobiece dni bez bolu, ksiazeczke o alergii i awizo musze isc jutro na poczte ale nie wiem co przyszlo...przekonam sie jutro:):):)pozdrawiam wszystkie normale p.s hehe ale wystraszylyscie ta smarkule lolitkee, nie wiedziala ze net nie jest anonimowy:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlos
cześć dziewczyny,ja tylko na chwilke.chciałabym zapytac,które z Was wypełniały ankiete z isostar i nie dostały bidonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yani
a prubowała któraś z was wysyłać na idea ere albo plusa chodzi mi o gadżety reklamowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia2
Ja nie dostałam!!!!!! Od tego piep... isostara! wypełniałam ankietę ja i siostra - i żadna z nas go nie dostała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś osoba mówiła, ze mieszka 5 km. od jeziora Głębokiego. Ja w tamtym roku byłam w Międzyrzeczu i właśnie w tym miejscu, które opisujesz . Wiem jaki tam był kort , bo własnie na nim grałam. (A tak poza tym to super jest to molo tam i placyk zabaw hehehe). ALE WYRAŹNIE NAPISALAM, ŻE BYŁAM W TAMTYM MIEJSCU I TERAZ JADE TEŻ OBOK (TAMTO JEZIORO ZNAJDUJE SIĘ W GARBICZU A NIE W MIĘDZYRZECZU , PRZECIEZ NIE NAPISAŁAM , ZE GARBICZ TO MIĘDZYRZECZ BO TO MIEJSCOWOŚCI OBOK SIEBIE DLATEGO NAPISALAM, ŻE NIE JADE W TO SAMO MIEJSCE TYLKO PO DRUGIEJ STRONBIE (OBOK) DO GARBICZA. PO DRUGIE W MIĘDZYRZECZU KORT JEST NIE ZA CIEKAWY (NAPRZECIWKO PARKINGU JEST OBOK TEGO SKLEPU I SALONU GIER) . A W GARBICZU KORTY TENISOWE SĄ BARDZO DOBRE I NIE JEST TO JEDEN KORT. WIĘC ZANIM COŚ POWIESZ TO PRZECZYTAJ 10 RAZY ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlos
No to i nie dostaniecie,pisałam do nich że wypełniłam ankiete i nie dostałąm bidonu a oni na to : Witamy, proces wysylki gratisowych bidonow za prawidlowe wypelnienie ankiety juz sie zakonczyl pozdrawiamy, zespol isostar.pl więc im odpisałam że są świetna firmą tylko pogratulować i więcej sie nie odezwali chamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlos
spróbujcie www.amaro.pl kosmetyki świetne Aquolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NiCe_GiRL
to nie na temat. nie zaśmiecajcie forum, bo nikt tego i tak nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAMKNIJ SIĘ! BO TEZ ZAŚMIECASZ ... A TAK POZA TYM TO WYJAŚNIĆ CHCIAŁAM JAKIEJŚ LASCE, ŻEBY MNIE NIE OSKARŻAŁA JAK GADA GŁUPOTY BO CHYBA LEPIEJ WIEM GDZIE JADE.,... A JAK CI COŚ NIE PASUJE TO WYPIEPRZAJ... SORRY (MÓWIE TO DO RESZTY ) ALE TAKIE GADANIE MNIE WQRZA...:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki paulinka za adresiki,ale i tak prosze o wiecej linkow jak ktoras ma...bo te sa srednie dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, Niestety nie możemy dostarczyć Pani gadgetu z logo naszej Firmy. Zapraszamy jednak do korzystania z usług i promocji LUKAS Banku, gdzie można otrzymać atrakcyjny gadget z naszym logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×